עולם הכלכלה והפיננסים, או בשמו המוכר יותר – "שוק ההון" היווה מאז ומתמיד מקור משיכה לאינספור צעירים וצעירות ישראלים אשר מעוניינים לבנות לעצמם קריירה ארוכת טווח, בתחום אשר נראה כי יכול לספק משכורות טובות והזדמנויות לצמיחה אישית. העובדה כי תחום זה עוסק מעצם הגדרתו בכסף ואופן ניהולו רק מסייעת לאנשים רבים להחליט כי זהו העולם אליו הם מעוניינים להיכנס ולבנות בו את עתידם התעסוקתי.

קרא עוד...

אחד הנושאים הבולטים ביותר בשנים האחרונות במדורי הכלכלה הוא, התחום של ביטוחים בכלל וביטוח אובדן כושר עבודה בפרט. אחת הטענות שמושמעות על ידי כלכלנים, עיתונאים ומומחים לביטוח הוא, שהצרכנים צריכים לבחון היטב את הפוליסות שהם רוכשים ומה הן מציעות להם במקרה של אובדן כושר עבודה. לא מעט צרכנים מעדיפים שלא לבדוק, אינם משתמשים במאגרי המידע שפתוחים בפניכם ולכן הם משלמים הרבה על דברים שהם לא צריכים או דברים שהם יכולים לשלם עליהם הרבה פחות.

קרא עוד...

כשהלכתם לבנק לקחת את המשכנתא ידעתם שהתהליך יהיה ארוך ומייגע, אבל למטרה טובה –קנייתם הבית שלכם (מזל טוב!). תוך כדי, הבנתם שאתם נדרשים גם לקנות ביטוח משכנתא. הביטוח למעשה הוא עבור הבנק, ולא עבורכם, למקרה (חס וחלילה) שהנכס שקניתם יהרס ו/או משהו יקרה לכם במהלך חיי ההלוואה – כך הבנק מבקש להגן על עצמו באמצעות הוצאת ביטוח.

קרא עוד...

אף אחד לא אוהב להתעסק עם ביטוחים, מכיוון שלרוב מדובר בתהליך שמלווה בלא מעט התעסקות, גוזל זמן וגורם אפילו לכאב ראשון לא קטן. הטלפונים לחברות הביטוח, הטפסים שצריך למלא והתחושה שבהצעה שמציעים לכם לא באמת מספרים לכם הכל גורמת לרבים פשוט להרים ידיים מראש ולרכוש ביטוח רכב באותה חברה שהם רגילים אליה כבר שנים, בלי באמת להשוות.

קרא עוד...

בלא מעט בתים, לא נהוג לדבר על מחלה ובטח לא על מוות. בלא מעט בתים זה כמעט טאבו. כשזה יקרה זה יקרה. בלא מעט בתים, גם מעדיפים שלא להתכונן לרגע הזה שיכול להגיע בכל רגע כמובן. במיוחד נכון הדבר אצל הדור המבוגר, שמעדיף להתחמק מזה, לא פעם הם מוסיפים בשביל ההלצה או העלבון "מה אתם מנסים להיפטר מאיתנו כבר?" שחס וחלילה לא נעלה על דעתנו שהם מתכוונים ללכת לאיזה מקום, מתישהו.

קרא עוד...

עבור זוגות רבים, רכישת דירה היא צעד משמעותי וגדול. בנקים העוסקים במתן משכנתאות, רוצים לוודא כי החזר המשכנתא יכוסה באופן חלק, שוטף וללא צרות מצד הלווה. לפיכך, בעת רכישת משכנתא, מחייבים הבנקים לרכוש גם ביטוח משכנתא.

קרא עוד...

אם אתם מנהלים תיקי השקעות וחוששים מפני תביעות של לקוחות בלתי מרוצים, אתם מוזמנים לשמוע על הביטוח שנותן לכם גב בכל מצב – ביטוח אחריות מקצועית.

מהו ביטוח אחריות מקצועית?

ביטוח אחריות מקצועית הינו ביטוח שמטרתו להגן על בעלי מקצועות חופשיים מפני תביעות מצד לקוחות. בשנים האחרונות, המודעות לזכויות הצרכן הפכה לנושא מדובר, וכפועל יוצא מכך, מספר התביעות המוגשות על ידי לקוחות כנגד בעלי מקצועות חופשיים בכל תחום אפשרי עלה באופן דרסטי. חוסר שביעות רצון של לקוח, גם אם קיבל שירות הוגן, הפך לעילה מספקת להגשת תביעה, תוך תקווה להגשמת החלום האולטימטיבי של כל צרכן באשר הוא: פיצויים. תביעה של לקוח, גם אם מינורית, וגם אם אתם לגמרי בטוחים שהצדק אתכם, יוצרת ההתמודדות שעשויה בהחלט להוציא אתכם משיווי משקלכם, ולהכניס אתכם לסחרור שיתבטא בנזק כספי של הוצאות משפט, באבדן זמן עבודה ובהפסד של לקוחות קיימים ופוטנציאליים שחוסר הזמינות הזמני שלכם עלול לגרום להם לחפש את המתחרים.

מה כוללת פוליסת ביטוח אחריות מקצועית?

פוליסת ביטוח אחריות מקצועית מספקת כיסוי ביטוחי אשר מגן על הלקוח במידה וגרם ללקוח נזק בשגגה, ובין אם גרם נזק במודע. בגדול, פוליסת ביטוח אחריות מקצועית אמורה לספק כיסוי להוצאות משפטיות סבירות, תוך התאמה לתקרת הגג שהוגדרה בפוליסה מראש. כמו כן, ביטוח זה מספק כיסוי למחדלים שנגרמו בשל הפרה מקצועית, בשל רשלנות, ובשל שגגה שנעשתה בתום לב. ביטוח האחריות המקצועית מספק מומחה שילווה אתכם לאורך הדרך בהתמודדות מול הלקוח מגיש התביעה, כך שההתמודדות המשפטית תתבצע באופן המקצועי והיעיל ביותר.

ביטוח אחריות מקצועית למנהלי תיקי השקעות

כמנהלי תיקי השקעות, אתם ללא ספק חשופים לתביעות מצד הלקוחות, אולי יותר מכל בעל מקצוע אחר. שוק ההשקעות הוא שוק הטומן בחובו הפתעות בלתי צפויות, וככל שתנסו להיות מחושבים וזהירים, אתם עלולים לעיתים לפשל, ובגדול. אם אתם, כמומחים בשוק, מקבלים את המתרחש בהבנה ולומדים את הלקחים האפשריים, הרי שהלקוחות, שאינם מכירים מקרוב את נבכי שוק ההשקעות, עשויים בהחלט לראות בהשקעה בלתי מוצלחת רשלנות בוטה, ומכאן לבית המשפט – הדרך קצרה. כמו כן, אם בעלי מקצועות חופשיים שונים עשויים להזיק את הלקוח בעשרות עד מאות שקלים בלבד, הרי שבשוק ההשקעות השקעה בלתי מוצלחת עשויה להיות מתורגמת למאות אלפי שקלים. אז בשביל השקט הנפשי שלכם, אל תוותרו על ביטוח אחריות מקצועי!