עו"ד רפאל אלמוג, המייצג את הקשיש ומשפחתו

לקה באלצהיימר ובפרקינסון, הוכר כסיעודי ע"י המל"ל והפניקס, אך ב'כלל' טוענים: האיש איננו סיעודי – לא מגיעה לו כלל גמלה. פרקליטיו: התחמקות צינית מתשלום לחולה חסר אונים

קרא עוד...

מחאת האופנוענים על מחירי הביטוח בשנת 2008 הובילה לתיקון בחוק – שרבים רואים בו מלכודת צרכנית. התיקון אפשר לחברות הביטוח להציע ביטוח חובה מוזל לאופנוענים – ורבות מסוכנויות הביטוח התנפלו על התיקון כמוצאות שלל רב – והחלו לשווק את הביטוח החסר לאופנוענים - באגרסיביות. לדברי משפטנים, מדובר במלכודת צרכנית – שעלולה להסב לרוכבי קטנועים ואופנועים הרוכשים אותה - הפסדים של עד עשרות אלפי שקלים במקרה של תאונה.

קרא עוד...

ב'כלל ביטוח' לא הכירו בקשישה כסיעודית בניגוד לחוות דעת רפואית מפורשת של מומחית מטעמם. האם חברת ביטוח יכולה לדחות תביעה להכרה בנכות סיעודית, למרות שמומחית רפואית שמונתה מטעמה, ונשלחה לבדוק את המבוטחת, קבעה באופן חד משמעי כי האישה אכן סיעודית? מסתבר שהתשובה לכך היא חיובית.

קרא עוד...

אנשים רבים מחפשים אחר הרילוקיישן הנכסף. אבל לעיתים רבות, מעבר לחו"ל יכול להיגמר במפח נפש וגוף בעיקר כאשר אין ביטוח בריאות מתאים. ביטוח בריאות לחו"ל, מסייע ברילוקיישין בטוח יותר, ומסיר מכם דאגות רבות. אבל מה מקנה הביטוח ולשם מה אנו חייבים בביטוח בריאות לחו"ל. התשובות בהמשך.

קרא עוד...