לאחר מספר ימי אשפוז וטיפול אנטיביוטי במרכז הרפואי בני ציון, הנער בן ה-13, שוחרר במצב רפואי תקין ולדברי מנהלת היחידה למחלות זיהומיות ומרפאת המטיילים במרכז הרפואי בני ציון, ד"ר אלונה פז, "קיימות בארץ מערות שידועות כמסוכנות, אך כאן מדובר ככל הנראה במקרה ראשון במערות שבהר הגעש הכבוי שליד כרם מהר"ל "

קרא עוד...

במסגרת תרגיל העורף הלאומי שהתקיים במהלך שבוע שעבר במדינת ישראל, במד"א תרגלו מוכנות לחירום בכל רחבי הארץ. כחלק מההערכות למקרה של הסלמה קיצונית ומלחמה כוללת לקחו צוותי מד"א חלק בתרגילים שנערכו בזיכרון חיפה ובאשקלון.

קרא עוד...

נשיא המדינה ביקר את הנשיא התשיעי של מדינת ישראל שמעון פרס ואת בני משפחתו ואנשי צוותו. קרדיט צילום: מארק ניימן / לע"מ

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין, ביקר הערב, מוצאי שבת י"ד אלול, 17 בספטמבר, יחד עם מנכ״ל בית הנשיא הראל טובי וחברי צוות נוספים מבית הנשיא את הנשיא התשיעי של מדינת ישראל שמעון פרס ואת בני משפחתו ואנשי צוותו אשר יושבים כל העת ליד מיטת חוליו.

קרא עוד...

חברי הכנסת חוברים לאיגוד האינטרנט ומפיצים ברשת מדריך לשמירה על שיח מכבד ברשתות החברתיות, ח״כ ד״ר יפעת שאשא ביטון (כולנו) הפיצה הבוקר את המדריך ל-120 חברי הכנסת וקראה להם להעבירו בכל קבוצות הווטסאפ בהם הם חברים לקראת פתיחת שנת הלימודים יזם איגוד האינטרנט הישראלי (ע"ר) מדריך לשמירה על שיח מכבד ונקי מאלימות בקבוצות וואטסאפ ועמודי פייסבוק.

קרא עוד...

בשיא עונת מעברי הדירה: רשות המסים ערכה מבצע ביקורת ארצי בקרב מובילים מוביל באילת שלא רשם הכנסות בסך של 27,000 ₪: "אני לא מסודר" מוביל מאזור ת"א שלא דיווח על הכנסותיו: "לא יודע מה לענות" רשות המסים ערכה בתחילת החודש מבצע ביקורת ארצי בקרב מובילים וחברות הובלה שונות.

קרא עוד...

פעילי מטה המאבק למען שחרורו של אברה מנגיסטו יקיימו הפגנת מחאה למען שחרורו מול בית ראש הממשלה. אילן מנגיסטו: "אנו קוראים לכל עם ישראל להגיע לעצרת ולזעוק את זעקתו של אחי אברה"

קרא עוד...