"ישנו חשש מפני שימוש במותג 'זכויות קבוצתיות' לקידום מעשים אנטי ליברליים ופגיעה בפרטים ובקבוצות מיעוט בתוך מיעוט" ד"ר מנאל תותרי-ג'ובראן מהפקולטה למשפטים, באוניברסיטת בר-אילן אמרה ביומו השני של כנס היסוד של המרכז למשפט יהודי ודמוקרטי, כי לעתים קרובות דווקא הענקת אוטונומיה קהילתית יכולה להעצים מתחים פנים קהילתיים ולפגוע בפרטים ותתי קבוצות בתוכן, הזקוקות להגנה של המדינה.

קרא עוד...

ביהמ"ש לענייני משפחה בקריות, נענה לבקשה יוצאת דופן להפחתת תשלום דמי מזונות שהגיש תושב הצפון באמצעות ב"כ עו"ד גיא אופיר, מומחה לדיני משפחה וירושה ופסק כי, ככל שהקטינה לא תשתף פעולה ולא תגיע למפגשים עם האב, בתמיכתה של האם, יופחת סך של 500 ₪ ממזונות הקטינה בגין כל מפגש

קרא עוד...

חייל משוחרר נתן לאביו שלושה צ'קים וכרטיס בנקט, ומצא את עצמו בחובות כבדים. הדרך בה סיבך אב את בנו נחשפה בימים אלה בתביעה אותה הגיש עו"ד צבי וישנגרד לביהמ"ש השלום בפתח תקווה.

קרא עוד...

פורסמו ברשומות תקנות שהובאו על ידי שרת המשפטים לאישור ועדת הכספים של הכנסת, אותן קידמה רשות המסים כחלק מהמאבק הון השחור ולהגברת האכיפה נגד מעלימי מס, המאפשרות הטלת קנסות מנהליים במקרים של הפרות שונות לפי חוקי המס, אשר חומרתן אינה מצדיקה הגשת כתב אישום.

קרא עוד...