עו"ד שרין סולן. צילום - רפי זגזג

"אשתי היא הנחש, שתפתור את הבעיה בעצמה, נחשים הם יצורים מונוגמיים", כך טען בבית המשפט לענייני משפחה בחיפה, תושב הצפון, גנן במקצועו בעקבות העתירה שהגישה רעייתו בנפרד באמצעות ב"כ עו"ד שרין סולן, מומחית לדיני משפחה וירושה שבה נדרש לטפל באופן מידי בגינת ביתו שאותו נטש לטובת המאהבת. בני הזוג מצויים בסכסוך גירושין ממושך.

קרא עוד...

גולשים לגירושין. "האישה מרוכזת בעצמה ובצרכיה ואין תקשורת כלל בינה לבין בעלה", נטען בתביעת גירושין שהוגשה ע"י תושב הצפון באמצעות ב"כ עו"ד גיא אופיר, מומחה לדיני משפחה וירושה לביה"ד הרבני האזורי בחיפה.

קרא עוד...

הצוות הרפואי בבית החולים אסף הרופא שיחרר תינוקת בת ארבעה חודשים לביתה, למרות שעברה הרפואי הרצוף ניתוחי מעיים - חייב אישפוז – כך נטען בתביעה אותה הגישו הוריה באמצעות עו"ד רן שפירא ממשרד עורכי הדין אלמוג-שפירא. בתביעה נטען שכעבור כמה שעות משחרור הפעוטה לביתה, מצבה החמיר והיא הכחילה, וההורים הבהילו אותה לבית החולים אסף הרופא, שם נדרשה להחייאה ארוכה וקשה, שהותירה אותה עם נזק מוחי קשה.

קרא עוד...

תושב הצפון, שגילה כי רעייתו, "ניהלה קשרים אינטימיים - מיניים עם מספר גברים ולעיתים אף יחדיו... שאותם הכירה באמצעות אתרי הכרויות במרחבי הרשת האינטרנטית, המתמחים, באורגיות", הגיש באמצעות ב"כ עו"ד שרין סולן, מומחית לדיני משפחה וירושה, תביעה לגירושין לביה"ד הרבני האזורי בחיפה. האישה טוענת כי המסמכים מזויפים ודורשת לקבל את סך הכתובה - 500,000 ₪

קרא עוד...

וועדת החוקה, חוק ומשפט של הכנסת המשיכה לדון היום בהצעת חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות. הדיון בוועדה, עסק היום במצבים בהם מוצע כי תחול חובה להעביר מידע לחסוי, ומתי ניתן לפטור את האפוטרופוס מהעברת המידע. והאם לקבוע חובה מפורשת בחוק להעביר כל דו"ח ומסמך לחסוי.

קרא עוד...

עו"ד ענת קאופמן: המחקר בעניין הזיהום בחיפה וסביבותיה מעלה היתכנות לקבלת תביעות פרטיות וייצוגיות של חולים המתגוררים באזור. בעקבות ממצאי המחקר שחשף כי תינוקות באזור חיפה נולדים עם ראש קטן מהממוצע אומרת עורכת הדין ענת קאופמן מומחית בדיני נזיקין כי הדו"ח מעלה את סיכוייה של תביעה יצוגית של תושבי האזור להתקבל ולחייב את הגורמים האחראיים לפצות את התובעים. לדברי עו"ד קאופמן תביעה בסכום כספי גבוה ופגיעה בכיסם של המפעלים המזהמים, עשויה להביא סוף סוף את הגורמים המעורבים בעניין לבצע את השינויים הנדרשים כדי להסיר את הסיכון הבריאותי לחיי מאות האלפים המתגוררים באזור

קרא עוד...