צילום יח"צ

נציגי ישראל הגיעו לראשונה לגמר תחרות הבלוז העולמית בממפיס, טנסי להקת הבלוז הישראלית סובו (SOBO Blues Band - אסף גנצמן, דניאל קרימן ועדן בכר), שייצגה את ישראל בתחרות הבלוז העולמית מטעם עמותת הבלוז בישראל - הסניף המקומי של ארגון הבלוז - ניצחה שלשום (ו') בחצי הגמר תחרות הבלוז העולמית ועלתה לגמר התחרות.

קרא עוד...

הפקה מוזיקלית

כולנו יודעים שהליכה להופעה מוזיקלית, מכל סוג שהיא, היא חוויה נהדרת הכוללת עירוב רב חושי של מראות ויזואליים מרשימים ומוזיקה מנעימת אוזניים. אחד האלמנטים החשובים ביותר בהופעות מוזיקליות הם מתקני התצוגה, שמעוצבים על ידי מומחי הפקה ושיווק ויזואלי אפקטיבי, במטרה להעצים את החוויה.כלומר, על מנת ליחצן חוויה – יש צורך בראייה מקיפה של המתחם ההופעה כולו וכאן אנחנו נכנסים לתמונה.

קרא עוד...

צילום: דן פורגס

"שחור לבן ו-40 אצבעות" - התזמורת הקאמרית הישראלית מעלה קונצרט חדש בשיתוף אנסמבל הפסנתרנים הבינלאומי "מולטיפיאנו". 11-12 בינואר, במוזיאון ת"א הקונצרט "שחור, לבן ו-40 אצבעות" מזמין את חובבי המוזיקה הקלאסית לדיאלוג מוזיקלי מרתק בין באך למרטן, בהשתתפות אנסמבל הפסנתרנים "מולטיפיאנו". הרכב הפסנתרנים הישראלי שנוסד בשנת 2011, הופיע עד היום בארבע יבשות וזכה לתהודה רבה בזכות תרומתו לקידום הז'אנר של הרכבי פסנתר שנזנח בדורות האחרונים.

קרא עוד...

לאחר שלוש שנים חוזר ההרכב שכובש את במות העולם לטור ישראלי נוסף! המופע, בו צפו למעלה מ-2 מיליון איש, עולה לראשונה בישראל בגרסה מחודשת, עם עשרות שירים חדשים. פברואר- אפריל 2016, 22 מופעים! ברחבי הארץ

קרא עוד...

טל גנור - מהזמרים שישתתפו בקונצרט.

בטרם היה באך, היה בוקסטהודה – וללא ספק באך, מעריץ גדול של בוקסטהודה, שאב את השראתו מהמלחין הדני-גרמני שקדם לו. שני גדולי הבארוק הגרמני – באך ובוקסטהודה – יככבו בקונצרט הקרוב של תזמורת הבארוק ירושלים.

קרא עוד...

ההרשמה לתחרות "פסנתר לתמיד", התחרות הארצית לפסנתרנים צעירים באשדוד החלה בימים אלו והנהלת התחרות הוציאה "קול קורא" למנהלי בתי ספר למוזיקה, מנהלי קונסרבטוריונים ומורים לפסנתר בקריאה לפסנתרנים צעירים להירשם לתחרות.אתגר מקצועי שסיפוק בצדו.

קרא עוד...