תיירות חבל בנימין מזמינים לסיורים חינמיים במסלולי טיול צבעוניים ומרהיבים

תבחרו צבע - מרבדים קסומים בחבל הארץ ההסטורי שלנו, בימי שישי טיול משפחתי מעולם לא היה צבעוני כל כך, ניחוחות פרחי בר וטל חורפי מלטף את עלי הכותרת, ריח האדמה עולה בחוטם ותחושה עילאית של רעננות מעלה חיוך ורוגע. תיירות חבל בנימין מזמינים לסיורים חינמיים במסלולי טיול צבעוניים ומרהיבים. אפשר לראות שקדיות לבנות פורחות בעמק שילה, ורוד של סחלבים ורקפות שמעטר את מערב הרי בנימין, מרבדי כלניות שצובעות באדום את נחל מכמש, דרך אלון המקושטת צהוב של פרחי החרדל המקסימים, שמורת כוכב השחר שנצבעת בסגול העמוק של אירוס הגלבוע.

קרא עוד...

צילום: אשחר בצר

בעקבות ההצלחה בשנה הקודמת, במועצה האזורית עמק המעיינות יקיימו גם השנה בסופי השבוע של חודש פברואר אירועים מיוחדים בחורף עם שלל פעילויות לכל המשפחה בהן גם "טרקים בשביל עמק המעיינות" הכוללים סיורים מודרכים למשפחות מיטיבות לכת במסלולים שונים בשביל העמק העוברים דרך אתרי התיירות, הטבע והמורשת שבעמק המעיינות בשנה שעברה זה התחיל בהשתתפות של מאות מטיילים והשנה חוזרת הפעילות ובגדול.

קרא עוד...

פארק נאות קדומים, פארק ענק עם מגוון עצום של פרחים, עצים וטבע פראי

למקומות, היכון... צלם! - הפנינג ט"ו בשבט ותחרות צילום בטבע בפארק נאות קדומים בשיתוף עם אתר "צמח השדה" - סדנאות צילום בטבע עם אלדד מאסטרו ורועי קן-תור - סדר ט"ו בשבט מיוחד בו לומדים על מקורות החג ואיך הוא בכלל קשור לנטיעות. סיורים מודרכים בגן הבוטני הפורח, תחרות צילום נושאת פרסים ועוד. ביום שישי ה- 10.2.2017 י"ד בשבט תשע"ז בפארק נאות קדומים.

קרא עוד...

צילום: ערן גל-אור

פריחה חורפית - מסלולים להתאהב בארץ מחדש. בניגוד לדעה המקובלת, עונת החורף היא זמן מצוין לצאת לטבע. כשלא יורד גשם, מזג האוויר הוא נוח, אין לחות והנחלים זורמים ושוצפים. בדרך כלל תקופת הגשמים מביאה עמה גם פריחות מרהיבות ושופעות אשר מוסיפות לטבע אינספור צבעים. לפני היציאה לצפייה בפריחות רצוי להתעדכן בדיווחי הפריחה כדי לדעת שהפריחה אכן מתרחשת. מסלולים להתאהב בארץ מחדש מסבירה על שלושת הפרחים שצומחים בתקופה זאת: נרקיסים, כרכומים ורקפות.

קרא עוד...

רכבת הפרחים של הגן הבוטני בירושלים - חוויה לכל המשפחה

'בעקבות האור' - חוויית טבע מרתקת לכל המשפחה בגן הבוטני בירושלים בחנוכה - סיורי יום וליל ירח, סדנאות חורף לילדים חינם, בילוי ברכבת הפרחים, משחקים וכתבי חידה. הקהל מוזמן בין התאריכים 26-31.12.2016 ובמחיר כניסה מיוחד לילדי ירושלים - 10 ₪ בלבד.

קרא עוד...

טיול בישראל

יוצאים לטייל בחול המועד סוכות? מתלבטים איזה מסלול לבחור? בחול המועד סוכות יוצאים לטייל, ללא עלות, עם כ -100 מדריכי "אשכולות" שימתינו לכם ברחבי הארץ בעשרות נקודות יציאה. "אשכולות" - פורום מרכזי סיור ותודעה ישראלית התכוננו מבעוד מועד וארגנו עבור רבבות המטיילים מסלולים מרתקים, חווייתיים וחדשים כאשר לכל מסלול יתלווה מדריך מוסמך ומקצועי, ללא עלות, שיוביל את הקבוצה.

קרא עוד...