ח"כ ירון מזוז והבעלים של מפעל האמוניה  ג'ולס טראמפ

המשבר במפעל חיפה כימיקלים: ג'ולס טרמאפ, הבעלים של החברה, קיים פגישה בהולה עם סגן השר להגנת הסביבה, ח"כ ירון מזוז נמשכים המגעים לפיתרון המשבר בחיפה כימיקלים. ח"כ ירון מזוז לבעלים של המפעל: "אני לא רוצה ששום עובד ייפגע"  - ג'ולס טראמפ: "אם לא תהיה אמוניה, לא נוכל להעסיק את העובדים" האם המשבר בחיפה כימיקלים לקראת פיתרון?

קרא עוד...

עובדי חיפה כימיקליים מפגינים מחוץ לביתו של סגן השר להגנת הסביבה

כ-200 עובדי חברת חיפה כימיקליים הפגינו מחוץ לביתו של ירון מזוז, סגן השר להגנת הסביבה ההפגנה היא בעקבות פיטורם הצפוי עקב ריקון מיכל האמוניה - ח"כ מזוז: "סוגרים את המיכל, לא את המפעל.

קרא עוד...

ח״כ עמיר פרץ, מבקר בחריפות את הצעת חיפה כימיקלים להקים מפעל לייצור אמוניה בנגב

 

הארכת ההיתר תסכן את חייהם של מעל מליון תושבי מחוז חיפה ותאפשר לתהליך הקמת המפעל לייצור אמוניה להתארך משלוש שנים לשש שנים״ ח״כ עמיר פרץ, מבקר בחריפות את הצעת חיפה כימיקלים להקים מפעל לייצור אמוניה בנגב בסבסוד ממשלתי בתוך שלוש שנים, בתנאי שהיתר הרעלים יוארך לתקופה זו.

קרא עוד...

ראש עירית חיפה יונה יהב

תגובת עיריית חיפה לבקשת חיפה כימיקלים להותיר 600 טון במיכל. חיפה כימיקלים הגישו הבוקר לבית המשפט המחוזי בקשה להותיר 600 טון במיכל - תגובת עיריית חיפה: ״חיפה כימיקלים עושה כל שלאל ידה כדי לקבע את קיומו של מכל האמוניה במפרץ חיפה.

קרא עוד...

צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה

השר ישראל כץ וראש העיר יונה יהב חנכו קו תעופה חדש של חברת TUS מחיפה לאתונה השר כץ: הסכם השמיים הפתוחים עליו חתמתי עם האיחוד האירופי הוא מהמהפכות הצרכניות הגדולות שהיו בישראל בשנים האחרונות. אנו מתכוונים להביא את המהפכה הצרכנית גם לצפון ולתת שירות לתושבי הצפון ללא צורך להגיע לנתב"ג".

קרא עוד...

השופטת פסקה כי לכרטיס עצמו אין כל ערך והינו כ"קליפה ריקה ללא תוכן וללא ערך ללא הטכנולוגיה הייחודית של הכנתו". תמונה: אילוסטרציה

סוגיה מהותית נדונה בבית הדין לעבודה: האם הכנת כרטיס חיוג נחשבת כפעולת דפוס? התשובה השפיעה על 22 עובדים שביקשו לhהנות מצו הרחבה לתנאי העסקתם שניתן לעובדי ענף הדפוס תביעה שהגישו 22 עובדים בשני מפעלים קטנים, להנות מצו הרחבה שניתן לענף הדפוס, התגלגלה עד לבית הדין הארצי לעבודה שנאלץ לפסוק בשאלה מה סיווגו של מפעל שעסק בייצור כרטיס חיוג מקודד. האם הוא נחשב לבית דפוס או לא.

קרא עוד...

פיצוץ עז רחב היקף. תמונה: אילוסטרציה

ח"כ דב חנין בדיון על מיכל האמוניה במפרץ חיפה: "הזמן מתקתק - מקווה שלא יסתיים בפיצוץ" בדיון משותף של ועדות הפנים והכספים שהתקיים היום (ב׳) בנושא מיכל האמוניה בחיפה, בהשתתפות השר להגנת הסביבה, זאב אלקין, אמר ח"כ דב חנין, יו"ר השדולה הסביבתית-חברתית בכנסת: "מיכל האמוניה הוא מיכל מסוכן ביותר.

קרא עוד...