סיבות לחגיגה לא חסר. ימי הולדת, מסיבת גיוס, יום האם ויום האב, יום נישואים והרשימה עוד ארוכה. ולכל אירוע צריך לקנות מתנה. כל שנה אותו סיפור כל חגיגה אותה הבעיה. איזה מתנה קונים, כמה משקיעים והאם בעלי השמחה בכלל יהיו מרוצים.. כל שנה השקעה חדשה. שואלים, מחפשים, קונים ובסוף עוד אחרי כל המאמץ מחליפים. למרות שרבים חושבים אולי מספיק.. אולי צריך קצת להדחיק. אנחנו ממשיכים בריטואל. יום הולדת = חגיגה = מתנה.

כלים

 זהו, זה כבר סוכם. מתנות נמשיך לקנות וחגיגות נמשיך לחגוג וכל שנה נחייך ועם המתנה נביא גם פתק החלפה.

עצרו. זאת לא גזרת גורל, אפשר לקנות מתנות מקוריות ומבריקות גם בלי להתרוצץ ובלי להשתגע. יש דרך חדשה לפנק ולהתפנק.

מה זה שובר מתנה

ישר ששומעים את הצמד המילים "שובר מתנה" עולה לראש אסוציאציה קבועה. רובנו מדמיינים את אותו שובר המתנה שאנו מקבלים בחגים דרך העבודה. כרטיס מלבני וטיפה מאורך עם סכום קבוע ורשימה של בתי עסק. אבל העולם התקדם וגם הטכנולוגיה התקדמה ואיתם גם שוברי המתנה. היום יש לנו את כל מה שנרצה באופן זמין ומעודכן ברחבי המרשתת. כל פיסת מידע וכל מוצר אפשר למצוא דרך האינטרנט (מרשתת), אז מעכשיו גם את שוברי המתנה. כל מה שצריך זה להקליד את צמד המילים שובר מתנה ומגוון של חנויות יצוצו בפנינו. אלפי רעיונות למתנות מקוריות פרוסות תחת כף ידינו. כל מה שנשאר עכשיו זה רק לבחור.

אז למה שובר מתנה

ישנם אלפי סוגים של בני אדם ולכל אחד תקוות משל עצמו חוויות משל עצמו וטעם אישי שרק שלו. לבחור מתנה יכולה להיות משימה לא קלה, במיוחד בעידן של היום שהוא עידן של שפע ולכולם כבר יש הכל. אז למה בכל זאת שובר מתנה? יש לא מעט סיבות מדוע כן לרכוש שובר מתנה.

· מגוון והיצע – באתרים שמוכרים שוברי מתנה נוכל למצוא את כל סוגי המתנות שאפשר לחשוב אליהן. שובר מתנה לביגוד ואופנה, שוברי מתנה למסעדה טובה, שובר מתנה לבריאות ספא ויופי ושוברי מתנה לאטרקציות שונות. כך לדוגמא שובר מתנה ליום כיף בכדור פורח או מצנחי רחיפה אלו הם מתנות שניתן למצוא רק שקונים באמצעות שוברי המתנה.

· מחיר קבוע מראש – את מחיר שובר המתנה אנחנו קובעים מראש. אנחנו מחליטים כמה להשקיע באותה המתנה. חמישים שקלים, מאה או מאתיים. אם רוצים לפנק באמת אז אפשר גם יותר.

· עיצוב אישי ומרגש – את שובר המתנה אנחנו יכולים לעצב גם באופן אישי. כמה הייתם שמחים לקבל שובר מתנה עם ברכה אישית או תמונה שתזכיר לכם נשכחות.

· משלוח ישיר – אחרי שכבר בחרתם את המתנה המושלמת והקדשתם ברכה מתוקה או תמונה מחייכת, רק רשמו את הכתובת הרצויה ושובר המתנה כבר יגיע ישירות ליעדו. אין צורך יותר לצאת מהבית ולכותת את רגלינו לאיסוף המתנה.

מתנה לכל אירוע ולכל חגיגה

אז בטח כבר הבנתם, יש דרך חדשה לפנק ולהתפנק. ועכשיו תורכם, העניקו מתנה מתוקה ומקורית סתם ככה בלי סיבה למסיבה. רק בגלל שרציתם לשמח אהוב או אהובה ושיהיה במזל טוב, חג שמח ושנה טובה.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

עדכונים אחרונים

יונ 25, 2020

איך להתחזק על פי הסוד

פרסום
יונ 15, 2020

מה חשוב לדעת על ביטוח רכב?

מאמרים - שיווק
מאי 27, 2020

שיווק באינטרנט ב-360 מעלות

יחסי ציבור