בין אם מדובר בצרכים עסקיים ובין אם בצרכים פרטיים, בחירת ספק ותשתית אינטרנט היא קריטית עבורכם מסיבות רבות.

כלים
בחירת ספק אינטרנט
בחירת ספק אינטרנט

עם כל כך הרבה קריטריונים שיש לקחת בחשבון וספקים שמתיימרים להעניק שירותים דומים, לעיתים זה קשה לבחור או לבצע סינון. הטיפים הבאים יעזרו לעשות לכם סדר בדברים.

המלצות

אחת הדרכים לבחור ספק אינטרנט היא לעל ידי קבלת המלצות. אם בעבר לא הייתה בחירה רבה כל כך כיום ישנה תחרות וספקים חדשים פרצו אל השוק. אולם המחשבה באיזה ספק לבחור נוכח האפשרויות הרבות, דורשת מאתנו לעשות חושבים ולפנות אל בני משפחה וחברים על מנת לקבל המלצות. שאלו את הסובבים אתכם האם הם מרוצים מספקי השירות שלהם, בדקו מה היתרונות ומה החסרונות של השירותים ובקשו המלצה על ספק אינטרנט מומלץ.

סקר שוק ועלויות

כפי שציינו קודם לכן, ישנן חברות רבות אשר מציעות שירותים דומים. לכן הצעד המתבקש בדרך למציאת ספק אינטרנט מומלץ היא לעשות סקר שוק ולבדוק אילו שירותים החברות מציעות לכם במסגרת העלות, מה האפשרויות שעומדות לרשותכם, מה המחירים של השירותים השונים ועוד. באותה הזדמנות נסו להבין ולהגדיר יותר לעומק מהם הצרכים שלכם כך תוכלו להתאים בינם לבין סוג השירות שאתם מחפשים.

מבצעים והטבות

פרמטר נוסף שכדאי לבדוק הוא מבצעים והטבות של החברות השונות. לא פעם חברות חדשות מנסות לשבור את השוק עם חבילת שירותים במחירים מצחיקים, וכתגובה לכך החברות הוותיקות יוצאות גם הן במבצעים חסרי תקדים. לכן רגע לפני שאתם סוגרים עסקה, בדקו שמדובר באמת בעסקה הכי טובה ושאתם מקבלים את מלוא התמורה בעבור ההשקעה.

ניסיון ומוניטין

למרות שחברות חדשות יוצאות במבצעים מטורפים, לפעמים אין תחליף לניסיון של חברה ותיקה. חברה ותיקה בשוק בעלת ניסיון מהיבטים רבים החל בצוותים שמעסיקה ועד הפתרונות המותאמים שמציעה. לכן בצעו סקר שוק ובדקו מהם היתרונות שהחברות הוותיקות מציעות לכם ביחס לספקיות פחות מנוסות.

טכנולוגיה

תחום התקשורת והדיגיטל נחשב למאוד מתקדם וטכנולוגיות חדשות צצות כמו פטריות לאחר הגשם. כאשר אתם בוחרים בספק אינטרנט מומלץ בדקו מה היא הטכנולוגיה בה נעשה שימוש וכיצד היא תשדרג את הביצועים של האינטרנט ואת איכות חייכם בבית ובמשרד. יש לציין שככל שהטכנולוגיה יותר מתקדמת ככה האינטרנט יהיה יותר איכותי, מהיר ויציב.

הבנה של הצרכים שלכם

הצרכים של בית פרטי שונים מצרכיו של עסק, והצרכים של עסק קטן שונים מהצרכים של חברה בע"מ. לכן על ספק האינטרנט להבין את הצרכים שלכם לעומקם כדי לספק לכם בדיוק את הפתרון לו אתם זקוקים. לחברות שונות יש חבילות שונות והבנת הצרכים שלכם תעזור לכם לבחור את חבילת השירותים המתאימה ביותר.

שירותי מחשוב הענן של טריפל סי מציעים לכם מגוון פתרונות מחשוב במחירים משתלמים. זאת לצד ידע וניסיון המאפשרים לחברה לבחור עבורכם פתרונות שתפורים למידותיכם.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS