קונים דירה חדשה של דר נופרים בקריות עם הלוואת גישור ללא ריבית והצמדה של 1,000,000 ₪ ל-18 חודשים. גם חוסכים את מדד תשומות הבנייה, גם מתרכזים בתכנון הדירה החדשה, וגם מחזירים את ההלוואה רק שנה לאחר קבלת הדירה החדשה. מתן הלוואת הגישור הינו לזמן מוגבל.

כלים

 

לדברי אחד מהבעלים והמנכ"ל של דר נופרים רפי בן משה הלוואת הגישור של 1,000,000 ₪ נותנת מענה למשפרי דיור שרוצים לקנות היום דירה חדשה ויכולים למכור את דירתם הישנה בלי לחץ של זמן ולקבל מחיר מיטבי עבור הדירה הישנה. לצורך ההדגמה משפר דיור שרוכש דירה כיום בדר נופרים בפרויקט בקריות יש כ-18 חודשים למכור את הדירה הישנה. הלוואות הגישור הינם לזמן מוגבל והחברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את הלוואות הגישור בכל עת בכפוף לתקנון החברה. הלוואות הגישור ניתנות בפרויקטים NOFAR ARTOWER 1 במשכנות האמנים קרית מוצקין, NEVE NOFAR בנווה גנים קרית מוצקין ו- ALONEY NOFAR בגבעת אלונים.

פרויקטים בקרית מוצקין: ההצלחה של דר נופרים לא עוצרת במגדל היוקרה 1 NOFAR ARTOWER , הדירות המרהיבות, הנוף הפתוח לים ממרבית הדירות, חדר הכושר הפרטי והלובי המפואר, המפרט המדהים - מהכל תוכלו ליהנות גם ב־ NOFAR ARTOWER 2 שהחלה בו הבניה במשכנות האמנים קרית מוצקין. מגדלי היוקרה NOFAR ARTOWER, מצטיינים באדריכלות מרשימה ועיצוב ארכיטקטוני מיוחד. דירות גדולות במיוחד, כ- 120-142 מ"ר נטו + מרפסות ענק כ- 22-36 מ"ר נטו חלקן יכללו גן תלוי. רוב הדירות צופות לנוף ים פתוח ולרכס הכרמל. נפתחו 3 דירות חדשות לדוגמא וחדר כושר לדוגמא, בואו לבקר ולהתרשם מהתכנון והעיצוב המיוחד של כל אחד מהם. כל הדירות מאופיינות בתכנון קפדני, ביצוע מדויק, רמת גימור גבוהה ומפרט עשיר במיוחד הכולל בין היתר מטבח מפואר, מערכת מיזוג מיני מרכזית מושלמת בתוך הדירה, מצלמות אבטחה במעגל סגור בלובי הראשי וברחבה המשותפת וכו'. כל מגדלי היוקרה נבנים תחת סטנדרט בניה גבוה ביותר ומבוצעות בדיקות בקרה בתהליך של מכון התקנים הישראלי. תכנון הפרויקט בוצע על ידי האדריכל אברי פישר. שיווק הפרויקט מתבצע מתוך 3 הדירות החדשות לדוגמא ברח' ש"י עגנון, משכנות האמנים בקרית מוצקין, ע"י חברת "תלעד אסולין שיווק פרויקטים" בע"מ. במקביל, בפרויקט "NEVE NOFAR" בנווה גנים בקרית מוצקין, מכירת הדירות האחרונות בקומות הגבוהות בבניין 7 האחרון - בעיצומה! דירות מרהיבות 130-140 מ"ר, מרפסות 33-26 מ"ר עם נוף פתוח לים ממרבית הדירות!

פרויקט בוטיק יוקרתי, ALONEY NOFAR בגבעת אלונים: פרויקט בוטיק יוקרתי וחדש מבית דר נופרים, ALONEY NOFAR בגבעת אלונים, מציע וילות דו-משפחתיות יוקרתיות 6 חד' ומתחם של 7 בנייני בוטיק מדורגים בעיצוב ארכיטקטוני מיוחד ופיתוח סביבתי מרשים, עם 12 דיירים בלבד בכל מבנה רק 2 דיירים בכל קומה ופרטיות מירבית, עם פנטהאוזים ודירות מרהיבות במפלס אחד, כ־ 140 מ״ר+ מרפסות ענק בשטח של כ־ 70 מ״ר עם נוף מדהים ודירות צמודות קרקע עם גינה גדולה ! כל רוכש המגיע לפרויקט יכול להתרשם ממספר דירות מרהיבות לדוגמא - קוטג' 5 חדרים צמוד קרקע עם מרחב פנימי גדול במיוחד בשטח של כ-150 מ"ר + גינה והצמדה בשטח של כ-130 מ"ר, דירות ופנטהאוזים במפלס אחד ,כל דירה ודירה מאופיינת ומתוכננת כפנטהאוז יוקרתי בגדלים הנעים בין כ- 140-160 מ"ר + מרפסות ענק כ- 35-70 מ"ר הצופות לנוף מרהיב. בנוסף, בפרויקט ALONEY NOFAR וילות דו משפחתיות 6 חד' צמודות קרקע ,פנינה אישית ויוקרתית בשטח של כ-160 מ"ר + הצמדה וגינה של כ-130 מ"ר. גבעת אלונים ממוקמת בקרבת צירי תנועה מרכזיים, כ-5 דקות מכביש 6 הצפוי להיפתח בעוד כשנה, והקריון וכביש 22 (המתחבר למנהרות הכרמל ולאיזור מת"מ). גבעת אלונים מצטיינת בחזות מטופחת עם פארקים וגני משחקים לרווחת התושבים המתגוררים בגבעה. בנוסף, הוקמו בגבעת אלונים אשכול גני ילדים ובתי הספר יסודיים חדשים. תכנון הפרויקט בוצע ע"י האדריכל ז'אנו יוסף.

רקע: חברת הבנייה "דר נופרים" בע"מ, שהינה חברה משפחתית בבעלות פרטית של בן משה רפי ושרית ודקל דליה ושלום, הוקמה לפני כ-20 שנה וצברה במהלך שנות קיומה ניסיון רב בייזום, בנייה ושיווק של מאות יחידות דיור בקריות. מיום הקמתה, מתמחה חברת הבנייה "דר נופרים" בע"מ בבניית בתי מגורים ייחודיים, הן בבנייה רוויה והן בבתים צמודי קרקע המאופיינים בתכנון לא שגרתי החורג מנוף הנדל"ן המקומי. הדירות בפרויקטים מציעות מפרט עשיר ויוקרתי יחד עם מרחבי מחייה שתוכננו להתאים למשפחות השמות דגש על מרחב פנים המותאם הן לצרכי ההורים והן לצרכי הילדים.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS