מיקומו האסטרטגי של פרויקט המגורים היוקרתי "אשטרום בנאות פרס" בסמוך לפארק ההייטק מת"ם שבו פועלות חברות רבות ולמרכזי עסקים ומסחר, מיצב את הפרויקט כמבוקש ביותר בקרב עובדים וגם בקרב בעלי מקצועות חופשיים שלהם קשרי עבודה ענפים עימם. כך עולה מפילוח הרוכשים בפרויקט. מנהל  המכירות של הפרויקט, אייל יעקב, מציין כי, "מפילוח הרוכשים בפרויקט, עולה כי כ-30% מרוכשי הדירות בפרויקט עובדים בסמוך בפארק ההייטק מת"ם"

פרויקט אשטרום בנאות פרס בחיפה- הדמיית לילה. הדמיה- דני שמש
פרויקט אשטרום בנאות פרס בחיפה- הדמיית לילה. הדמיה- דני שמש

 

"אשטרום בנאות פרס", הוא הפרויקט הנבנה בשכונת נאות פרס, במבואות המערביים בחיפה. בשלב הראשון, הוצעו למכירה כ- 164 יח"ד מתוך כ- 348 יח"ד בסה"כ, בפרויקט הכולל בנין גבוה בן 15 קומות וארבעה בניינים בני 8 קומות ולאחרונה, החל השיווק של שלב ב' - בנייני הפרמיום. לדברי מנהל  המכירות בפרויקט, איל יעקב, "לאור ההצלחה הגדולה של שיווק שלב א', החלה חברת אשטרום בשיווק שלב ב' - שני בנייני הפרמיום בפרויקט היוקרה "אשטרום בנאות פרס" במבואות המערביים של חיפה, שיכללו 8 קומות כל אחד, 2 דירות בקומה, 3 כיווני אוויר, 17 דירות של 5 חדרים ענקיות ומרווחות, דירות גן ופנטהאוזים, נוף לים ומפרט משודרג ביותר".

מיקומו האסטרטגי של פרויקט המגורים היוקרתי "אשטרום בנאות פרס" בסמוך לפארק ההייטק מת"ם שבו פועלות חברות רבות, ולמרכזי עסקים ומסחר, מיצב את הפרויקט כמבוקש ביותר כאשר כ- 60% מעיקר הרוכשים הינם בקרב תושבי חיפה ויישובי הסביבה. וכ-30% כאמור מרוכשי הדירות בפרויקט עובדים בסמוך בפארק ההייטק מת"ם.

שכונת נאות פרס במבואות המערביים של חיפה, נמצאת בתנופת בנייה חסרת תקדים בהיקפה, כאשר משפחות צעירות רבות באזור, רואות בשכונה כיעד מבוקש גם בזכות הקמת אשכול גני ילדים ובית ספר יסודי למדעים, שנחנך בתחילת חודש ספטמבר האחרון עם פתיחת שנה"ל החדשה וכולל 24 כיתות לימוד, ספריה חדשה ו- 2 מעבדות למדעים ולטכנולוגיה מהמתקדמות בארץ בשתי קומות, על פני 3,565 מ"ר.

פרויקט המגורים "אשטרום בנאות פרס", מצליח לשמור על איכות החיים הייחודית והאופיינית לסביבה עם סמיכות לים ולמרכזי התרבות והקניות בחיפה, בהם גם: מרכז הקונגרסים המפואר, קניון הקסטרא וקניון חיפה הממוקמים בכניסה המערבית לעיר ורבים נוספים, מאפשרים הנאה במרחק של מספר דקות מהבית. ובנוסף, קרבתו למרכזית חוף בכרמל שהינה תחנה מרכזית לאוטובוסים ותחנת רכבת ראשית בחיפה וכמו כן, קרבה של שתי דקות ממנהרות הכרמל מעניקים את האפשרות להגיע לכל מקום במהירות ויעילות

פרויקט ”אשטרום בנאות פרס” תוכנן ועוצב על ידי משרד האדריכלות ותכנון הערים - עוזי גורדון מהידועים והוותיקים בעיר חיפה, שאחראי על תכנונם של מגוון פרויקטים משמעותיים, ביניהם: משרדי היי-טק, מלונות, קניונים, תכנון שכונות ובנייני מגורים בחיפה ובאזור הצפון כולו. ההיקף כספי הכולל המשוער של המכירות בפרויקט, נאמד בכ-283 מיליון ₪, אכלוס שלב א' של הפרויקט יתבצע תוך פחות משנה. השיווק מתבצע ע"י משגב  שיווק מתחמי מגורים בע"מ.

רקע:

קבוצת אשטרום הינה אחת מחברות הבנייה והנדל“ן הגדולות והוותיקות בישראל, עם ניסיון של למעלה מ-50 שנה באספקת פתרונות איכותיים לכל לקוחותיה, מהמסד ועד לטפחות. אשטרום מהווה ראש חץ בין חברות הבנייה והנדל”ן מאז הקמתה ב-1963, והיא מנצלת באופן מיטבי את היתרונות הייחודיים של חברות הבת שלה ומייצרת ערך מרבי למגוון פעילויותיה בארץ ובעולם. כמי שיצקה באבני היסוד שלה את ערכי החדשנות, האיכות, האמינות והמקצועיות, מקיימת קבוצת אשטרום מסורת המתבססת על ערכים אלו. קבוצת אשטרום פועלת על-פי סטנדרטים גבוהים ובלתי מתפשרים, תוך הצגה קבועה של חוסן פיננסי מתמשך. כל אלו מציבים אותה כעוגן מקצועי ועוצמתי, המקנה ביטחון רב ושקט נפשי ללקוחותיה. בכל פרויקט מבית היוצר של הקבוצה תיהנו מתפיסת מגורים חדשנית ומודרנית, המאפשרת בחירה באזורי מגורים אטרקטיביים הכוללים בין השאר תשתיות חינוך מתקדמות, מרכזי קניות, גינות ומרכזי תרבות.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS