לחופשה בחו"ל יש תמיד פוטנציאל לשמח אותנו ולהטעין אותנו בשפע אנרגיות חיוביות. כיום, בזכות התחרות העזה בתחום התעופה והיכולת למצוא טיסות זולות לכל יעד כמעט, קל יותר מתמיד לצאת לחופשה שכזו.

כלים
חופשה בחול
חופשה בחול

בזכות מהפכת המידע יש לנו את כל הכלים לתכנן את החופשה המושלמת - וכדאי לנצל אותם כדי לממש את הפוטנציאל של חוץ לארץ ולזכות בחוויה כיפית במיוחד.

למצוא כרטיסי טיסה במחירים משתלמים

עם השקעה של זמן לא רב ובעזרת מנוע השוואת טיסות מתקדם כל אחד וכל אחת יכולים למצוא, ודי בקלות, טיסות זולות - לכל מקום ובכל תקופה של השנה. כדאי להקדיש לכך זמן, וגם אם אתם מאמינים שמצאתם דיל משתלם, להמשיך לחפש עוד קצת: כרטיסים במחיר אטרקטיבי גם מבטיחים נחת רבה עוד לפני שהמראתם מהארץ, גם משאירים לכם יותר כסף פנוי לבילוי בחו"ל וגם עוזרים לכם לצאת לחופשות מעבר לים בתדירות גבוהה יותר, וחבל לא לנצל את האופציה הזו.

לתכנן את החופשה כך שתהיה גמישה

כשאנחנו יוצאים לחו"ל, בין אם לחופשונת של יומיים-שלושה ובין אם לפרק זמן ארוך יותר של שבועיים-שלושה, בלא מעט מקרים מתוכננת חופשה עמוסה באטרקציות עם לוח זמנים אינטנסיבי וצפוף - הרצון למצות כל דקה ולהספיק כמה שיותר טבעי ומובן, אבל גם מלחיץ שלא לצורך, ונמצא בסתירה למהות של חופשה. תכנון גמיש ולו"ז פחות דחוס מונע את האכזבה מכך שלא מספיקים הכל, וגם מאפשר לכם ליהנות מאפשרויות שצצות רק כשאתם כבר בחו"ל ושלא יכולתם לחשוב עליהן קודם לכן.

להפוך את התכנון לחוויה משותפת

אם אתם יוצאים לבד לחופשה בחו"ל, תכננו אותה לבד - אבל כשמדובר על חופשה זוגית או משפחתית, חלק מהכיף הוא התכנון המשותף. בדרך זו גם אפשר להבטיח ציפיות ריאליות לכל בני המשפחה, התחשבות הדדית ומציאת איזון בין הרצונות של כולם. בפרט חשוב לשתף ילדים כשמתעתדים לצאת לחופשה בהרכב מלא, וכך לעזור להם למצות את החוויה ולהפוך אותה לחיובית במיוחד.

לטוס גם בהריון

הצורך בחופשה מעת לעת לא נעלם כשנכנסים להריון, ובעצם להפך, הוא רק מתעצם שהרי התקופה בת 9 החודשים היא אמנם מרגשת ומעצימה אבל גם מלחיצה. חופשה בחו"ל במהלך הריון כדאי לתזמן לשליש השני (בין השבוע ה-17-18 לשבוע ה-24-25), ועוד המלצה חשובה היא לתכנן חופשה נינוחה שבמסגרתה יש גם אפשרויות מנוחה רבות לאישה ההרה, שמטבעה מתעייפת יחסית מהר.

לא לוותר על אטרקציות בגלל המחיר

אחת ההתלבטויות העיקריות במסגרת תכנון חופשה בחו"ל היא האם לנצל אופציות לבילויים שנראים אטרקטיביים אבל הם גם יקרים יחסית. ההמלצה היא לא לוותר על אותן אטרקציות מבטיחות, שכן במרבית המקרים את המחיר נשכח תוך זמן לא רב ואילו החוויה עצמה תישמר בזיכרון לאורך שנים. בנוסף, אם ביצעתם השוואת טיסות חכמה, קרוב לוודאי שחסכתם לעצמכם סכום כסף נכבד, שתוכלו להקצות אותו לאותן אטרקציות מבטיחות, ועוד כדאי לחפש חוות דעת אותנטיות אודות כל פעילות כדי לוודא שהיא אכן מתגמלת.

להזמין דרך האינטרנט

כפי שהאינטרנט מאפשר לנו לבצע השוואת טיסות בקלות ובפשטות, כך ניתן לנצל את הרשת לטובת הזמנת כרטיסים לאטרקציות שונות, מציאת רכב שכור, הזמנת מקומות לינה ועוד, במחירים שלרוב יהיו נמוכים מאשר בכל דרך אחרת.

לא לוותר על ביטוח נסיעות

חופשה מוצלחת במיוחד היא חופשה שבמהלכה אתם משוחררים מכל דאגה - ביטוח נסיעות איכותי מבטיח לכם ראש שקט וידיעה שבכל מצב אתם מכוסים.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS