תאגיד המים "מי רקת טבריה" ישקיע 45 מיליון בשנת 2017 תאגיד המים "מי-רקת טבריה" בע"מ סיכם השבוע את שנת 2016 והציג את התקציב ותכנית העבודה לקראת שנת 2017 במעמד ראש העיר ויו"ר הדירקטוריון יוסי בן דוד.

כלים
צילום: יח"צ.
צילום: יח"צ.

בתאגיד המים "מי-רקת טבריה בע"מ" ערכו השבוע ישיבת סוף שנה חגיגית והציגו במהלכה את התקציב לשנת 2017. בישיבה החגיגית נכחו ראש העירייה ויו"ר הדירקטוריון של התאגיד יוסי בן דוד, מנכ"ל התאגיד שאול דוד, מנכ"ל החברה הכלכלית ישראל ענתבי, חברי הדירקטוריון, נציגי היישובים השותפים, היועצים המקצועיים ועובדי התאגיד.

בפתח הישיבה, נשא ראש העיר בן דוד דברי ברכה, הודה לעובדי התאגיד על ההשקעה הרבה לטובת תושבי העיר טבריה בשנה החולפת והציג בפניי המשתתפים את הפרויקטים שעתידים להתרחש בטבריה בשנים הקרובות שידרשו סנכרון מוחלט עם התאגיד ועובדיו.

בהמשך הוצגה פעילות התאגיד לשנת 2016 שכללה פרויקטים רבים ברחבי העיר וביניהם הקמת תשתיות מים וביוב לשכונות החדשות, שדרוג והחלפת קווי מים וביוב חדשים בשכונות הוותיקות וביישובי התאגיד, השלמת פרויקט מיגון אלקטרוני של המתקנים, הטמעת מערכת GIS, יישום פרויקט ניטור שפכי תעשיה, השלמת החלפה של מדי מים לקריאה מרחוק, ניטור פרמטרי איכות מים והשלמת תכניות אב למים וביוב בטבריה ויישובי התאגיד.

לאחר מכן, חשפו אנשי המקצוע של התאגיד את הצעת התקציב ותכנית העבודה לקראת שנת 2017. המהנדס רועי מזרחי סקר את הפרויקטים העתידיים ואת האספקטים התפעוליים לרבות שימוש בטכנולוגיות חדשות בתחום המים והביוב, מנהל שירות הלקוחות אפרים קורס, הציג את השירותים החדשים במוקדי שירות הלקוחות ואת הפעילות הנרחבת לשדרוג מערך השירות וחשבת התאגיד מורן פיניאן הציגה את הצעת התקציב לשנת 2017 וחשפה בפני משתתפי הישיבה את ההשקעה העתידית הרחבה. יש לציין כי תכנית העבודה כוללת השקעות רבות בפיתוח תשתיות מים וביוב חדשות לצד שדרוג קווי מים וביוב קיימים, הקמת תחנות שאיבה לביוב, הקמת בריכות אגירה חדשות ועוד.

מנכ"ל התאגיד, שאול דוד, סיכם את הישיבה ואמר: "בשנה החולפת הצלחנו ליישם בצורה משביעת רצון את מרבית היעדים שהצבנו לעצמנו. אני מודה לראש העיר, חברי הדירקטוריון וכל עובדי התאגיד על ההשקעה המאומצת לאורך השנה. במקביל, הגשנו השבוע את תקציב ההשקעות ותכנית העבודה לשנת 2017 הכוללים השקעות בפרויקטים בסכום של כ-45 מיליון שקלים. עומדים לפנינו אתגרים רבים ואני סמוך ובטוח שנצליח לעמוד בהם בצורה הטובה ביותר".

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

עדכונים אחרונים

ספט 22, 2020

בעיות התנהגות אצל ילדים

כל מי שעוסק בתחום בעיות התנהגות אצל ילדים, נחשף לעולם מרתק של ההתנהלות שלהם לאור ראיית…
ספט 22, 2020

מה צריך כדי להיות מעצב גרפי?

מגיע שלב של כל אדם, שבו הוא מחפש את המקצוע שהוא המתאים ביותר עבורו. זה קורה לצעירים בתום…
יול 02, 2020

תכנון קרייקה בעיצוב פנים

מוצאים את עצמכם מתעניינים בתחום העיצוב? יש לכם טאץ׳ אישי ועין חדה לשלב צבעים? יש בכם…
אפר 23, 2020

ד"ר רון ברנט מונה לתפקיד מנהל המחלקה לרפואה דחופה במרכז שניידר

הנהלת מרכז שניידר הודיעה על מינוי חדש בבית החולים: ד"ר רון ברנט מונה לתפקיד מנהל המחלקה…
דצמ 18, 2019

תואר ראשון בחינוך למען דור העתיד

ככול שהעולם בו אנו חיים משתנה ומתאים את עצמו לעתיד הטכנולוגי, כך גם דרכי ההוראה וחומרי…
דצמ 11, 2019

כיצד אפשר להשלים כיום בגרויות

לא מעט אנשים אשר אינם סיימו בתיכון את כלל הבגרויות אשר נדרשו להם על מנת שיקבלו תעודת…