תערוכת הבוגרים השנתית של המחלקה לעיצוב תעשייתי בהנדסאים באריאל התקיימה בשבוע האחרון. במהלכה הציגו בוגרי המחלקה את פרויקט הגמר שלהם. פרויקט הגמר מהווה את השלב האחרון בתכנית הלימודים לקראת קבלת תואר הנדסאי. זהו פרויקט עיצוב אישי, שאותו מפתח הסטודנט מהשלב הרעיוני ועד שלב היישום, בהנחיה אישית של סגל המרצים וראש המחלקה. מגוון הפרויקטים מעורר עניין והשראה בנושאים קהילתיים וחברתיים, סביבתיים ותרבותיים עכשוויים. הבוגרים מציגים בפרויקט הגמר עיצוב חדשני וחשיבה שיווקית ויזמית של מעצבים בעלי כישרון ויכולת מקצועית גבוהה, שאותה רכשו הסטודנטים במחלקה. אלו בוגרים בעלי סגנון ואמירה אישית וייחודית, המשתלבים בשוק העבודה

כלים
מכונת פרוזן יוגורט להכנה ביתית
מכונת פרוזן יוגורט להכנה ביתית

בין מגוון הפרויקטים בלט הפרויקט של גולן ניב -ZANI BEER BAR מבשלת בירה ביתית בעלתעיצוב ביתי/משרדי המאפשר קיצור זמן הבישול של 8-10 ליטרים וחווית הפקת הבירה מ-א' עד ת'.

המכונה מאפשרת הזנת מתכונים בטעמים שונים ומתאימה לאנשים פרטיים חובבי הז'אנר ולמשרדים המעניקים מותרות ופינוקים. שילוב חומרי בין נירוסטה לעץ מלא בעיצוב חדשני. נראות נקייה, הפעלה פשוטה, קלה לניקוי ונוחה לאחסון.

פרויקט נוסף שבלט הוא של סולומון דוד - מכונת פרוזן יוגורט ביתית (בשיטת "קפסולה פתוחה"), הפיכתה ממכונה יקרה ומקצועית למוצר נגיש לכל בית, נוחה ופשוטה לתפעול. המודעות הבריאותית יוצרת העדפה לשליטה על מרכיבי האוכל והמכונה מאפשרת לבחור ולשלוט במרכיבים ובטעמים.

"תערוכת הבוגרים של המחלקה לעיצוב תעשייתי היא שיא הפעילות שלנו, מסביר מיכאל שוסטרמן, ראש המחלקה לעיצוב תעשייתי, בתערוכה אנו חושפים את פרויקטי הגמר במלוא הדרם, את עמל כול שנת הלימודים האחרונה, בה, שנה ג' שלנו, מסיימי המסלול, שוקדים, עובדים, מתכננים, מעצבים ומפיקים את גולת הכותרת של תקופת לימודיהם. כמו כן, אנו מציגים בגאווה, את הפרויקטים המצטיינים שעיצבו גם סטודנטים משנה א' ו-ב' וכמובן, את חנות הסטודנטים המפוארת שלנו, שבה, מוכרים סטודנטים של שנה ב' שלנו, את מיטב המוצרים שנעשו במיוחד לחנות, ההצלחה של החנות היא כבר מסורת. אני מזמין את כול מי שבנפשו יש אהבה לעיצוב, למוצרים וליצירתיות, בואו לפגוש את מעצבי העתיד כבר היום.

"התערוכה מעידה על יכולותיהם של בוגרי המחלקה לעיצוב תעשייתי באריאל להשתייך לקהילת לתעשייה הישראלית בעיצוב המוצר, מוסיפה ד"ר יוכבד פנחסי- אדיב, ראש המכללה הטכנולוגית הנדסאים באריאל, אלה הם מעצבי המחר שיתרמו לייצור המקומי וידחפו את הכלכלה הישראלית קדימה. אני גאה באיכות הפרויקטים המוצגים, אלה מעידים על הכשרה מקצועית ונכונה במהלכה רכשו הסטודנטים כלים עדכניים, התנסו בפועל בתעשייה כחלק בלתי נפרד מהלימודים, כדי להפך למומחים נדרשים בתעשייה הישראלית שזקוקה לכוח המקצועי והמיומן."

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

עדכונים אחרונים

דצמ 11, 2019

כיצד אפשר להשלים כיום בגרויות

לא מעט אנשים אשר אינם סיימו בתיכון את כלל הבגרויות אשר נדרשו להם על מנת שיקבלו תעודת…
נוב 12, 2019

עבודות סמינריון ולימודים

סמינריון, עבודות סמינריון, עבודה סמינריונית, כתיבת סמינריון, כתיבת עבודות, כתיבת עבודה…
יונ 13, 2019

מתקשים במקצועות אנגלית ומתמטיקה? מרכזי לימוד מטיק- הצלחה אישית לכל תלמיד

כמעט כל הורה עם ילדים בחטיבת הביניים והתיכון, מכיר את הקשיים בהם נתקלים התלמידים כתוצאה…
אפר 01, 2019

מיהו אגרונום ומהם תחומי העיסוק שלו

החקלאות מציעה אופציות שונות לצורך ייצור מזון, שימור מזון ושיפור מזון. מעבר לכך, החקלאות…
מרס 17, 2019

קורס גרפיקאים

היום גם מי שלא ראה את עצמו בעבר לומד, יכול לעשות את זה. כל מה שצריך הוא כוח רצון…