לכבוד חג השבועות משיקה "הטחנות הגדולות של א"י" אריזה חגיגית לקמח חיטה לבן בהיר, עליה מוצג מתכון להכנת עוגת גבינה משובחת, וכן קופסת פח מהודרת לאחסון הקמח

כלים
אריזה חגיגית לקמח חיטה לבן בהיר, בעיצוב רטרו
אריזה חגיגית לקמח חיטה לבן בהיר, בעיצוב רטרו

לכבוד חג השבועות, כמו לכל חגי ישראל, משיקה "הטחנות הגדולות של א"י" אריזה חגיגית לקמח חיטה לבן בהיר, בעיצוב רטרו, עם איור מקסים של עוגת גבינה וברכה לחג שבועות שמח! על האריזה גם מתכון של עוגת גבינה חגיגית לכבוד החג.

כמו כן, תשווק "הטחנות הגדולות של א"י" לחג השבועות מהדורה מוגבלת של קופסת פח מהודרת בעיצוב חגיגי תואם לאריזת הקמח, לאחסון נוח ופרקטי של קמח לאורך כל השנה.

אריזת הקמח לחג השבועות נמנית על סדרת "החגים" המיוחדת שהשיקה החברה, הכוללת חמש אריזות של קמח בעיצוב מיוחד לחגי ישראל – ראש השנה, חנוכה, פורים, שבועות ויום העצמאות. הסדרה זכתה בפרס הזהב לשיווק בתחרות האריזות העולמית היוקרתית WorldStar Packaging Award , לשנת 2015.

מחיר אריזת קמח לבן בהיר : 5-3 ₪ (לאריזה של 1 ק"ג).

להשיג ברשתות ובחנויות: רשת לגעת באוכל, רשת חנויות הטבע בוסתן, ברכל, נתיב החסד, מרכז מזון יהודה, סופר ספיר, סיטונאות רחמים, עזרה וחסד, סופר טוב מודיעין, שפע ברכת השם בית"ר עילית, דיפ שיווק, מאיה בוטיקטבע, רני אורגני, ל.א.ב.ל, המאפייה של ראסל ירושלים, סופר הס (כפר הס), לחם ברויטמן אילת, לחם בורקין בנימינה, ובחנויות מובחרות נוספות. מידע על חנויות נוספות אפשר לקבל בדף הפייסבוק של הטחנות הגדולות או בטלפון: 04-8672137.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

עדכונים אחרונים