משלוח מנות מקורי לפורים

החודש, נציין את אחד החגים השמחים והאהובים ביותר, לא רק על ילדים, אלא על רוב האוכלוסייה: חג פורים. בפורים נהוג להעניק לבני המשפחה והחברים משלוחי מנות מלאים בכל טוב, כמו ממתקים, שוקולדים ואוזני המן. השנה אתם עומדים להעניק משלוח מנות מקורי, כזה שיעניק ערך מוסף וישמח את מקבלי המשלוח. איך עושים את זה? כל הפרטים במאמר שלפניכם.

קרא עוד...

החופש הגדול הסתיים לפני פחות מחודש והנה חופשה ארוכה נוספת בפתח. סוכות, אחד משלושת הרגלים, הוא חג מיוחד בו לצד המנהגים האופייניים לו (בניית סוכה, קישוט הסוכה, הזמנת אושפיזין לביקור, אכילת ארוחות בסוכה ולינה בה) נערכים אירועים שונים העשויים להיות בדיוק מה שאתם מחפשים כדי לבלות זמן עם הילדים, עם חברים או בני זוג. אספנו עבורכם מידע אודות פעילויות שונות אשר יתקיימו בתל אביב במהלך חול המועד סוכות 2018.

קרא עוד...

3 נקודות ציון ביפו- המלצה לטיול

יפו, אין שניה לה, קיבוץ גלויות, מפגש בין ישן לחדש, מעבר למזרח, רוח ים עם אוויר מן המדבר, אבני אספלט עם מדרכות ירושלמיות, וכל כך הרבה אופי, יפו נהדרת לביקור בכל עונות השנה, מזג האוויר הנעים, עשרות הסמטאות המסתעפות ממנה, ומספר הגלריות בתוכה מבטיחות, חוויה תרבותית עשירה. אספנו עבורכם 3 נקודות ציון, שתוכלו לשלב בביקור אחד.

קרא עוד...

התערוכה, "ועכשיו לפרסומות"  תיפתח ביום שני, 9 באוקטובר 2017, ביוזמת ארגון יוצאי מרכז אירופה והמוזיאון ליהדות דוברת גרמנית מרכז מורשת הייקים בתפן, תפתח בהפנינג חגיגי רב דורי בהשתתפות התעשיין סטף ורטהימר.

קרא עוד...

צילום: ולדימיר נייחין

האמן הוותיק דב הלר מציג בימים אלו במוזאון הנגב לאמנות את התערוכה "מסעות", ויקיים במסגרתה שיח-גלריה. הלר, יספר על תהליך יצירת הסדרות המוצגות בתערוכה, שמסכמות עשייה אמנותית של 25 השנים האחרונות. בין היתר, הוא ידון במעבר מאמנות חברתית-סוציאלית ליצירות שעוסקות בסיפור חייו, כמי שהופרד מהוריו ב"גולה" בגיל ילדות.

קרא עוד...