מייד בסיום סיורו הלילי של יו"ר האופוזיציה בת"א, אהרון מדואל יחד עם "כנופיית נשים בצהוב", ברחובות נווה שאנן בדרום ת"א, פשטה פלוגת שוטרים ופקחי עירייה על בית הקפה ה"אלבי", בו הסתיים הסיור, ועצרה באלימות את בעלת המקום וברמנית שהיו עסוקות בסגירת המקום ובשטיפת הכלים. מדואל: "מדינת ישראל נפלה על הראש, במרחק עשרות מטרים משם נמכרים אלכוהול בלתי חוקי וסמים ברחובות שהתושבים מפחדים ללכת בהם בלילה, ו- 30 פקחים ושוטרים עוצרים באלימות נשים שעסקו בשטיפת כלים - ללא סיבה. דורש דין וחשבון מהמפכ"ל". צפו בוידאו.

כלים

http://www.youtube.com/watch?v=fSejb3zYiSI

אירוע מדהים איע בסיום סיורו של יו"ר האופוזיציה בעיריית תל אביב, מועמד "עיר לכולנו" לראשות העיר, אהרון מדואל, ברחובות נווה שאנן בדרום ת"א. מדואל יצא לסיור לילי במה שהוא מכנה "איזור האסון של דרום תל אביב", יחד עם חברות "כנופיית נשים בצהוב", שלקחו לעצמן למטרה להחזיר את הביטחון לרחובות דרום תל אביב וענבל חרמוני, מס' 6 ברשימת "עיר לכולנו" ואחת ממנהיגות מאבק העובדים הסוציאליים.

סיורו של מדואל הסתיים בשעה 01:00 בקפה האלבי בדרום תל אביב, הידוע כמעוז תומכי "עיר לכולנו", ובכניסה אליו מתנוסס בגאווה שלט בחירות של מדואל. מייד לאחר עזיבתו של מדואל את המקום, הגיעו אליו למעלה מ- 30 שוטרים בליווי פקחי עירייה, פרצו אל בית העסק שהיה נעול, ועצרו את בעלת המקום ועובדת, שהיו עסוקות בשטיפת המקום - תוך כדי שימוש בכוח פיזי וללא סיבה.

מדואל: "במשך שלוש שעות הליכה לילית בדרום ת"א, שהפכה לאיזור אסון, ראינו את תוצאותיה של הפקרה מכוונת של דרום תל אביב. לא ראינו אף פקח של העירייה, ושני השוטרים היחידים שראינו התעלמו בהפגנתיות מבתי עסק בלתי חוקיים, שמוכרים אלכוהול וסמים בלתי חוקיים המהווים דלק לאלימות. מייד לאחר שעזבתי את המקום הגיעו משום מקום כוח אדיר של שוטרים, שלא נראה ברחובות דרום תל אביב בלילה כבר שנים, לפשוט על עסק סגור ולעצור עובדות ששוטפות כלים, תוך כדי שימוש בכוח פיזי. אין ספק שמדינת ישראל ועיריית תל אביב פשוט נפלו על הראש. לי אין הסבר לאירוע המדהים הזה אבל מישהו צריך להסביר אותו ואני תובע ממפכ"ל המשטרה ומראש העירייה לתת דין וחשבון לציבור על האירוע הבלתי סביר הזה."

לפני כחודש, בעת אירועי "לילה לבן", בילו פעילי "עיר לכולנו" ומדואל באירוע האלטרנטיבי "לילה שחור", שהתקיים בבית אחותי. גם אז פשטו על האירוע שוטרים ופקחים וסגרו אותו ללא סיבה.

e