קורס סקיפרים

על קורס סקיפרים שמעתם?

קורס משיט 30, או בשמו היותר מוכר, קורס סקיפרים הוא קורס שנותן לכם לעשות רישיון להשטת יאכטות. אז אם גם אתם תמיד חלמתם להשיט את כל המשפחה או החברים לחופשה מדהימה בים ומעבר לו, זה הקורס שאתם צריכים לעשות.

קרא עוד...

כל מי שביקר באילת בשנים האחרונות בוודאי שם לב לשינוי שחל בה. העיר שמן הסתם מוכרת וידועה בתור עיר התיירות המובילה של ישראל מציעה סוגים שונים של בילוי איכותי ומגוון של מקומות בהם ניתן להעביר שעות ארוכות של הנאה. בין שלל האפשריות שמציעה העיר למבקרים הרבים ניתן למצוא את מועדון שאטו אילת.

קרא עוד...

לחגוג בלבן - חג שבועות בתל אביב

חג השבועות, חג הביכורים, מהווה את הטיימינג האולטימטיבי ליהנות ממגוון פעילויות ואירועים בעיר הגדולה. תל אביב היא עיר ללא הפסקה ומציעה גם בחג השבועות שלל פעילויות לכל המשפחה ובמגוון סגנונות.

קרא עוד...

הישראלים אוהבים לצאת לנופש ואין בכך ספק ויעידו על כך נתוני הטיסות לחו"ל אשר שוברים שיאים חדשות לבקרים ואשר מראים כי ישנם ישראלים הטסים לחו"ל שלוש, ארבע ואפילו חמש פעמים בשנה. אך לא רק בחו"ל הישראלים נופשים אלא גם בארץ ישראל היפה והטובה. אחת מצורות הבילוי הטובות ביותר שיש ללא כל ספק הם חדרים לפי שעה.

קרא עוד...

מדי פעם כל אחד מאתנו רוצה וזקוק לצאת לחופשה. יציאה לחופשה יכולה לאפשר לנו להתאוורר קצת ולהתמלא באנרגיה מחודשת וכוחות. ההחלטה לצאת לחופשה יכולה לאפשר לנו להרגיש רעננים יותר ולהתפנק ביחד עם האנשים החשובים לנו ושאנחנו אוהבים כמו בן או בת הזוג שלנו או הילדים והמשפחה המורחבת. כאשר אנחנו בוחרים לצאת לחופשה משפחתית חשוב שנבחר לנפוש במקום שיש בו מגוון אטרקציות איכותיות לכל בני המשפחה שלנו.

קרא עוד...

בתל אביב יש אינספור אפשרויות בילוי, ואין פלא שהיא מהווה מוקד משיכה לבילוי עבור רבים, ובמיוחד בחופשות: בין אם אתם משפחה עם ילדים צעירים שמגיעים ליום של כיף כשאין לימודים, או בין אם אתם קבוצה של כמה זוגות חברים המגיעים לעיר לבילוי, ומעוניינים למצוא פעילויות בעיר, אספנו עבורכם כמה הצעות ורעיונות ליום כייף בעיר הגדולה:

קרא עוד...