הבית גדול, הילדים כבר עזבו ולך אין מה לעשות עם כל המרחבים האלו. במצבים כאלו, אנשים רבים שמחפשים הכנסה נוספת ,מחליטים להפוך להיות בעלי וילות נופש. בהשקעה לא רבה במיוחד, אפשר להסב גם וילה רגילה לאחת מאותן וילות נופש ולקבל הכנסה לא רעה בכלל. איך עושים את זה? הכל במאמר הבא.

קרא עוד...

וילות הנופש שבצפון מושכות אליהן נופשים רבים בכל עונה. הן נחשבות לפופולאריות מאד בקרב משפחות עם ילדים, בקרב זוגות צעירים וגם בקרב קבוצות של כמה חברים. אפשר למצוא וילות בצפון, במרכז וגם בדרום, אולם דווקא באלו שבצפון יש קסם מסוג אחר, שלא קיים במקומות אחרים. קסם זה מתאפשר תודות למיקום הכול כך מיוחד הזה, לאווירה שבו וגם לנופים המרהיבים העוטפים את הוילה מכל כיוון.

קרא עוד...

מפקחי רשות מקרקעי ישראל פעלו לפינוי אתר בלתי חוקי לשיט בקיאקים ולפעילות מסחרית שהוקם על ידי מסיג גבול שניסה להשתלט על אדמת מדינה ביסוד המעלה. הפולש ביצע פינוי עצמי מהמקום, בעקבות פעולות אכיפה של מפקחי החטיבה לשמירת הקרקע ברשות מקרקעי ישראל שבמסגרתן הובהר למסיג הגבול כי יפונה בכוח וייתבע על עלויות הפינוי

קרא עוד...

רשות מקרקעי ישראל באמצעות הקרן לשטחים פתוחים תשקיע כ- 2,257 מליון ש"ח לטובת בניית שביל חדש הנקרא שביל 'מחוף אל חוף' באזור אשקלון. אורכו של השביל כ-50 ק"מ והוא מתוכנן לעבור ברובו בשבילים מסומנים קיימים ונועד לפתוח מוקד בילוי ותיירות אזורית בתחום המועצה האזורית אשקלון.

קרא עוד...

לאחר שנים רבות של הזנחה וונדליזם, החליטה רשות מקרקעי ישראל באמצעות הקרן לשטחים פתוחים לממן את שיקום אגן העיר העתיקה – גיא בן הינום- הסמוך לסינמטק ירשלים. בתוכנית: בניית גשר תלוי, שיקום בית הקברות הסמבוסקי, טיילת ושבילים. עלות הפרוייקט שישה מיליון שקלים.

קרא עוד...

מפקחי החטיבה לשמירת הקרקע ברשות מקרקעי ישראל גידרו השבוע פעם נוספת מבנים ישנים ונטושים בליפתא שבאזור ירושלים. המבנים הישנים בליפתא (המיועדים לשימור) רעועים ומסוכנים, והכניסה אליהם מסכנת מטיילים

קרא עוד...

במהלך חודש נובמבר יתקיים פסטיבל הזית בכל רחבי הגליל. לכבוד האירוע יוצאת קבוצת מלונות מטיילים במבצע מיוחד לאורחיה: סיור בחינם, בהדרכת גאנם אבו חמזה, לאתרים נבחרים בכפרי העדה הדרוזית.

בשלושת ימי שבת הראשונים של חודש נובמבר (2/11, 9/11 ו- 16/11) יוכלו אורחי מלונות הרשת להצטרף לסיור מיוחד שיתקיים במסגרת פסטיבל הזית.

המטיילים יפגשו עם רכביהם בשעה 10:00, על כביש 70 בכניסה למושב מנות שבגליל המערבי וימשיכו בנסיעה דרך כביש הנוף מנות-מעיליא. בכפר מעיליא ייערך ביקור בכנסייה היפה והציורית, הצופה על נופו המרהיב והירוק של הגליל המערבי.

בהמשך יגיעו המטיילים לחורפיש, שם יפגשו עם רוקמות התחרה המסורתיות ויבקרו בבית הבד המקומי.

הסיור יסתיים בנבי סבלאן, הנמצא בראש הר זבול. האתר הינו בעל חשיבות היסטורית לדרוזים בישראל משום שהוא מוקדש לאחד מחמשת נביאיה של העדה.

קיימת אפשרות לנסיעה לכפר בית ג'אן, דרך שמורת מירון, שם יבקרו האורחים במעבדות ד"ר דבור, המייצרות בין היתר מוצרי קוסמטיקה מצמחי מרפא.

מחיר לינה במלונות הרשת הינו 800 ₪ לזוג עבור שני לילות וארוחת בוקר.

הסיור ניתן ללא עלות, לאורחי המלון.

לתיאום הטיול יש ליצור קשר עם מרכז ההזמנות: 04-9958568, 04-9958416

www.travelhotels.co.il