המסע הבא כבר נמצא בראשית התכנון שלכם, אתם מתחילים להתכונן לקראתו ואז נשאלת השאלה – האם עליכם לטייל באופן עצמאי או שמא על ידי מדריך טיולים בצפון? על ידי מדריך טיולים בצפון תוענק לכם יותר שביעות רצון, יותר נינוחות ויותר איכות, דבר אשר עשוי להוות הרבה התחבטות בנושא זה. במידה ובשנים קודמות הורגלתם לבצע טיול על ידי מדריך מוסמך באזור צפון שהיה אלמנט של מרוץ ודאי אל מול מחוגי הזמן, כי אז במציאות של היום הכל יותר מיטבי, מתומצת אך לא מכביד. במידה ובשנים קודמות הייתה אי יציבות בין הפנאי שלכם לבין ימי טיול מורכבים עד לכדי טירוף, כי אז במציאות של היום הכל מורכב באופן סביר עבור כל דעה וכל עניין.

קרא עוד...

הרבה לפני שנבנו מלונות הבוטיק ונפתחו צימרים מושקעים או וילות נופש "מפנקות", נהגנו לקחת אוהל ושקי שינה לצאת כל המשפחה לחופים המוסדרים לנפוש. החופשות היפות האלה בטבע קיימות עדיין אולם הן עברו שדרוג מסוים וכעת טיול קרוואנים בישראל מחליף את הרכב שעליו העמיסו אוהל ושק"שים, והרבה אוכל. אפשר לראות לא מעט משפחות נהנות מטיולים כאלה ברחבי הארץ, בחניונים שהוסדרו לשם כך או במקומות פרטיים.

קרא עוד...

כולנו משתמשים מדי פעם בשירותים של חברות התעופה השונות כדי להגיע למקומות שונים בארץ לרגל עסקים, ביקור בני משפחה או טיול שנועד לשבור את השגרה. אך מה בעצם אנו יודעים על החברות האלה? לפעמים, אנו עלולים להחמיץ מידע חשוב שיכול לסייע לנו לחסוך בכסף או להסתדר במדינה חדשה. למרבה המזל, בזכות אתר חדשות תעופה אפשר להתעדכן בכל הנעשה בעולם התעופה בזמן אמת.

קרא עוד...

ירושלים מתעוררת באוהל: מתחם קמפינג חדש הושק היום (ב') ביער השלום, שברכס ארמון הנציב בירושלים. מדובר במתחם קמפינג ראשון, שנחנך בלב ירושלים. הוא ממוקם במרחק הליכה ממתחם התחנה הראשונה, מגיא בן הינום, מהגן הלאומי עיר דוד ומהכותל המערבי.

קרא עוד...

רשות מקרקעי ישראל [רמ"י], משרד התיירות והמועצה המקומית כאוכב אל היג'א מפרסמים מכרז, במסגרתו ישווק מתחם למלונאות ונופש הכולל בנייה של כ-120 יחידות אירוח

קרא עוד...

עומדים לחגוג יום הולדת ורוצים להפיק אירוע יום הולדת ביאכטה פרטית? לבן או בת הזוג יש יום הולדת ואתם רוצים להפתיע? נשמח לעמוד לשירותכם עם יאכטה מקושטת במיוחד ליום ההולדת שאתם חוגגים!

קרא עוד...

אל תמתינו שהגשם ייפסק בכדי לנסוע אל צימר בצפון לחופשה המושלמת

העונה הקרה גורמת להרבה אנשים להעדיף את השהות החמימה בבית, על פני היציאה אל הסערה שבחוץ. יש מי שמעדיפים לוותר על הזמנת צימר בצפון ובוחרים להמתין עד לאביב לפחות, בגלל החשש שההנאה מהחופשה תתקלקל. מה שרבים אינם חושבים עליו, זה שדווקא בצפון המדינה שבה שורר מזג אוויר חורפי במיוחד – לפחות ביחס לשאר הארץ, קיים קסם שאי אפשר למצוא בשום מקום אחר. עבור חופשה רומנטית, זה בהחלט האזור המושלם לבלות בו סוף שבוע רגוע.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים