קרדיט : רשות מקרקעי ישראל

פרויקט פיתוח הטיילת, שמומן בחלקו על ידי רשות מקרקעי ישראל, הובל ומומן על ידי משרד התיירות, באמצעות החברה הממשלתית להגנות ים המלח והשתתפו בו גופים נוספים כגון: המועצה האזורית רמת נגב, משרד החקלאות, המכון למורשת בן גוריון וגופים נוספים

קרא עוד...

יקב במרכז

ישראל היא אולי לא המקום הראשון שעולה על הדעת כשחושבים על יקבים ברמה עולמית, אבל למדינה הקטנה שלנו יש מסורת עשירה של ייצור יין שראשיתה לפני אלפי שנים. באזור מרכז הארץ, ישנם מספר יקבים שבולטים ביינות יוצאי דופן ובחללי טעימות עוצרי נשימה. הנה כמה מהיקבים הטובים ביותר במרכז ישראל שבהחלט כדאי לבקר בהם.

קרא עוד...

יש לא מעט סיבות בגינן ביקור בירושלים הינו בעל פוטנציאל גבוה להוות כחוויה מהנה ואטרקטיבית. הסיבות טמונות בתוך העיר כמו: המסעדות, האטרקציות, האתרים, אירועים בירושלים ועוד..
אבל הן נמצאות גם בסביבה הקרובה של העיר – שם תוכלו למצוא מגוון רחב של אתרי טיולים, חלקם מאתגרים יותר וחלקם פחות, חלקם מתאימים למיטיבי לכת וחלקם למשפחות עם ילדים.
אם גם אתם מעוניינים לטייל בסביבת העיר ובעיקר באזור הרי יהודה, להלן מספר יעדים אשר יכולים לענות על הציפיות שלכם

קרא עוד...

קרדיט: עדן טורס

זהו סוג של סיור שחוקר את סצנת המטבח והאוכל המקומי בעיר. סיור קולינרי מספק לתיירים טעימה מהי תרבות האוכל המקומית וזו יכולה להיות דרך מצוינת לגרום להם לנסות כמה מהמסעדות הטובות ביותר במקום חדש.

קרא עוד...

קרדיט תמונה: FREEPIK

החופש הגדול אמנם נגמר ואנו חוזרים לשגרה, אבל במבט קדימה חגי תשרי כבר מתחילים להסתמן. זוהי עדיין עונה נהדרת לרדת בה לאילת, ולמעשה עונה מושלמת כי הימים מתחילים קצת להצטנן. אז לקראת שלושת השבועות של החגים, כדאי להתחיל להיערך לקראת החופשה המשפחתית ולהכיר את האפשרויות שהעיר הדרומית מציעה.

קרא עוד...

עמק המעיינות  צילום : רשות מקרקעי ישראל

רשות מקרקעי ישראל והחברה להגנת הטבע, מזמינים את הציבור לפסטיבל טיולי קיץ חינמיים באוויר הפתוח בימים שלישי ורביעי 23-24 לאוגוסט, ללא תשלום ובהרשמה מראש, במספר אתרי טבע ברחבי הארץ, ששוקמו טופחו, והונגשו לטובת הציבור הרחב, באמצעות רשות מקרקעי ישראל

קרא עוד...

קרדיט תמונה: DEPOSITPHOTOS

ערכנו בדיקות מקיפות במטרה לאתר את המלונות המומלצים והטובים ביותר בעיר הנופש של ישראל. הנה המלונות הטובים והמומלצים ביותר אשר יתאימו גם לחופשות משפחתיות עם הילדים, גם לחופשות עם חברים וגם לחופשות זוגיות ורומנטיות.

 

קרא עוד...