כולנו משתמשים מדי פעם בשירותים של חברות התעופה השונות כדי להגיע למקומות שונים בארץ לרגל עסקים, ביקור בני משפחה או טיול שנועד לשבור את השגרה. אך מה בעצם אנו יודעים על החברות האלה? לפעמים, אנו עלולים להחמיץ מידע חשוב שיכול לסייע לנו לחסוך בכסף או להסתדר במדינה חדשה. למרבה המזל, בזכות אתר חדשות תעופה אפשר להתעדכן בכל הנעשה בעולם התעופה בזמן אמת.

קרא עוד...

ירושלים מתעוררת באוהל: מתחם קמפינג חדש הושק היום (ב') ביער השלום, שברכס ארמון הנציב בירושלים. מדובר במתחם קמפינג ראשון, שנחנך בלב ירושלים. הוא ממוקם במרחק הליכה ממתחם התחנה הראשונה, מגיא בן הינום, מהגן הלאומי עיר דוד ומהכותל המערבי.

קרא עוד...

רשות מקרקעי ישראל [רמ"י], משרד התיירות והמועצה המקומית כאוכב אל היג'א מפרסמים מכרז, במסגרתו ישווק מתחם למלונאות ונופש הכולל בנייה של כ-120 יחידות אירוח

קרא עוד...

עומדים לחגוג יום הולדת ורוצים להפיק אירוע יום הולדת ביאכטה פרטית? לבן או בת הזוג יש יום הולדת ואתם רוצים להפתיע? נשמח לעמוד לשירותכם עם יאכטה מקושטת במיוחד ליום ההולדת שאתם חוגגים!

קרא עוד...

אל תמתינו שהגשם ייפסק בכדי לנסוע אל צימר בצפון לחופשה המושלמת

העונה הקרה גורמת להרבה אנשים להעדיף את השהות החמימה בבית, על פני היציאה אל הסערה שבחוץ. יש מי שמעדיפים לוותר על הזמנת צימר בצפון ובוחרים להמתין עד לאביב לפחות, בגלל החשש שההנאה מהחופשה תתקלקל. מה שרבים אינם חושבים עליו, זה שדווקא בצפון המדינה שבה שורר מזג אוויר חורפי במיוחד – לפחות ביחס לשאר הארץ, קיים קסם שאי אפשר למצוא בשום מקום אחר. עבור חופשה רומנטית, זה בהחלט האזור המושלם לבלות בו סוף שבוע רגוע.

קרא עוד...

הדמיה (באדיבות משה ספדיה אדריכלים בע"מ)

רשות מקרקעי ישראל  ומשרד התיירות  מודיעים על  הזוכים בשני מכרזים להקמת 4 בתי מלון חדשים, שיביאו לתוספת של כ-1000 חדרים חדשים לאזור ים המלח ולצדם מרכז מסחרי חדש ומרכז כנסים בגודל של כ-40,000 מ"ר  

קרא עוד...