מרכזי ספא בים המלח נחשבים למקומות מפנקים ומבוקשים בקרב תיירים רבים הפוקדים את מדינת ישראל וכן בקרב ישראלים רבים. מדוע? סיבה מרכזית לכך היא סגולות המרפא והפינוק המי ים המלח מאפשרים. ברוב המלונות בים במלח מופעל ספא. ספא המלון כולל מתקנים כגון בריכת מי מלח מחוממים, בריכת גופרית, ג'קוזי, סאונה יבשה, סאונה רטובה, מלתחות ומקלחות ועוד. לעתים ישנו גם מכון כושר ושירותי עיסוי. ראוי לציין שכל מלון בים המלח כולל מתקני ספא שונים ורצוי לבדוק מה אותו מלון בו אתם מתעתדים לנפוש כולל.

קרא עוד...

העיר העתיקה בצפת. צילום: עיריית צפת

לאחר שנה של פעילות אינטנסיבית שהוביל ראש עיריית צפת שוקי אוחנה מול משרד התיירות, החמ"ת ומשרד השיכון השבוע התקיים סיור סופי לקראת תחילת העבודות בפרויקט שעתיד להנגיש את העיר העתיקה להמוני התיירים המבקרים בה, לפתח את האזור כיאה לאתר תיירות מוביל ולהביא בשורה אמיתית

קרא עוד...

המסע הבא כבר נמצא בראשית התכנון שלכם, אתם מתחילים להתכונן לקראתו ואז נשאלת השאלה – האם עליכם לטייל באופן עצמאי או שמא על ידי מדריך טיולים בצפון? על ידי מדריך טיולים בצפון תוענק לכם יותר שביעות רצון, יותר נינוחות ויותר איכות, דבר אשר עשוי להוות הרבה התחבטות בנושא זה. במידה ובשנים קודמות הורגלתם לבצע טיול על ידי מדריך מוסמך באזור צפון שהיה אלמנט של מרוץ ודאי אל מול מחוגי הזמן, כי אז במציאות של היום הכל יותר מיטבי, מתומצת אך לא מכביד. במידה ובשנים קודמות הייתה אי יציבות בין הפנאי שלכם לבין ימי טיול מורכבים עד לכדי טירוף, כי אז במציאות של היום הכל מורכב באופן סביר עבור כל דעה וכל עניין.

קרא עוד...

הרבה לפני שנבנו מלונות הבוטיק ונפתחו צימרים מושקעים או וילות נופש "מפנקות", נהגנו לקחת אוהל ושקי שינה לצאת כל המשפחה לחופים המוסדרים לנפוש. החופשות היפות האלה בטבע קיימות עדיין אולם הן עברו שדרוג מסוים וכעת טיול קרוואנים בישראל מחליף את הרכב שעליו העמיסו אוהל ושק"שים, והרבה אוכל. אפשר לראות לא מעט משפחות נהנות מטיולים כאלה ברחבי הארץ, בחניונים שהוסדרו לשם כך או במקומות פרטיים.

קרא עוד...

כולנו משתמשים מדי פעם בשירותים של חברות התעופה השונות כדי להגיע למקומות שונים בארץ לרגל עסקים, ביקור בני משפחה או טיול שנועד לשבור את השגרה. אך מה בעצם אנו יודעים על החברות האלה? לפעמים, אנו עלולים להחמיץ מידע חשוב שיכול לסייע לנו לחסוך בכסף או להסתדר במדינה חדשה. למרבה המזל, בזכות אתר חדשות תעופה אפשר להתעדכן בכל הנעשה בעולם התעופה בזמן אמת.

קרא עוד...

ירושלים מתעוררת באוהל: מתחם קמפינג חדש הושק היום (ב') ביער השלום, שברכס ארמון הנציב בירושלים. מדובר במתחם קמפינג ראשון, שנחנך בלב ירושלים. הוא ממוקם במרחק הליכה ממתחם התחנה הראשונה, מגיא בן הינום, מהגן הלאומי עיר דוד ומהכותל המערבי.

קרא עוד...