מפלגת העבודה השיקה את קמפיין ההתפקדות באירוע מרשים בירושלים. יו"ר מפלגת העבודה, שלי יחימוביץ': "2012 הולכת להיות שנת בחירות ואנחנו הולכים להגיע אליה מוכנים אידיאולוגית, מוכנים ערכית, ופוליטית, והבחירות הללו יהיו הרבה יותר קרובות משחושבים"

מפלגת העבודה השיקה הערב את קמפיין ההתפקדות שלה באירוע גדול בירושלים. יותר מ - 400 חברי מפלגה, מתפקדים חדשים ומתעניינים, הגיעו לאירוע. באירוע השתתפו כל הח"כים של המפלגה בנוסף לאראל מרגלית ועמרם מצנע שאף הדליקו חנוכיה. כמו כן השתתפו פעילים רבים ומתפקדים שהגיעו להתפקד הערב לראשונה.

את האירוע פתח מזכ"ל המפלגה בהודיה למתנדבים הרבים שייקחו חלק בהובלת קמפיין המפקד ב-25 ערים שונות ברחבי הארץ עם דוכני חוצות, מפקד שיכלול גם מפקד אינטרנטי בפייסבוק ופנייה למתפקדי עבר.

יו"ר מפלגת העבודה, שלי יחימוביץ' הקדישה את דבריה והנר שהדליקה לנושא הדרת הנשים: "לא בכדי בחרנו בירושלים כמקום השקת קמפיין המפקד, יש לזה משמעות רבה עבורנו. היתרון האמיתי שלנו הוא שאנחנו היחידים שיודעים את התשובות, לא לפי האופנות, לא בטרנדים, לא לפי האופנה הנוכחית זה אמיתי זה מהלב, יש לזה שורשים, המפלגה שהקימה את המדינה היא גם המדינה שתבריא את המדינה והמערכת הפוליטית.

מכאן, מירושלים, יצאה המחאה הראשונה נגד הדרת נשים. בקצרה, אני רוצה לדבר על פמיניזם, אותו מאבק שהוא בשולי המאבק המרכזי, זה לא רק מאבק על הדרת נשים לסוף האוטובוס, זה מאבק על שכר שווה וייצוג באליטות, המהפכה הפמיניסטית היא אחת הצודקות, יש לנו מזל שאנחנו בעיצומה, פעם אסור היה לנשים לבחור ולהיבחר, אסור היה להן לרכוש השכלה, הן היו רכושם של הגברים. אבל הציבור לא שותק בגלל שכלו כל הקצים, בגלל שהם הקצינו, בגללן שיש כתובת אש היום שאומרת די להדרה, די להשפלה, די לדיכוי. בכל דבר רע יש גם הזדמנות: ואת הדבר הרע הזה אנחנו ניקח בכל הכוח, ונציב אלטרנטיבה אמיתית, כי רק לנו יש את התשובות."

ח"כ בנימין פואד בן אליעזר אמר בדבריו כי: "יש לי תחושה שבבחירות הקרובות אנחנו הולכים לנצח, אני מאושר לראות את הצעירים, את הדם החדש שמחייה את המפלגה." והשווה את המפקד שנערך כעת למפקד של 1990, בזכותו ניצח רבין.

ח"כ יצחק (בוז'י) הרצוג: "מפלגת העבודה הזדמנות נדירה להיות הכוח הפוליטי שימנע ויבלום את התופעות החומרות שאנחנו כעם ניצבים בפניהם, כל אזרח שמקטר צריך להצטרף אלינו היום ולקחת חלק בשורותינו, אנחנו פותחים את השורות בפני כלל אזרחי מדינת ישראל."

ח"כ עמיר פרץ: "התחלנו ב-2006 מכאן, ואני מקווה שאת המזל שקיבלנו מהמקום הזה, נקבל גם בקמפיין המפקד הזה. לא היה זמן במדינת ישראל שלא היינו זקוקים יותר לנרות חנוכה. אני מקווה שיחד עם יו"ר מפלגת העבודה, יחד עם חברי הכנסת, אנחנו נהיה צעד אחד לפני כולם, לכן חג החנוכה יביא אור גדול למפלגת העבודה, ולמדינת ישראל."

ח"כ אבישי ברוורמן: "מפלגת העבודה היא המפלגה של אנשי העסקים ההגונים. אנחנו רוצים התעשרות של ערך תעסוקה וכללי משחק של אנשים שווים."

ח"כ איתן כבל, יו"ר הסיעה: "אין דוגמה טובה יותר להתדרדרותם של חיילי המילואים מאשר סיפורם של חיילי המילואים. אם המדינה לא יודעת להתייחס בכבוד לאנשים שהם עמוד השדרה שלה, היא מסכנת את המשך קיומה."

ח"כ דניאל בן סימון: "העולים העלו והפילו את מדינת ישראל בתקופות שונות. מפלגת העבודה חייבת להתחבר אל העולים."