תנועת ישראל חופשית, שקמה כדי לייצג את הציבור החילוני, מעלה לאוויר ממחר את "קמפיין הסטירות", המופנה נגד ממשלת נתניהו, שלטענת התנועה"מוכרת את הציבור הישראלי על מנת לשמר קואליציה סקטוריאלית" . בקמפיין מתועדים סלבס ואזרחים מן השורה כשהם מתייצבים לקבל סטירה מממשלת נתניהו - ש"ס.

fis_67_c_Page_13תחת הכותרת "מפסיקים להפנות את הלחי השנייה" מעלה תנועת "ישראל חופשית" את קמפיין הסטירות שלה, המופנה כנגד נתניהו והמפלגות החרדיות. הקמפיין מתעד סלבס כמו אבי גרייניק, לימור גולדשטיין, יובל כספין, ניצה שאול, עודד לאופולד ואזרחים מהשורה המתייצבים לקבל סטירה מממשלת נתניהו.

"ישראל 2011 - מערכת החינוך הממלכתית קורסת, זוגות צעירים לא מצליחים לרכוש דירות, סטודנטים קורסים תחת עומס הלימודים, העבודה ושירות המילואים. נתניהו מוכר את הציבור בישראל על מנת לשמור את הקואליציה הסקטוריאלית שלו ואנחנו הרוב בישראל משלמים את המחיר." טוען הקמפיין החדש, שיעלה ביום ראשון, 23.01.2011, באתרי האינטרנט ובערוצים הויראליים השונים.

מיקי גיצין, מנכ"ל התנועה:"לא יתכן שהרוב החופשי בישראל אינו מיוצג בממשלת נתניהו. הציבור מקבל סטירה אחר סטירה בספר התקציב הנוכחי ובמדיניות הכללית שמפעילה ממשלת ביבי-ש"ס. תנועת "ישראל חופשית" מפסיקה לפנות לממשלה ופונה לציבור הכללי להתעורר ולהפסיק להיות אדישים לנוכח מסכת הסטירות הזו".