חשבת פעם מה אומרת רשימת המרכיבים של מוצרי הקוסמטיקה? בין היתר יכולים להופיע על המדפים מוצרים שמכילים תוצרי נפט (Mineral Oil), טלק, חומרים משמרים שמעניקים תוקף ארוך למוצרים ועוד רבים אחרים. קריאת הרשימה המופיעה בתגיות רבות של מוצרי קוסמטיקה שנמכרים בחנויות הפארם השונות מעלה את השאלה אם לא הגיע הזמן לעבור לקוסמטיקה טבעית.

קרא עוד...

אחד העיסוקים הרווחים ביותר בימים אלו הוא בישול ואכילה. נראה כי עם ישראל גילה את המטבח מחדש ונהנה להתנסות ולאלתר. יחד עם זאת הצירוף של זמן אכילה בלתי מוגבלת, יחד עם היעדר שגרה ורצון לפצות על שיבוש השגרה עלולים להביא להשמנה. הנה כמה טיפים לשמירה על המשקל בתקופת הקורונה.

קרא עוד...

כשזה מגיע לבישול, כל פעולה שאתם מבצעים בבית, יכולה להתבצע בחוץ, ולפעמים טוב יותר. יש משהו בארומה ובטעמים של טבח בחצר שהופך את האכילה לחלק משמעותי מהחיים בבית והאירוח, מאז שנות החמישים.

קרא עוד...

תנור משולב משתמש בשלוש שיטות בישול במכשיר אחד: קונבנציונלי, אדים, ושילוב של אדים וקונבנציונלי. ניתן להשתמש בפונקציה קונבנציונלית, או במחזור החום היבש, לאפיית לחמים או צליית בשרים.

קרא עוד...

לא מעט אנשים שמטפחים גינה פרטית, יתורו בקדחתנות אחר פתרונות הצללה שהם פרקטיים ויחד עם זאת גם דקורטיביים. פרגולות מעץ הן המענה המשולם וניתן לבנות אותן ממחר של סוגי עץ שונים. מומלץ שכל בחירה וגם תכנון של פרגולה, יעשה בסיוע של אנשי מקצוע עתירי ניסיון שמכירים את העץ על כל תכונותיו. בנוסף, הם יוכלו להתאים ללקוח את צורת הפרגולה ואת סוג העץ בהתאם לסגנון הגינה ותנאי השטח ויספקו הסבר על תוכנותיו וכיצד יש לתחזק אותו על מנת שיצליח להאריך ימים בגינה.

קרא עוד...

אתם לא ישנים טוב בלילה? בכל בוקר אתם קמים עם כאבים באזורים שונים בגוף? או שאולי אתם מתמודדים היום עם החלמה מניתוח מורכב? אם כך, הגיע הזמן שתבינו: יש קשר ישיר בין המזרון שעליו אתם ישנים ובין איכות החיים שלכם. הימים שבהם יכולתם לישון על כל מזרון בלי שום בעיה כנראה עברו חלפו להם, כי עם השנים כולנו זקוקים לתמיכה טובה יותר עבור גופנו. לכן כדאי לדעת שמזרונים שהם אורטופדיים בהחלט יוכלו לעשות את העבודה, אז למה שלא תתחדשו עם מזרון כזה? מזרונים אורטופדיים לא במקרה זוכים להצלחה גדולה ברחבי העולם. לכן, אם אתם רוצים לשפר את השינה שלכם ולהספיק לסבול מכאבים, כדאי שתנסו זאת עוד היום.

קרא עוד...

מעוניינים לגבות את בית העסק שלכם במפיצי ריח איכותיים? במאמר זה אנו ממפים עבורכם סוגים שונים של מפיצי ריח בהתאמה לעסקים השונים. בואו ללמוד כיצד לבחור מפיצי ריח ומה עליכם לעשות על מנת להתאים אותם לבית העסק שלכם בצורה הטובה ביותר.

קרא עוד...