רשת האינטרנט תופסת את מקומה בחלקים נרחבים של החיים החל מעבודה וקניות, עבור דרך רשתות חברתיות, וכלה בפעילויות פנאי כמו גיימינג, וצפייה בסרטים. גלישה איטית יכולה להוות מטרד משמעותי עד כדי הפרעה למהלך היום של אדם, והדבר נכון שבעתיים כעת, כאשר תלמידים רבים נדרשים להשתתף בשיעורים אונליין בזום. בדיקת מהירות גלישה היא פעולה קלה ופשוטה שכל אחד יכול לבצע בעצמו.

לשדרג או לתקן

אם אתם מרגישים שמהירות הגלישה שלכם אינה מספקת, אולי כדאי לכם לשדרג את חבילת הגלישה שלכם. לפני שאתם רצים לשדרג, כדאי לבדוק את נתוני הגלישה שלכם, כדי לשלול אפשרות של תקלה הגורמת לפגיעה באיכות הגלישה. בצעו בדיקת מהירות גלישה, במידה ומהירויות הגלישה שלכם תואמות את חבילת הגלישה שלכם, כדאי לשדרג את החבילה, במידה ונתוני הגלישה נמוכים משמעותית ממה שמצוין בחבילת הגלישה שלכם, בדקו מול ספקי התשתית והאינטרנט שלכם אם מדובר בתקלה ניתנת לתיקון. במידה ודרוש שדרוג לחבילה, השוו מחירים ותנאים באתר כמה זה, ובחרו בחבילה המתאימה לכם ביותר.

קרא עוד...

קניית מתנה הפכה בשנים האחרונות לאתגר אמתי, אם בעבר הצלחנו לשמח אנשים על ידי כלי פרקטי למטבח, מגבות למטבח או לאמבטיה, כיום כל אלה כבר אינם נתפסים כמתנות מקוריות ולכן כל שנותר זה לחפש אחר מתנה ייחודית ואישית, מתנה שתמיד תפתיע תרגש ותעלה חיוך - את זה ניתן למצוא בהדפסות על מוצרים. מלבד המקוריות במתנה מודפסת עם ברכה אישית, שם או אמירה, היא גם תחשב לכלי שיווקי לכל דבר.

קרא עוד...

תקופת ההיריון מאופיינת בשינויים פיזיים רבים בגופה של האישה: העלייה במשקל, הבטן הגדלה משבוע לשבוע, הגב התחתון שנכנס פנימה עם התקדמות ההיריון, התנפחות כלי הדם בגוף ולעיתים גם בצקות במקומות שונים בגוף.

קרא עוד...

עלויות ההדפסה נמצאות במגמת ירידה. זאת אומר, שגם מחירי המדפסות יורדים וכך גם עלויות מוצרי הדפוס. בהתאם לכך, אפילו העלויות של מדפסות הלייזר האיכותיות והמומלצות ביותר רשמו ירידה תלולה והתוצאה – הרבה יותר אנשים שוקלים לבחור אחת מהסוג הזה. חברת ג'ט קופי, המספקת ציוד היקפי, שירותי מחשוב ושלל מדפסות (וגם שירותי מעבדה), מסבירה: איך צריך לבחור מדפסות לייזר, מהי מדפסת לייזר המומלצת והיכן תמצאו שירותי תיקון ומעבדה מורשת.

קרא עוד...

כ-70% ממשקל הגוף שלנו הם מים. מים הם גם מקור החיים, והמרכיב החיוני ביותר בתזונה של כל אחד ואחת. כולנו מודעים לצורך לשתות כמות מספקת של מים (בהמשך תמצאו הסבר מפורט לגבי חישוב הכמות האופטימלית) – אבל לא תמיד מצליחים לתרגם את ההבנה לפעולה. קולר מים עוזר לנו לשתות מדי יום את כל הכמות הרצויה לנו (ובנוסף הוא תורם גם לעיצוב המטבח בזכות מראה עכשווי ושובה לב).

קרא עוד...

בכל חברה, בית עסק, בית ספר או מוסד ציבורי, נהוג להעניק מתנה לסוף שנה. כמו כן, מתנות סוף שנה לעובדים, מטרתן בראש ובראשונה להביע את ההערכה של המעסיק כלפי העובד על העבודה שלו במהלך השנה ובדרך זו הוא גם מעצים את החיבור של העובד עם מקום העבודה, מה שלמעשה יוצר מעגל חיובי של נתינה. בזמן שבעלי עסקים וחברות יתורו אחר מתנה הולמת, הם יבקשו לרכוש מתנה שימושית ופרקטית שתשמח את העובד. בדומה לזאת, גם במוסדות אחרים, כמו בית ספר או גני ילדים או בכל מקום בו מעוניינים לשמח קהל אנשים ולהעניק להם שי כמחווה על תרומתם. השאלה הנשאלת היא - איזו מתנה תהייה גם שימושית וגם אישית? במאמר לפניכם נסייע לתת את המענה.

קרא עוד...

מקור: אתר electroclick

מדיחי כלים אינטגרליים הם המילה האחרונה בתחום של עיצוב מטבחים. מי שלא מוכן להתפשר על הפרטים הקטנים וחשוב לו שגם חזית המדיח תשתלב בצורה מושלמת עם הארונות של המטבח – מדיח אינטגרלי יהיה הפתרון המושלם בשבילו. יש את מי שלא אוהב את הצבע הלבן או המתכתי ואם כבר משקיעים לא מעט מחשבה, זמן וכסף בעיצוב המטבח – הרי שהמדיח האינטגרלי הוא חלק בלתי נפרד שאי אפשר ולא כדאי לוותר עליו. כעת נשאלת השאלה – איך לבחור את המדיח, למה חשוב לשים לב והכי חשוב – איך דואגים לתשתית נכונה ומתאימה למדיח עצמו, כמו גם לאביזרים הנלווים שמסייעים לפעולה התקינה שלו.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים

יול 29, 2020

סוגי צבע לעץ

טיפים לבית
יול 29, 2020

הדפסות על מוצרים

קונים חכם