השידור יועבר בזמן אמת באפליקציית אתר הספורט: ONE, וכן באתר ובדף הפייסבוק של המרתון

לראשונה בישראל: אולפן פתוח לשידור חי של מרתון - חברת 'מרתון ישראל' תשקיע מאות אלפי שקלים בהקמת אולפן פתוח ל-7 שעות שידור במרתון Winner טבריה הבינלאומי, בשישי הקרוב (6.1) השידורים החיים באינטרנט עולים מדרגה. חברת 'מרתון ישראל' מקימה במרתון Winner טבריה הבינלאומי, המתקיים בשישי הקרוב (6 בינואר), אולפן פתוח, שישדר 7 שעות ברצף דיווחים חיים. האולפן ימוקם על קו המים בסמוך למלון חוף גיא.

קרא עוד...

איגוד הכדורסל מציג מאזנים חיוביים ואת שנת 2016 סיים בעודף תפעולי. צילום: אילוסטרציה

הנהלת איגוד הכדורסל אישרה בישיבתה אתמול, את תקציב האיגוד לשנת 2016. זה יהיה התקציב הגדול ביותר בתולדות האיגוד ויגיע לכ-57 מיליון שקל. כ-7 מיליון שקלים יהיו לטובת קיום משחקי יורובאסקט 2017 בארץ בקיץ הקרוב ועוד 2 מיליון לטובת קיום אליפות אירופה לנשים עד גיל 20 באילת. בשני אירועים אלו מרבית הכספים אמורים להגיע מתקצוב גורמים ממשלתיים.

קרא עוד...

עידו בורשטיין

ביום שישי (ה- 30.12) הסתיימה אליפות ישראל לנוער בסקווש במסגרתה השתתפו מעל ל- 100 שחקנים. במהלך האליפות הוכרז על הקמת אקדמיה לסקווש שתקדם את מיטב שחקני הנוער בישראל.

קרא עוד...

מרוץ עין-גדי הבינלאומי - ביום שבת, ה- 28/1/17

מרוץ עין-גדי הבינלאומי - ביום שבת, ה- 28/1/17 יתקיים זו השנה ה-34 מרוץ עין גדי הבינלאומי ע"ש גיורא ותומר רון. מדובר במרוץ הוותיק ביותר בישראל, במקום הנמוך בעולם, במועצה האזורית תמר. המרוץ מהווה יריית הפתיחה הרשמית למרוצי האביב. גם השנה יכלול המרוץ מקצה ילדים ואת מקצה ההליכה המסורתי. המועצה האזורית תמר והחברה הכלכלית חבל ים המלח מקיימים זו השנה ה-34 את מרוץ עין גדי 2017 - מרוץ חגיגי לפתיחת האביב במקום הנמוך בעולם. המרוץ נחשב לאחד מקלאסיקות המרוצים בלוח השנה של הרצים במדינת ישראל, ומושך אליו בעקביות אלפי רצים מדי שנה, לשילוב של אתגר פיזי אולטימטיבי באווירת מדבר בים המלח.

קרא עוד...

הספורטאי המחונן אורי ששון: "להיות אלוף זה לא רק הרגע הזה כשהמשחק נגמר, והלוח מראה שניצחת, להיות אלוף זה משהו שנבנה לאט לאט, עם כל חלום, עם כל יעד, עם כל צעד, עם כל אימון, עם כל תקווה, כל הפסד, וכן, כל ניצחון."  צילום: איתמר גרינברג

הבוקר התקיים בקברות המכבים טקס הזנקת לפיד המכביה והדלקת המשואות אחרי שנשיא המדינה מר ראובן (רובי) ריבלין הזניק ביום שני את לפיד המכביה עם אורי ששון ואסף יסעור, הבוקר הלפיד הגיע לתחנה הראשונה בטקס הדלקת משואות מרגש בקברות המכבים בהשתתפות 9 מדליקי משואות המייצגים מצוינות בתחומם אורי ששון נכנס בריצה עם לפיד המכביה ומיד לאחר מכן החל טקס הדלקת המשואות המסורתי.

קרא עוד...

במעמד עשרות בני משפחה וחברים, ספורטאי עבר, התקיים השבוע משחק הוקרה לזכרו של הכדורסלן לשעבר עובד חברת החשמל בעבר דן ענבר ז"ל, שבו ניצחה קבוצת הכדורסל חשמל א' את קבוצת חשמל ב' בתוצאה 44:45. בוועד עובדי חברת החשמל במרחב הצפון בראשותו של היו"ר יעקב דבידה, מבטיחים להמשיך בקיום המסורת של משחק ההוקרה ולעסוק בפעילות ספורט עממית

קרא עוד...

עדכונים אחרונים

ספורט בארץ