יו"ר ועד עובדי חברת החשמל במרחב הצפון אילן פנחס, ששימש כמנהל המשלחת, יחד עם סגנו רפי בנבניסטי, מזכיר הוועד משה שליפקה באולמות ובמגרשים, יו"ר ועדת הספורט החדש אבי פרץ ורכז הספורט בחברה במרחב הצפון שלמה כהן ליווה  ושיבח את ספורטאי החברה,  על הישגיהם המרשימים בענפים השונים

קבוצת כדורסל א ותיקים חיפה צילום- יוסי וייס
קבוצת כדורסל א ותיקים חיפה צילום- יוסי וייס

 

ספורטאי חברת החשמל במרחב הצפון, חזרו השבוע מהספורטיאדה שהתקיימה באילת שבה זכו כמיטב המסורת בהישגים מרשימים ובהם:

רצים:

גיל לוטם מקום 1 - במרוץ 5 ק"מ בקטגוריהיוסי מזרחי מקום 2 - במרוץ 5 ק"מ בקטגוריהגיא וולך מקום   3 - במרוץ 5 ק"מ בקטגוריהיואב תור מקום 4 - במרוץ 5 ק"מ בקטגוריה

במרוץ 10 ק"מ - גיל לוטם מקום ראשון.יוסי מזרחי - מקום שני.

במרוץ 10 ק"מ קבוצתי מקום שני.

טניס
מקום ראשון קבוצתי ארצי ומקום ראשון בקטגוריית רבת משתתפים.

ניר קמחי, מקום שני קטגוריית גיל 40-45קובי ציון, מקום שני קטגוריית גיל 55-60שמעון בן שלוש, מקום ראשון קטגוריית גיל 60-65יאנה שיים, מקום שני רציםענת פוקס, מקום שני זוגות נשיםדוד בן נתן + רן שרון הגיעו עד רבע הגמר

כדורעף:

מקום שני, הפסד לחשמל דרום בגמר 2:1.

שחמט:

מקום ראשון קבוצתי.

ברידג':

מקום ראשון קבוצתי.

שש בש חיפה, נשים:

מקום ראשון קבוצתי. שחקניות - אושרה כהן, בת אל כהן, יפעת אוסטרוב.

כדורסל חיפה:

מקום שלישי, הפסד בחצי הגמר לחשמל דרום אלופי הספורטיאדה.

שייט

מקום ראשון קבוצתימקום ראשון בית זהב דגם 420מקום שני בית ארד דגם 420מקום שלישי בית כסף דגם 420מקום ראשון בית גמר 5 דגם 420מקום ראשון בית גמר 6 דגם 420מקום שלישי בית זהב דגם לייזר

שחיה:

מקום שני בנים ומקום שלישי כללי, ובשליחים מקום ראשון כללי – הישגים ומדליות:

כרמל אופיר 6 מדליות מקום ראשון. אחת מקום שני ובשליחים מקום שני מצטיין גילאים.עופר קוגל 2 מדליות מקום ראשון, שלוש מקום שני.טודור פורטונסקו מקום ראשון , שתיים מקום שני.מיכה דרמון מדליה אחת מקום שני.יובל בן אליעזר 3 מדליות מקום ראשון, 2 מדליות מקום שלישי.שי לנגברג 4 מדליות מקום ראשון, 1 מקום שני + מצטיין גילאים.עומר קמילוב 1 נדליה מקום שלישי.מרדכי זיתוני 4 מדליות מקום ראשון.ברוך כץ 1 מדליה מקום שני ואחת מקום שלישי.יאיר אהרון 1 מדליה מקום ראשון, אחת מקום שני ושני מדליות בשליחים.

קט רגל מ.ד. ב' ותיקים:

מקום שני

טניס שולחן מ.ד:

קבוצתי מקום שלישי.

קליעה

ולרי גלזין מקום ראשון ירי מעשי קטגוריה סטנדרט סופר סניור.פטריק קרייסמן מקום שני ירי מעשי קטגוריה סטנדרט סופר סניור.רוט טומס מקום שלישי ירי מעשי קטגוריה סטנדרט סופר סניור.

קבוצות הכדורגל חיפה, קט רגל מ.ד, כדורשת, טניס שולחן, שש בש חיפה ומ.ד לא הצליחו להעפיל לשלב הבא.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS