רמת גן היא עיר גדולה ותוססת הקרובה לתל אביב. מטבע הדברים מצויים ברמת גן מבנים רבים. חלקם משמשים למגורים, אחרים למשרדים ויש המשמשים לבתי עסקים שונים כמו מסעדות או מאפיות. המשותף לכל המבנים האלה הוא שלא פעם הם צריכים לעבור שיפוצים. ואכן, קבלן שיפוצים ברמת גן הוא איש מקצוע מבוקש למדיי.

קרא עוד...

רימון מגורים בע"מ היא הזוכה במכרז לחכירת 4 מתחמים של מחיר למשתכן בשכונת יובלים בקריית שמונה,  בעקבות  הצעתה הזולה ביותר  למ"ר דירתי. למכרז הוגשו שלוש הצעות.

קרא עוד...

איך תתעדכנו בעולם הנדל"ן?

תחום הנדל"ן הנו תחום דינאמי שתמיד נשאר רלוונטי. מדובר בתחום מרתק שמצריך תשומת לב, מאחר והוא עוסק בעניינים כלכליים שמצריכים לקחת סיכונים. מלבד זאת, הוא תחום רב נדבכים שמצריך התמקצעות נקודתית ובאופן כללי הנו תחום שמושך אליו לא מעט אנשים - יזמים בנשמה, אנשים שמבקשים להתחיל קריירה, אנשים שמחפשים השקעה וכדומה, כך שלא פעם קשה להבין כיצד מתחילים, וכאן אנו נסייע לכם לעשות את הצעד הראשון בנתיב הזהב.

קרא עוד...

שיפוץ בניין ישן משפיע רבות על מראה הבניין ואיך שהוא נתפס בעיני המתבונן. באמצעות שיפוץ בניין ישן חיצוני או פנימי ניתן לשדרג את מראה הבניין ולהקנות לו מראש חדיש ועדכני, שמשרה אווירה נעימה ונינוחה הן לדיירים עצמם והן לעוברי האורח.

קרא עוד...

אם אתם שוקלים לבצע שיפוץ דירה בנכס שלכם, חשוב שתדעו כי בעולם נדל"ני שמפיק תשואות לא מעטות באמצעות השקעות מסוגים שונים, שיפוץ דירה יאפשר את העלאת ערך הנכס תוך הגדלת רווחים מההשקעה בתחום הנדל"ן. מלבד זאת רבים בוחרים לשפץ את הדירה שלהם גם כדי להעלות את איכות החיים במבנה, כמו גם להבטיח כי המבנה יהיה חזק ובטוח למגורים.

קרא עוד...

אמש נחתם בין חברת אלביט ורשות מקרקעי ישראל  מתווה להסכם מקרקעין  בעקבות הפרטת  תע"ש   ומכירת מניות המדינה  שיאפשר הקמת למעלה מ 30,000 יח"ד באזור השרון ויוותרו בידי חברת אלביט  מכלל המתחמים שהיו בידי תע"ש  שני מתחמים בלבד: רמת בקע ונצרת עלית.

קרא עוד...

עבודה בגובה מהווה חלק חשוב בעבודת הבניין. ככל שהבניין גבוה יותר, כך עולה החשיבות של שמירה על הבטיחות בעבודה, כמו גם שמירה על תקינות המכשירים והציוד שבהם נעשה שימוש בתהליך העבודה. הדרכות עבודה בגובה המתבצעות בעקביות ובצורה נכונה, עשויות למנוע תאונות ולשמור על בריאותם ושלמותם של העובדים בגובה ושל העובדים בסביבתם. זאת, עוד בטרם דובר על מניעת נזקים כלכליים אפשריים. מהי עבודה בגובה בבניין? מה צריכות לכלול הדרכות לעבודה בגובה בבניין? מי אמון על העברת הדרכות ושמירה על בטיחות העובדים באתר הבניה בכלל, והעובדים בגובה בפרט? בשורות הבאות נרחיב מעט בנושא רגיש זה, העולה מעת לעת לכותרות.

קרא עוד...