רשות מקרקעי ישראל מפרסמת אזהרה חריגה לציבור תושבי הצפון ובעיקר בישובים עראבה וסחנין – להיזהר מרכישת קרקעות מדינה, המשווקות לכאורה ע"י נוכלים בניגוד לחוק.

קרא עוד...

בשכונת  תלמים בבאר יעקב הוכרזו זוכים  במתחם אחד בן  792 יח"ד (מתוכם 598 יח"ד במסלול מחיר למשתכן והיתר בשוק החופשי)/ ארזי הנגב ייזום ובניה בע"מ הם הזוכים במכרז לרכישת זכויות חכירה לתכנון, פיתוח ולבנית 792 יח"ד למגורים עם חזית מסחרית במתחם אחד בתוכנית "תלמים" שבבאר יעקב.  למכרז התקבלו 2 הצעות.

קרא עוד...

לא מעט ישראלים מנצלים את העובדה שהם מתגוררים בקומה עליונה, על מנת ליהנות מתוספת בנייה על הגג. הרעיון הוא מאוד פשוט. במבנים רבים, כולל כמובן מבני מגורים, יש אפשרות להוסיף חדר על הגג בתנאי כמובן שמקבלים את האישורים הנדרשים לכך.

קרא עוד...

עבודות רבות מתבצעות בגובה כאשר העובד אינו ניצב על קרקע יציבה ובטוחה. עבודות בגובה אחרות מתבצעות כאשר העובדים ניצבים על גגות או משטחים גבוהים ללא מעקה. מצבים אלו, ואחרים נוספים, הינם מסוכנים ובנוסף, יעילות העבודה נפגעת בגלל החשש של העובדים. משום כך ובגלל סיבות אחרות, יש צורך להסדיר את כל הנושא בצורה נכונה.

קרא עוד...

כאשר תוחלת החיים בארץ ובעולם ממשיכה לטפס, יותר ויותר בני הגיל השלישי מוצאים עצמם מול הדילמה - האם להישאר בבית או לעבור לדיור מוגן? גם אם אתם בריאים ועצמאיים, יש עדיין יתרונות רבים בבחירה לעבור למגורים בדיור מוגן יוקרתי - מוקפים בחברים חדשים או ותיקים, עם לוח זמנים מלא בפעילויות והרצאות, עזרה בעבודות הבית ובסידורים, וגישה קרובה לצוות רפואי וסיעודי בעת הצורך.

קרא עוד...