ניסור בטון

ניסור בטון הוא אחד התחומים החמים בעולם הבנייה והשיפוצים אך למרות שכמעט כולם זקוקים לו במועד כזה או אחר, מעטים מכירים את הפלא שמסתתר מאחורי השירות שנראה פשוט לכאורה אך משלב אלמנטים חדשניים שמאפשרים למפעיל לחתוך בטון עבה כאילו לא מדובר באחד מחומרי הבנייה הכי חזקים שקיימים.

אם מוסיפים לזה את העובדה שבישראל נהוג תקן בנייה מחמיר שמחייב שימוש בבטון – והרבה, מקבלים מצב ששינויים מבניים רבים מצריכים שימוש באמצעים לניסור בטון.

קרא עוד...

הדמייה (TOPOTEK 1, חברת עדן)

עיריית ירושלים ורשות מקרקעי ישראל (רמ"י) הכריזו אתמול (א', 14.6) על חברות 'אמות השקעות בע"מ' ו'אלייד נדל"ן בע"מ' כזוכות במכרז למתחם K - המכרז הראשון ששווק במסגרת פרויקט רובע הכניסה לעיר ירושלים. סכום ההצעה עומד על 180,180,180 מיליון שקלים, לא כולל מע"מ ולא כולל הוצאות פיתוח. 

קרא עוד...

אם החלטתם להקים משרד אדריכלות אתם בוודאי מודעים היטב לכך שתהיה לכם תחרות לא קטנה. יש הרבה מאוד אנשי מקצוע שלמדו את התחום הזה ורוצים לתת בו שירות לכל הלקוחות שפונים אליהם, אך עובדה היא שיש מקומות טובים ומצליחים יותר מאחרים. מה באמת הופך סטודיו לאדריכלות למוצלח יותר? והאם יש משהו שתוכלו לעשות כדי להיראות טובים יותר? כדאי שתדעו: הדמיות תלת מימד הן כלי שיוכל לקחת את המשרד שלכם כמה צעדים קדימה, כי בעזרת הדמיות של תלת מימד אתם מראים ללקוח בדיוק מה אתם מתכננים עבורו. עם הדמיות תלת מימד כל לקוח מבין מראש איזה סוג של תכנון אתם עושים עבורו ואיך תיראה התוצאה הסופית, מה שמונע טעויות מיותרות במציאות ואובדן של זמן רב על תיקונים.

קרא עוד...

כמו רבים וטובים מבני השכבות העמידות של ישראל, גם אתם צברתם סכומי כספים נכבדים בשנים האחרונות, אותם אתם רוצים לנתב לכדי השקעה מניבה ורווחית. ואולם, מתוך היכרות עם שוק הנדל"ן הישראלי, ברור לכל משקיע מתחיל שקשה מאוד להגיע לכדי הצלחות מסחררות ללא השקעות כספים עצומות בארץ. בדיוק מסיבה זו, הבחירה הטבעית של משקיעים רבים היא לפנות למסלולי השקעות נדל"ן בפורטוגל. אבל אם אתם רוצים להפוך את תהליך ההשקעה למעולה, חשוב להכיר קצת את השוק המקומי ולקחת החלטות בצורה הגיונית ועל בסיס מידע מהימן ומדויק.

קרא עוד...

בניה מתקדמת

אם אתם לא עוסקים בבניה או בנדל"ן אולי לא נתקלתם עדיין במונח "בניה קלה" (או "בניה מתקדמת" כמו שיש כאלו שקוראים לסוג בניה זו) אבל אם אתם מחפשים לבנות בית אז בוודאי יצא לכם להיתקל בצמד המילים הללו.

קרא עוד...

אם אתם נאלצים לכסות את האף שלכם בכל פעם שאתם עוברים בחדר המדרגות, סימן שמצב הביוב הוא בכי רע. ריח רע ומי ביוב הנוזלים מתוך הצנרת מעידים על סתימת ביוב, ועליכם להזמין שירותי אינסטלציה מקצועיים. זכרו שבכל רגע נתון חייכם וחיי אחרים הגרים באותו האזור נמצאים בסכנה. מערכת ביוב לקויה היא נזק תברואתי ודרך להפיץ מחלות.

קרא עוד...

מספר חודשים בלבד אחרי שיצאה קבוצת מנוס לדרך עם השקת פרויקט 'נופי בראשית ' היוקרתי באילת, זכתה לאחרונה הקבוצה במכרז לרכישתם של 7 מגרשים נוספים סמוכים ברובע 11 של שכונת שחמון, ועליהם תבנה הקבוצה 91יח"ד נוספות, שיוקמו בסמיכות לפרויקט 'נופי בראשית' שמציע חוויית מגורים ייחודית בעיר, וימשיכו את הקו העיצובי של הפרויקט היוקרתי.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים

יונ 30, 2020

כך תצאו לדרך היזמית שלכם

השקעות ויזמות
יונ 30, 2020

למה צריך לשכור יועץ ארגוני

משאבי אנוש
יונ 25, 2020

היתר לבריכה ביתית

משאבי אנוש
יונ 25, 2020

מכונות שטיפה

תשתיות