התשעים, פלוס מינוס, כאשר היינו מדברים על מקומות אליהם אנשים מבוגרים היו יכולים לעבור ולהתגורר בו בשביל לא להרגיש לבד, הרי היה ברור שהכוונה היא לבתי אבות. בישראל היו מספר מקומות כאלה, בין אם מדובר היה בבתי אבות של ההסתדרות ובין אם היה מדובר בבתי אבות פרטיים.

קרא עוד...

פרויקט המגורים הענק והיוקרתי "מגדלי דה וינצ'י" בתל אביב מתקדם במרץ, וחברת טלפייר (Telefire) נבחרה לספק את מערכות גילוי וכיבוי האש המתקדמות ביותר בארץ, אשר קיבלו את תו התקן האמריקאי המחמיר ביותר 864 UL מהדורה 10.

קרא עוד...

תהליך התחדשות עירונית שיכול לכלול בין היתר פינוי בינוי או תמ"א 38, מתבצע בשטחים שבהם נבנו תשתיות ומבנים שמצבם ירוד כך שהם לא עומדים בתקנים החדשים של רעידות אדמה. תהליכי ההתחדשות העירונית החלו במהלך שנות ה-90, בשנים אלו נקבעו דרכים לשיפור מתחמים וחוקקו חוקים שונים כדי לעודד פעילויות פרטיות וציבוריות.

קרא עוד...

צילום: יח"צ

הוועדה המחוזית לתכנון ולבנייה מרכז, פרסמה. להפקדה תכנית בהובלת רשות מקרקעי ישראל, להקמת שכונת מגורים הכוללת 3,097 יחידות דיור ו- 400 יחידות דיור מיוחד, שטחי מסחר, מבני ציבור ושטחים ציבוריים פתוחים הגובלת בפארק אילנות.

קרא עוד...

במסגרת מכרזי מחיר למשתכן שווקו בהצלחה שמונה מתחמים לבניית 778 יח"ד בבנייה רוויה במורדות ארנונה ירושלים(מתוכם 623 יח"ד במסלול מחיר למשתכן והיתר בשוק החופשי).

קרא עוד...

אחד הנושאים שתמיד היו ותמיד יהיו חמים בסדר היום הוא נושא הנדל"ן. בכל שנה עולות הזדמנויות חדשות להשקיע בנדל"ן ויזמים חדשים רבים נכנסים לתמונה. למעשה, גם אתם או בני משפחתכם ככל הנראה כבר משקיעים בנדל"ן או מעוניינים להשקיע בנדל"ן. תחום זה טומן בחובו הגדרות וערכים רבים שלא כולם מוכרים לנו. כך למשל נדלן יד 2 שכן חשוב להבין את המשמעות הבסיסית שלו אבל גם להכיר ביתרונות הרבים, במאפיינים השונים ובפרטים נוספים לפני שאנו רוכשים נכס יד שנייה.

קרא עוד...