הדמיה  (קרדיט : נווה בגדדי חברה לבנייה)

"נווה-בגדדי חברה לבנייה" חתמה על חוזה לבניית בניין מגורים בן 6 קומות ברחוב יהודה הלוי 32-36 בהרצליה, הבניין ייקרא "נווה הלוי" ויבנו בו 31 יח"ד. הדיירים יזכו (בין היתר) בשירות לקוחות צמוד מטעם החברה שייתן מענה לכל תקלת בנייה, חשמל או צנרת. דירות 3 חדרים יימכרו בהחל מ-2,200,000₪.

קרא עוד...

גילי טסלר (צילום: שירן כרמל)

התכנית כוללת 16,000 יחידות דיור, כ-500,000 מ"ר עבור מבני ציבור, כ-125,000 מ"ר עבור מסחר, כ-330,000 מ"ר עבור שטחי תעסוקה, כ-125,000 מ"ר עבור מלונאות וכן כ-365 דונם שטחי פארק וגנים ציבוריים. הוועדה המחוזית לתכנון ובניה תל אביב, בראשות אדריכלית דניאלה פוסק, החליטה לתת תוקף לתכנית רשות מקרקעי ישראל לרובע שדה דב בתל-אביב.

קרא עוד...

במות הרמה נהפכו זה מכבר לחלק מהן ההוויה באזור אשר בו מבוצעת פעולה שונה בגובה רב. הם ייתנו בידכם לשנע מוצר לאזור גבוה ומן ההיבט השני, ייתנו בידי צוות עובדים לפעול בכל מיני עבודות בגובה, כמו למשל – שרבוט, פעולה של חשמל, צבע, בנייה ותשתית וכיוצא בזה.

קרא עוד...

יש כמה תחומים שבהם בטיחות היא עניין שבשגרה משום שהעבודה כל כך מסוכנת שהיא יכולה להסתיים בל שלב בתאונה מחרידה. יש בשנים האחרונות מודעות רבה בציבור לכך שיש יותר מדי תאונות שגובות חיי אדם. אין שנה שלא מסתיימת בכך שעשרות פועלים נפגעים וחלק נהרגים. זוהי סיבה מצוינת לשים לב לכך שהבטיחות היא הנושא החשוב ביותר במעלה כעת, ובלי זה אי אפשר גם לבנות כמו שצריך באף אתר בנייה.

קרא עוד...

כאשר אתם בעלי בית פרטי או במידה וקיים בבעלותכם בניין משותף, ישנם המון מצבים בהם יש עצים רבים אשר נשתלו לכם בגינה, וקיימת האפשרות כי עצים אלו לא יהיו לטעמכם האישי.

קרא עוד...