מדור חיפוש קרובים גרסת רמב"ם: מכירים את התינוקת שבתמונה? צרו קשר

מדור חיפוש קרובים, גרסת רמב"ם: מכירים את התינוקת שבתמונה? לציון 78 שנים להקמתו, פתח ארכיון רמב"ם לאחרונה תיקיות מסמכים ישנות משנותיו הראשונות, כחלק מפרויקט השימור הגדול שמתקיים בביה"ח וחשף לראשונה מסמכים שטרם קוטלגו. מכירים את התינוקת שבתמונה?

קרא עוד...

מעצב הפאות אלי כהן: מה שהחל כפינת טיפול התנדבותית קטנה בקצהו של המסדרון המחלקה התפתח ברבות השנים למספרה תוססת ושוקקת חיים, בה הצוות המקצועי כולו מרגיש שליחות בהפעלתה

המספרה האונקולוגית של אלי כהן נולדה כרעיון במוחו, בצל האובדן האישי והכאב הפרטי שלו והם אלה שהביאו את כהן לרצות להתנדב ולהיות לצידן של "הלוחמות" במחלתן. "הקמתי בשיתוף עם המרכז הרפואי סוראסקי – איכילוב לפני 15 שנה את המספרה במחלקה האונקולוגית אשפוז יום.

קרא עוד...

שרשרת אנושית לאורך נופי הארץ, במלאת עשור לתכנית 'פותחים עתיד' המסייעת לילדי הפריפריה לממש את יכולותיהם

בשביל עתיד הילדים: אלפי ילדים והוריהם מקרית שמונה ועד אילת ייצאו למסע בשביל ישראל ב- 27.12 ויבנו שרשרת אנושית לאורך נופי הארץ, במלאת עשור לתכנית 'פותחים עתיד' המסייעת לילדי הפריפריה לממש את יכולותיהם. בשעה 14:00 טקס ביער בן שמן עם חניכי 'פותחים עתיד' בישוב לוד, ילדי המגזר היהודי והמגזר הערבי , במעמד נתן שרנסקי, יו"ר הסוכנות היהודית וביני זומר, מנכ"ל חברת נובל אנרג'י

קרא עוד...

יום התרמה משותף לילדי אלו"ט – אגודה לאומית לילדים ובוגרים אוטיסטים וילדי העמותה לילדים בסיכון, יתקיים ב- 3 בינואר 2017

מרבית הציבור בישראל (82%) מקבלים בהבנה מנהלים שאינם מוכנים לקבל אוטיסטים לעבודה, עם זאת הרוב סבור שיש לאפשר לאוטיסטים לשרת בצבא או בשירות לאומי * רוב הציבור תומך בביצוע בדיקות גנטיות לזיהוי אוטיזם טרם הלידה - יום ההתרמה לילדים האוטיסטים 3 בינואר 2017 כמעט כל הציבור בישראל (מעל99%) מכיר את המונח אוטיזם אולם אינו מודע לממדי הלקות. כשני שלישים מהציבור (67%) מעריכים את השכיחות לאוטיזם כנמוכה מהשכיחות בפועל (1 ל-1000 או 1 ל-250 תינוקות יאובחן עם אוטיזם). זאת, בעוד ששיעור הילדים שנולדים עם אוטיזם כיום עומד בממוצע על 1 ל-100 ואף יותר מזה. בנוסף, כשליש מהאוכלוסייה אינו יודע לפרט עובדות לגבי אוטיזם, כגון: התסמינים המאפיינים את הלקות או הסיבות לאוטיזם.

קרא עוד...

המרכז הרפואי בני ציון בחיפה. צילום: טניה ידוב

ביום ה' הבא, ה-29 בדצמבר, כט' בכסלו תשע"ז, נר שישי של חנוכה, יתקיים ברדיו חיפה משדר התרמה, "יום הילד" לצורך הקמת יחידה לטיפול בסרטן הדם בילדים במרכז הרפואי בני ציון. מאגודת ידידי ביה"ח בראשותו של דני ארנון, נמסר כי, מדובר בארבעה חדרים מבודדים ומיוחדים המאובזרים במיוחד עבור ילדים החולים בסרטן הדם וישמשו להשגחה בבידוד או לאשפוז קצר לצורך התאוששות מהטיפולים שניתנים להם. מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אמנון רופא, מציין כי, "החדרים הם חלק מאגף הילדים בביה"ח והסכום הנדרש להשלמת הבנייה הינו 1,200,000 ₪"

קרא עוד...

מוטי ששון: "אין ספק כי נחיצות המתנדבים בקהילה היא רבה, הן בימי שגרה והן בעת חירום

ערב הוקרה למתנדבי חולון התקיים בשבוע שעבר במרכז שטיינברג בעיר, במעמד ראש העיר, מוטי ששון. באירוע שהתקיים בדיוק ביום המתנדב הבינלאומי, השתתפו גם מנהלת אגף הרווחה והשירותים החברתיים בעיריית חולון, איריס צור והמפקח המחוזי לתחום ההתנדבות ושי"ל (שירות יעוץ לאזרח) במשרד הרווחה והשירותים החברתיים, כפיר רייך. בתכנית האמנותית הופיעה להקת הטרנזיסטור במחווה לשיריו של אריק איינשטיין.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים

(מקור : pixabay)
פבר 02, 2020

דיור מוגן

מתגייסים למען הקהילה
פבר 02, 2020

מהו קבלן כח אדם?

זכויות האדם
יורי גיא רון
דצמ 22, 2019

יורי גיא רון

זכויות האדם
נוב 27, 2019

3 דרכים לחסוך כסף על ביטוחים

כלכלה צודקת