כלים

ביוזמת משרד הביטחון נחתמה היום אמנת השירות, שנועדה לשפר ולייעל את רמת השירות שנותן אגף השיקום לנכי צה"ל

היום נחתמה בבית חיל האוויר בהרצליה, אמנת שירות בין משרד הביטחון לארגון נכי צה"ל. על האמנה חתמו זה לצד זה מנכ"ל משרד הביטחון - אודי שני, ראש אגף השיקום, משה צין ויו"ר ארגון נכי צה"ל, חיים בר.

באמנה מתחייב משהב"ט לשירות איכותי לציבור הזכאים הלוא הם נכי צה"ל. השירות הניתן על ידי אגף השיקום במשרד הביטחון לנכי צה"ל מעגן בחובו את כלל התהליכים שעל נכה צה"ל לעבור מרגע פציעתו- החל מהכרה באחוזי נכות ושיקום טיפולי, ועד לזכאות להטבות והקלות שונות במסגרת החוק.

האמנה נוסחה ע"י עובדי אגף השיקום במשרד הביטחון על בסיס הניסיון רב השנים של טיפול בנכי צה"ל ומתוך דאגה לרווחתם.

האמנה כוללת את עקרונות היסוד והמחויבות של אגף השיקום כלפי נכי צה"ל. במעמד טקס החתימה נכחו מאות עובדי אגף השיקום שחתמו אף הם באופן אישי על האמנה.

מאז ומעולם עמדה רמת השירות לה זוכים נכי צה"ל במרכז סדר היום של משרד הביטחון וארגון נכי צה"ל והחברים בו. ההסכם שנחתם בין ארגון נכי צה"ל ומשרד הביטחון לפני כארבעה חודשים ומסדיר את כל הטיפול שלו זוכים נכי צה"ל, הניח את התשתית ליצירת שיתוף פעולה הדוק בין ארגון נכי צה"ל והמשרד למען הטיפול הטוב ביותר בנכים. אחד הביטויים המשמעותיים לשיתוף פעולה זה היא אמנת השירות.

מנכ"ל משרד הביטחון, אודי שני:"האמנה היא תעודת הזהות הערכית של אגף השיקום, המביעה את רוח האגף ואת מחויבותו לשיקומם של הזכאים. אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם ארגון נכי צה"ל. המבחן של כולנו החל מעתה שננהג ע"פ רוח האמנה".

יו"ר ארגון נכי צה"ל, חיים בר:"ארגון נכי צה"ל חרת על דגלו את הדאגה לרווחתם של 50 אלף החברים בו, מתוך אמונה כי למי שהקריב מגופו ונפשו למען המדינה מגיע השירות הטוב ביותר האפשרי. אמנת השירות שתיחתם היום מהווה עוד צעד משמעותי בדרך לשיפור השירות שלו זוכים חברי הארגון ובכוונתנו להמשיך ולפעול למען הנכים תוך המשך שיתוף הפעולה המבורך עם אגף השיקום".

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

עדכונים אחרונים