בוגרי המחלקה להנדסת תוכנה בשנקר מצטרפים לראשונה למסורת אירועי הבוגרים של המכללה ויציגו באירועי סוף השנה (17.7) מגוון רחב של פיתוחים ויישומים אותם ייצרו כפרוייקט הגמר ללימודיהם. בין הפרוייקטים: אפליקציה לזיהוי הפרעות פסיכיאטריות, סירה רובוטית הנשלטת מהסמארטפון, אפליקציה לזיהוי רמת הדחיפות של שיחות נכנסות, וגם אפליקציה שתתאם בעצמה מפגשים פיזיים בין קבוצות חברים, ועוד

קרא עוד...

בחברת מידעטק טכנולוגיות מידע בע"מ, מתכוננים בימים אלו לגיוס עשרות עובדים נוספים לסניפיהם בחיפה ובשרון, זאת לאחר שלאחרונה זכתה החברה במספר פרויקטים גדולים. בשנה האחרונה גייסה החברה עשרות עובדים ומחפשת כעת עובדים חדשים שלאחר קורס הדרכה על מערכות החברה יוכלו להשתלב במחלקות החברה השונות.

חנה שראל, מנכ"ל חברת מידעטק: "חברות רבות מבינות כיום כי שיפור וייעול תהליכי מחשוב יחסכו להן כסף רב בטווח הארוך ולכן, דווקא בימים אלו, משקיעות בפיתוח מערך המחשוב שלהן. אנו שמחים להיות בתנופת צמיחה ואנו מחפשים עובדים איכותיים הרוצים להצטרף למשפחת מידעטק".

מידעטק טכנולוגיות מידע מתמחה ביישומיPriority , בפיתוח מודולים לסביבת Priority ובאספקת פתרונות כוללים בתחום מערכות המידע הניהוליות. פתרונות אלה כוללים ביצוע פרוייקטי ERP, יישום פורטלים עסקיים, פיתוח אתרי מסחר נלווים ועוד.

לאתר מידעטק:www.medatech.com

חברת HP הציגה פורטפוליו רחב של מחשבים המצביעים על הכיוון החדש אליו הולכת תעשיית המחשוב  הארגוני: מכשירים בעלי עוצמה המשלבים עיצוב מתקדם להתאמה למגוון שימושים וצרכים.

על אף התרחבות שוק המחשבים הניידים בשנים האחרונות נדמה ששוק המחשבים הנייחים, המהווה מחצית משוק המחשוב, ממשיך לחדש את עצמו ומציע עוצמה, גמישות ואמינות. הקו החדש של HP מציע לארגונים את המחשבים החזקים להם הם זקוקים בתצורת AiO החוסכת מקום וסירבול, בשילוב חוויית מולטימדיה עשירה, פרוטוקולים מתקדמים של אבטחה ומסכי מגע.

הסדרות החדשות מציעות תכונות כמו שקעים לטעינה מהירה של התקנים ניידים ויישום Wireless Hotspot של HP המשחק תפקיד מרכזי בתקשורת עם מכשירים ניידים אחרים, ומאפשר למחשב השולחני להמשיך ולשרת כמרכז  הפרודוקטיביות הארגונית. בנוסף, כל המחשבים בסדרה תואמים תקן VESA המאפשר תליה של המסך על קיר ובכך לפנות לגמרי את שולחן העבודה, וכן מעמד ארגונומי המאפשר כוונון של המסך לנוחות מקסימלית.

כשמחשוב ארגוני חזק פוגש עיצוב אלגנטי

HP משיקה סדרות המחשבים EliteOne ו-EliteDesk 800 בתצורת AiO ובתצורת שולחנית סטנדרטית. מחשבים אלו מגיעים עם מעבדי Core של אינטל מהדור רביעי המציעים ביצועים מוגברים ויכולות גרפיות מרשימות. הם מצוידים ביכולות אבטחה ברמה ארגונית ופתרונות ניהול לקוח לטובת שמירה וניהול המידע העסקי, וכן תמיכה  באבטחת vPro של אינטל. למעשה מדובר במכונות מולטימדיה עם אפשרויות אבטחה המתקדמות בשוק.

HP20130516727

המחשבים בסדרת EliteDesk 800 G1 הם החזקים ביותר בקטגוריית ה-AiO של HP. הם מגיעים עם מסך מגע קפסיטיבי בגודל 23 אינץ' המותאם לחלונות 8 ומעוצב בדקיקות. מדובר במחשבים חסכוניים באנרגיה המצוידים ביכולות מולטימדיה, לרבות סאונד DTS ומצלמת רשת באיכות HD, ואפשרויות קישוריות מגוונות הכוללות USB 3.0 קדמי לטעינה מהירה של התקנים ניידים, נקודת גישה אלחוטית ותקשורת NFC.

HP20130610395

בנוסף, HP משיקה את סדרות המחשבים ProOne/ProDesk 600בעלי מסך 21.5”המשלבים אף הם עוצמה ויכולות מולטימדיה באריזה מעוצבת. סדרות אלו מציעות את מעבדי הדור הרביעי של אינטל במחיר נגיש לכל ארגון ומאפשרות התאמה לצרכים שונים של עסקים בין אם בפלטפורמות חלונות 8, חלונות 7 או מערכות לינוקס למיניהן.

אורן לוי, מנהל פתרונות מחשוב שולחני, HP ישראל:

"שוק הAIO גדל ב20% משנה לשנה, בעולם בו אנו מושפעים משוק צרכני, הלקוח העסקי דורש ליהנות משני העולמות – עיצוב עדכני יחד עם פרודוקטיביות, אבטחה ועוצמת מחשוב. HP מאפשרת זאת ללקוחות העסקיים שלה באמצעות גמישות מקסימאלית ללא תחרות"

חברת HP הודיעה על השקת מוצרים חדשים, טכנולוגיות וכלים שנועדו לסייע לעסקים קטנים ובינוניים (SMB) לשפר את הפרודוקטיביות ולהגדיל את הקישוריות שלהם.

כשזה מגיע להחלטות רכישה בתחום המחשוב, עסקים קטנים ובינוניים נאבקים למצוא פתרונות העונים על כל הצרכים שלהם באופן המאזן בין ביצועים, איכות ועיצוב. חברת HP מבינה זאת ומסייעת לעסקים קטנים ובינוניים להשיג את האיזון  באמצעות מחשבים ניידים בעלי ביצועים גבוהים המציעים עיצוב חדשני ואיכות ללא פשרות, ופתרונות הדפסה אמינים המשתלבים בקלות בסביבה העסקית. יתרה מכך, הפתרונות של HP נועדו לענות על התקציבים של עסקים קטנים ובינוניים, תוך מתן דגש מוגבר על פרודוקטיביות ויכולת ניהול.

הפתרונות החדשים של HP לעסקים כוללים: 

  • HP ProBook 400 Series - סדרת מחשבים ניידים עסקיים בעלי עיצוב מלוטש, חיי סוללה ארוכים, עמידות ותכונות אבטחה חיוניות המתאימות לסביבה עסקית.
  • HP 200 Series - סדרת מחשבים ניידים עסקיים עם כלי מולטימדיה וקישוריות לבית ולמשרד.
  • סורק עם הזנה אוטומטית HP Scanjet, מדפסות Laserjet ו-Officejet המסייעים לעסקים לנהל את מערך ההדפסה וההדמיה באופן שיחסוך זמן וכסף.

"לקוחותינו בתחום ה-SMB ממלאים תפקידים שונים בתוך הארגון שלהם - בין אם מנהלי חשבונות ובין אם אנשי IT - הם דורשים כלים גמישים, בעלי ביצועים גבוהים כדי להשלים את המשימות המגוונות שלהם", אמר דרור אברמוב, מנכ"ל חטיבת ההדפסה והמיחשוב, HP ישראל. חברת HP מתמקדת באספקת טכנולוגיות ידידותיות למשתמש המשפרות את הביצועים, מעצימות את הלקוחות שלנו ומסירות חסמי הפרודוקטיביות באמצעות פתרונות ניידים ורבי עוצמה"

סדרת HP ProBook 400: איכות ועמידות פוגשים עיצוב מסוגנן 

400 HP ProBook היא סדרה של ארבע מחשבים ניידים אמינים המיועדים ללקוחות עם רגישות למחיר המעוניינים לעבוד בצורה חכמה מבלי להתפשר על עיצוב מלא. המחשבים מגיעים בגדלי מסך של 17.3",  "15.6ו-13.3", ומציעים מגוון רחב של מעבדים חזקים של אינטל ו-AMD. המחשבים מסדרת HP ProBook 400 החדשה הינם כ-36% אחוזים רזים יותר ו-18% קלים יותר מהדור הקודם. העיצוב כולל מעטפת מסוגננת עם דגשים של אלומיניום ובכך מיישר קו עם העיצוב החדש של HP.

סדרת HP ProBook 400  תסייע לעסקים קטנים ובינוניים להפיק יותר מהר ולטווח ארוך באמצעות כונן היברידי המשלב את המהירות של SSD יחד עם הנפח של כונן קשיח מסורתי, קישוריות 4G, ואבטחת HP Client Security. בנוסף, הניידים מותאמים לשימוש ב-Skype עם מערכת שמע + DTS Sound לשיחות ועידה בוידיאו ואודיו באיכות גבוהה. 

HP Probook 470

דגמים בסידרה החדשה: HP ProBook 430, HP ProBook 450, HP ProBook 455, HP ProBook 470

סדרת HP 200: ניידות חיונית, עלות תועלת מיטבית לעסקים קטנים ובינוניים 

הניידים מסדרת HP 200 מגיעים בגודל מסך 15.6" עם מגוון רחב של יכולות אלחוטיות ומעבדים חזקים של אינטל ו-AMD. הם כוללים עיצוב ידידותי למשתמש ליצירת וצריכה של תוכן בעבודה או בבית והכל ארוז במעטפת קשיחה HP 3D DriveGuard המסייעת בהגנה על המחשב בכל מקום.

המחשבים בסדרה בנויים במיוחד למצגות שיווק ומכירות ומצוידים ביכולות מולטימדיה מרשימות הכוללות תוכנות ייעודיות, יציאת HDMI ורמקולים שלAltec Lansing לחוויית שמע יוצאת דופן.

דגמים בסדרה החדשה:  HP 250, HP 255

פתרונות הדפסה והדמיה של HPלעסקים קטנים ובינוניים מגדילים את התפוקה ומצמצמים עלויות

פתרונות ההדפסה וההדמיה החדשים של HP משלבים יעילות עם יכולת ניהול קלה תוך מיטוב עלות-תועלת בכדי לסייע ללקוחות עסקיים לייצר, לאחסן ולגשת לתוכן באיכות גבוהה במהירות.

התוספות החדשות כוללות:

  • מדפסת משולבת פקס HP LaserJet Pro (MFP) M521 המציעה הדפסה מהירה ואמינה בשילוב סורק כדי לסייע לעסקים להתאים עצמם בזריזות לדרישות הלקוח והשוק. בנוסף, לקוחות יכולים בקלות להדפיס תוך כדי מהטלפון החכם או מהטאבלט באמצעות HP ePrint, AirPrint או DirectPrint.
  • HP LaserJet Enterprise M725, מדפסת לייזר A3 משולבת פקס וסורק להדפסה בהיקפים גבוהים במחיר רכישה משתלם ועלות הדפסה נמוכה לדף.
  • סורק HP Scanjet Pro 3000 S2 עם הזנה אוטומטית המיועד לעסקים קטנים ובינוניים שזקוקים לסורק אינטואיטיבי שאינו תופס נפח רב. סורק חכם וקומפקטי זה מייצר תוצאות נקיות וברורות ומתאים למגוון רחב של פלטפורמות ועוזר להפוך תהליכים עסקיים ליעילים יותר.
  • · מדפסות Officejet Pro HP 251dw ו-HP Officejet Pro 276dw MFP מספקות הדפסה מקצועית בעלות של עד 50 אחוזים פחות לדף בהשוואה למדפסות לייזר. Officejet pro 276 
  • HP Officejet 7610 Wide Format e-All-in-One להדפסה בפורמט רחב מסייעת ללקוחות עסקיים לחסוך בעלויות על ידי ביטול הצורך במיקור חוץ של הדפסות אלו בפורמטים גדולים.

מידעטק טכנולוגיות מידע בע"מ השלימה הטמעת מערכת Priority בעמותת אחים לחיים. "הטמעת מערכת ה-Priority הינה צעד נוסף ומשמעותי בביסוס מעמדה של העמותה כארגון מרכזי ומוביל בסיוע ללוחמי צה"ל"

קרא עוד...

במסגרת קורס מיוחד של ד"ר אמנון דקל, ראש המחלקה להנדסת תוכנה בשנקר, סטודנטים בשנקר פיתחו אפליקציה חדשה בשם "linkedinfographic" אשר מאפשרת למשתמשי הרשת החברתית "Linkedin" לבחון את גודל הקשרים המקצועיים שרכשו (הם ועמיתיהם) במהלך השנים במקומות העבודה השונים בהם הם עובדים או עבדו בעבר. "האפליקציה מאפשרת לראשונה לאתר את ה"מגנטים" של לינקדין – עובדים שמעברם מחברה אחת לחברה אחת סחף אחריהם מעבר של עמיתים לעבודה לאותה חברה בדיוק" מסביר ד"ר דקל

קרא עוד...