אין זה פשוט בימינו למצוא בית עסק בודד שאין בו מחשב ומדפסת. אנו נוהגים להדפיס הרבה מסמכים, לצרכי עבודה ולימודים, מה שמעלה את הביקוש למדפסות טובות באופן תמידי – מדפסות שישרתו אותנו משך זמן רבה. אך יש לזכור, כי עלות דיו של מדפסות היא גבוהה; על כן, רבים יעדיפו לרכוש מדפסות לייזר.

קרא עוד...

העולם שבו אנחנו חיים הוא כמעט כולו טכנולוגי, ומשמעות הדברים שאפילו עיצוב זה משהו שעושים היום בעזרת תוכנות מחשב ולא על ידי שרטוטים שונים. אם בעבר אדריכלים היו משרטטים על גבי שולחנות שרטוט גדולים, הרי שהיום את כל העבודה הם עושים במחשב, וזה נכון לגבי כל תחום עיצוב שקיים. זה בדיוק היה הרקע להתפתחותו של תחום העיצוב הגרפי,זה ולמען האמת, יש היום הרבה מאוד חברות ואנשי מקצוע שיכולים לתת לכם שירותי עיצוב גרפי. אם גם אתכם התחום הזה מושך בשנים האחרונות ואתם רוצים להתחיל לעבוד בו, אז למה שלא תגיעו לעשות קורס בתחום הזה ותראו האם הוא מתאים לכם בתור קריירה או לא?

עיצוב בעזרת תוכנות

אחת מהסיבות שבגללן עיצוב גרפי זה עניין כל כך חשוב בימינו, היא למעשה התקשורת החזותית עומדת בבסיס כל דבר שאנחנו עושים. כלומר, אין כמעט עסק, בין אם הוא קטן ובין אם הוא גדול, שאין לו אתר אינטרנט, וכדי ליצור אתר אינטרנט יפה שיהיה מספיק מרשים, צריך מעצב גרפי מקצועי. אנשים שאין להם חוש ואין להם ידע בתחום העיצוב הגרפי כלל לא יוכלו לעצב אתר שבאמת יעשה את העבודה ויראה מרשים. לכן כל אותם בעליה עסקים שצריכים אתר אינטרנט מרשים הם למעשה הלקוחות הפוטנציאלים של המעצבים הגרפיים, ומשמעות הדברים היא שיש ביקוש אדיר בתחום הזה.

alt

ללמוד במקום מקצועי ומוביל

ממש כפי שיש הרבה לקוחות שצריכים את שירותיו של המעצב הגרפי, כך יש גם הרבה בתי ספר שבהם אפשר ללמוד את התחום לעומק. כאן מגיעה השאלה, אם זהו המצב, אז איך אפשר לבחור איפה ללמוד את התחום לעומקו? לכל אחד יש שיטה אחרת לבחור את המקום שבו הוא רוצה ללמוד, ובעת הבחירה שלכם כדאי שתתייחסו לשני דברים עיקריים. הראשון שבהם: מה כולל הקורס ואיזה כלים תוכלו לקבל בו, והשני, הוא האם בית הספר שייתן לכם את התעודה הוא בית ספר מוכר. בהשתלבות בעבודה יש הרבה פעמים הבדל בין תעודה ממוסד גבוהה ורציני ובין תעודה ממוסד שאינו מוכר, כך שכדאי לקחת זאת בחשבון.

PHOTOSHOP ההמצאה ששינתה את פני העולם

אתם אוהבים לצייר, אוהבים לקחת את התמונות של סבא וסבתא וממש רוצים שהצבעים יהיו יותר חדים יותר חיים מצבעי "ספיה" החומים של אז, אולי בא לכם לקחת את התמונה שצילמתם חברים ומסביב כל העולם ואשתו והייתם מעדיפים לשלוח אותה אליהם מלבד כל ה"רעש" הזה מסביב. תוכנת פוטושופ זוהי תוכנה מדהימה לעיבוד תמונה, כל שצריך הוא לקחת את התמונות שרוצים "לשדרג" לסרוק אותם למחשב או להעביר אותם למחשב באמצעות דיסק און קי, או כל אמצעי שאתם יכולים להיעזר בו על מנת להעביר את התמונות למחשב פותחים את תוכנת העל פוטושופ וזהו מתחילים בשדרוג התמונה.

פוטושופ

התמונה נמצאת בתוך המחשב

מהרגע שבו נמצאת התמונה בתוך המחשב שלכם, אתם עוברים לעבוד בתוכנת פוטושופ שפתחתם, כשפותחים את התוכנה, לאחר מסך ההיכרות הראשוני, נפתחים לכם המוני כלים מימין והמוני כלים משמאל ושלל פקודות באנגלית (אלא אם כן התוכנה בעברית). דבר ראשון מה שחשוב הוא לפתוח את התמונה שאותה אנו רוצים לשדרג באמצעות תוכנת הפוטושופ, מהרגע שהתוכנה נפתחה ניתן כבר לעבוד עליה, מומלץ מאוד לעשות שכפול שלה שלא נפגע בקובץ המקורי ולשמור את הקובץ החדש בשם אחר שלא נדרוס את הקובץ שעליו התמונה המקורית.

באילו אפקטים כדאי להשתמש

כאן בעצם צריך לבוא הידע שלכם בנושא הפוטושופ, זוהי תוכנה מדהימה ויש לה כל כך הרבה תכונות ואפקטים והגדרות וקטגוריות וכל ערך שמשנים, מקבל משמעות עיצובית חדשה לגמרי, למביני עניין ואנשים שלמדו את התוכנה, הדבר יהיה קל ומהנה ולאלו שלא ממש מכירים את התוכנה, מומלץ לקחת קורסים בפוטושופ כדי ללמוד עליה יותר, אפשר לאייר בה, אפשר לעשות מניפולציות על תמונות, ליצור מחזות סוריאליסטיים, כמו צבי ים עם בגדי ים במוסך מכוניות, דברים הזויים לחלוטין, גשם בחוף הים של תל אביב, כלב על סקייטבורד, כל יצירה שחשבתם עליה, וחשבתם שאינה אפשרית לביצוע, תוכלו לבצע בתוכנה המדהימה הזו.

כמה זמן יקח ללמוד לעבוד בפוטושופ

פוטושופ הינו תוכנת מחשב גראפית וככזו, תמיד יהיה מה ללמוד, תמיד יהיו לתוכנה עוד ועוד פיתוחים, הכי חשוב ללמוד את הבסיס, את עיקרי הדברים, לפתוח קובץ לעשות עליו אפקטים, לצייר, לכתוב וכו'. חשוב לבדוק איפה מלמדים את התוכנה, מה הקריטריונים ללמוד אותה, מה אתם רוצים להפיק מהתוכנה וכמובן גם לאחר הקורסים ללמוד וללמוד וללמוד כמה שיותר על הפוטושופ שזוהי באמת אחת מהמצאות המאה.

ILLUSTRATOR לייצר אלמנטים גראפיים ללא חשש

תוכנת אילוסטרייטור מאפשרת לכל אמן שדיוק זה לא ממש הצד החזק אצלו, להשתמש בכמה פונקציות שמאפשרות ליצירות שהוא יוצר בתוכנה להיות הכי מדוייקות שניתן לפי פקודות מחשב, למשל יש מספר אובייקטים אחת מתחת לשניה, יש מספר פונקציות שבעת בחירת כל האובייקטים יכולים ליישר למרכז, לסדר מרווחים שווים האחד מול השני וכך בלחיצת כפתור לדאוג שאלמנטים שהיו בקומפוזיציה מעט לא מסודרת בדף, להיות הרבה יותר מסודרת ומובנת.

סולו

הכוכב הכי ישר שיכול להיות

כשרוצים ליצור צורות מדוייקות באילוסטרייטור ניתן לעשות זאת באמצעות בחירה של כמה פקודות ותיקון ערכים בחלון ההגדרות שלה, למשל על מנת ליצור כוכב עם 5 זרועות, נבחר בכלי הצורות, נלחץ על כלי הכוכב, ייפתח חלון קטן שישאל כמה קודקודים, מה הקוטר הפנימי ומה החיצוני, לאחר שנמלא את הפרמטרים המתאימים, נלחץ על אישור, ויופיע על דף התוכנה כוכב חמוד יפה וישר עם 5 זרועות, שיצרנו בשניות במקום ליצור בחשש רב עם כלי העט או עם כלי המברשת.

לשלב את הכוכב עם טקסט שיצרנו

אילוסטרייטור היא גם תוכנה מעולה לעיצוב טקסטים, אנחנו יכולים לקחת את הכוכב שיצרנו לשים אותו בשכבה אחת ומעליו אנו נוסף טקסט נחמד ונשים אותו בשכבה אחרת, נבחר פונט שנותן אווירה קוסמית וצבע יפה אולי כחול וקונטור לבן, גודל מתאים וננסה למקם את הטקסט במקום שיהיה טוב לקומפוזיציה שלנו עם הכוכב שיצרנו, יש אפשרות גם להצמיד את הטקסט שנוצר לאיזושהי צורה מעגלית וכך נוכל לקבל טקסט מקומר שאפשר לשלב מתחת לכוכב.

ILLUSTRATOR תעיף את העיצוב למימד הבא

תוכנת האילוסטרייטור היא כלי מדהים בידי גרפיקאים ומעצבי אופנה ומעצבי פנים וכל אומן אחר שצריך תוכנה שתעזור לו לעשות את אותם עיצובים, שהוא עושה ביד עם דף נייר ועיפרון, ולהעביר אותם על גבי המחשב. יש לוחות גרפיים טובים שיכולים לסייע במלאכה הזו ותוכנת האילוסטרייטור מאפשרת לקחת את העיצוב שיצרנו במחשב ועם הוספה של אלמנטים גראפיים ואפילו תמונות JPG שבנינו עם תוכנת הפוטושופ וליצור עיצוב מדהים חי הרבה יותר, הרבה יותר עוצמתי שיכול להעביר את המסר שרצינו לצופה בצורה הרבה יותר חיה ומקצועית ובועטת מוסכמות אם זו המטרה שלשמה אנו מבצעים את העיצוב.

INDESIGN לגרפיקאי שרוצה להתפתח

גרפיקאים טובים יודעים לעבוד על כל תוכנה, על אילוסטרייטור ועל פוטושופ, אך חובה ממש גדולה עליהם לדעת גם לעבוד על תוכנת האינדיזיין, זו התוכנה האולטימטיבית לעבודה אינטיסיבית לגבי כל מה שקשור לעולם הדפוס והשיווק, יצירת מגזינים, ברושורים, ספרים חוברות, עלונים ועוד הרבה מוצרי דפוס טובים אחרים. הגרפיקאי חייב לדעת להשתמש בתוכנה הזו אם הוא רוצה לעבוד בחברה שצריכה שיידע לעמד את העמודים של המגזין שעליו הן עובדים, או לעבוד עם סופר שרוצה שהוא ייקח את הספר שלו שהוא כתב ב word ולעצב אותו באינדיזיין.

אנדיזייו

התוכנה המופלאה הזו אינדיזיין יודעת לעבוד עם טקסטים מכל מיני תוכנות ואין צורך לבצע המרה, היא יכולה לעבוד עם טבלאות מוכנות, קבצי וורד מוכנים, יש בתוכנה אלפי אפשרויות שמאפשרות ביעילות ליצור ספר או מגזינים, לשלב בין תמונות וטקסט שמשתלב איתן בין אם הוא מקיף את התמונות במבנה מיוחד ובין עם מספיק לגרפיקאי שיהיו מאחורי הטקסט הכל מגיע לפי התייעצות עם הלקוח. הלקוח יושב עם הגרפיקאי ודואג להביא לו את כל החומר שהוא רוצה שיופיע בספר, וביחד בפגישות יזומות הם יחשבו איך למיין את החומר מה ייכנס לספר ומה לא.

כשהגרפיקאי הולך לעמד את הספר, הכוונה היא לבנות עמודים ממכלול קבצי הוורד שהוא קיבל מהלקוח, אין הגבלה למספר העמודים שיכולים להיפתח לתוכנת האינדיזיין, קורס אינדיזיין ממצה וטוב ילמד את הסטודנט כל מה שקשור לגבי עבודה עם קבצים באינדיזיין, עבודה עם תמונות, עבודה עם אפקטים באינדיזיין, בלימודי תוכנת האינדיזיין שהיא האחות של שאר תוכנות אדובי הפופולריות, פוטושופ ואילוסטרייטור, הממשק של תוכנת האינדיזיין גם די דומה, יש לה גם אפשרויות ליצור מספר אפקטים על תמונות או על טקסט, וברגע שלומדים את התוכנה בקורס אינדיזיין עצמו אפשר לגלות עולם ומלואו של עיצוב מוצרים לדפוס.

גרפיקאי שלא יודע איך עובד הדפוס, או איך נראית חוברת פנטונים וכל נושא אחר שקשור לעולם הדפוס יהיה לו מאוד קשה להשתלב בתעשייה וזה דבר שמאוד חשוב שיהיה בקורס אינדיזיין טוב, קורס שגם מסביר לך בראש ובראשונה על הממשק, מה עושים הכלים העיקריים, איך מעמדים דפים, מה קורה כשיש לך מספר רב של דפים קבועים, איך נעזרים בעמודי מאסטר ועוד הרבה נושאים רבים וטובים שהלימוד שלהם יכול רק לעזור לסטודנט להיות גרפיקאי הרבה יותר טוב בעתיד.

איך מתבטאת גרפיקה ממוחשבת בתלת מימד?

בסרטי התלת מימד ופרוייקטים שמייצרים מודלים בתלת מימד, נעזרים רבות ביכולת ובשיטות העיבוד הדיגיטאליים של המחשב, כל סרטון תלת מימד שתראו היום, או המון סרטים מצויירים דו מימדים, או הרבה מודלים שנראה לכם שהם כמעט ו"קופצים" מהמסך, נעשו בשיטות היצירה של הגרפיקה הממוחשבת שהולכת ומתפתחת יחד עם התפתחות הטכנולוגיות של היום.

alt

בגרפיקה ממוחשבת משתמשים לא רק אומנים וגרפיקאים אלא היא גם יכולה לשמש ולהתפרס על פני תחומים רבים, כמו תחום הרפואה, שם הגרפיקה הממוחשבת מסייעת לפתח מודלים תלת מימדיים על גבי המחשב ולהסביר בעזרת סרטוני אנימציה תלת מימדית, תהליכים שלא ממש היינו יכולים לראות אותם במציאות, גם בעזרת מיקרוסקופ, הגרפיקה הממומחשבת מאפשרת לבנות הדמיות שלמות של תהליכים רפואיים שנראים בבירור בתלת מימד בצבע עם חיקוי של התנהגות של עצמים מהמציאות, כמו נוזל ומים ועשן.

עם גרפיקה ממוחשבת ניתן לעשות גם הדמיות של מבנים בתחום הארכיטקטורה, ישנן תוכנות רבות כיום שמשתמשות בשיטות המחקר והפיתוח של הגרפיקה הממוחשבת כדי להגיע למידול ממש ריאליסטי עם הטלת צל ונקודות תאורה בזמן אמת. כשיוצרים משחקי מחשב, הדמויות שנוצרות תוך כדי משחק נעשות בזמן אמת ולכן צריך לדאוג שיהיו כרטיסים גרפיים חזקים ביותר כדי שהמחשב יוכל לחשב כל כך הרבה פעולות מסובכות וברגע האמת ליצור לפתע דמות חדשה לגמרי בעלת אור וצל שנראים ממש כמעט ריאליסטיים.

תארו מצב שבו אתם צריכים ליצור משהו ריאליסטי ולקבוע גם מיקומים של אור וצל ותאורה ושהכל ייראה נכון והגיוני, בזכות השיטות שפותחו עבור פיתוח הגרפיקה הממוחשבת כמו ממשקי ספרייה שטומנים בתוכם את המידע שיאפשר להציג באופן חזותי ובזמן אמיתי את המודל המדובר עם ההדמייה של מעברים של אור וצל ואפילו יצירת תוכנות מיוחדות ליצירת אילוזיות של פרווה ושיער אמיתיים כמו גם של אש ועשן כך שברגע שאנו נמצאים באולם קולנוע וצופים בסרט שיוצר בשיטות של הגרפיקה הממוחשבת אנו ממש נרגיש בזכות התפתחות הטכנולוגיה שמנסה לדמות כמה שיותר את המציאות.

גרפיקה ממוחשבת בתלת מימד נותנת לגרפיקאי לחקות הרבה תהליכים פיזיקליים שאנו מכירים מהמציאות כמו גשם שיורד על הבית ואיך הטיפות ממש יורדות על מבנים, או על עץ, עשן שמיתמר מעל ארובה ואש יוקדת פורצת ממבנה ונסיך כמו שרק למשל, מנסה להציל את הנסיכה לפני שיתרחש פיצוץ אדיר, ההנאה שלנו תלויה בהצלחות ובפיתוחים שיגיעו עוד מהגרפיקה הממוחשבת וימשיכו להדהים אותנו.

הכתבה באדיבות מכללת סולו Online Graphic לימודי תעודה מעצבים גרפיים וקורסים בגרפיקה ממוחשבת.

בוגרי המחלקה להנדסת תוכנה בשנקר מצטרפים לראשונה למסורת אירועי הבוגרים של המכללה ויציגו באירועי סוף השנה (17.7) מגוון רחב של פיתוחים ויישומים אותם ייצרו כפרוייקט הגמר ללימודיהם. בין הפרוייקטים: אפליקציה לזיהוי הפרעות פסיכיאטריות, סירה רובוטית הנשלטת מהסמארטפון, אפליקציה לזיהוי רמת הדחיפות של שיחות נכנסות, וגם אפליקציה שתתאם בעצמה מפגשים פיזיים בין קבוצות חברים, ועוד

קרא עוד...

בחברת מידעטק טכנולוגיות מידע בע"מ, מתכוננים בימים אלו לגיוס עשרות עובדים נוספים לסניפיהם בחיפה ובשרון, זאת לאחר שלאחרונה זכתה החברה במספר פרויקטים גדולים. בשנה האחרונה גייסה החברה עשרות עובדים ומחפשת כעת עובדים חדשים שלאחר קורס הדרכה על מערכות החברה יוכלו להשתלב במחלקות החברה השונות.

חנה שראל, מנכ"ל חברת מידעטק: "חברות רבות מבינות כיום כי שיפור וייעול תהליכי מחשוב יחסכו להן כסף רב בטווח הארוך ולכן, דווקא בימים אלו, משקיעות בפיתוח מערך המחשוב שלהן. אנו שמחים להיות בתנופת צמיחה ואנו מחפשים עובדים איכותיים הרוצים להצטרף למשפחת מידעטק".

מידעטק טכנולוגיות מידע מתמחה ביישומיPriority , בפיתוח מודולים לסביבת Priority ובאספקת פתרונות כוללים בתחום מערכות המידע הניהוליות. פתרונות אלה כוללים ביצוע פרוייקטי ERP, יישום פורטלים עסקיים, פיתוח אתרי מסחר נלווים ועוד.

לאתר מידעטק:www.medatech.com

חברת HP הציגה פורטפוליו רחב של מחשבים המצביעים על הכיוון החדש אליו הולכת תעשיית המחשוב  הארגוני: מכשירים בעלי עוצמה המשלבים עיצוב מתקדם להתאמה למגוון שימושים וצרכים.

על אף התרחבות שוק המחשבים הניידים בשנים האחרונות נדמה ששוק המחשבים הנייחים, המהווה מחצית משוק המחשוב, ממשיך לחדש את עצמו ומציע עוצמה, גמישות ואמינות. הקו החדש של HP מציע לארגונים את המחשבים החזקים להם הם זקוקים בתצורת AiO החוסכת מקום וסירבול, בשילוב חוויית מולטימדיה עשירה, פרוטוקולים מתקדמים של אבטחה ומסכי מגע.

הסדרות החדשות מציעות תכונות כמו שקעים לטעינה מהירה של התקנים ניידים ויישום Wireless Hotspot של HP המשחק תפקיד מרכזי בתקשורת עם מכשירים ניידים אחרים, ומאפשר למחשב השולחני להמשיך ולשרת כמרכז  הפרודוקטיביות הארגונית. בנוסף, כל המחשבים בסדרה תואמים תקן VESA המאפשר תליה של המסך על קיר ובכך לפנות לגמרי את שולחן העבודה, וכן מעמד ארגונומי המאפשר כוונון של המסך לנוחות מקסימלית.

כשמחשוב ארגוני חזק פוגש עיצוב אלגנטי

HP משיקה סדרות המחשבים EliteOne ו-EliteDesk 800 בתצורת AiO ובתצורת שולחנית סטנדרטית. מחשבים אלו מגיעים עם מעבדי Core של אינטל מהדור רביעי המציעים ביצועים מוגברים ויכולות גרפיות מרשימות. הם מצוידים ביכולות אבטחה ברמה ארגונית ופתרונות ניהול לקוח לטובת שמירה וניהול המידע העסקי, וכן תמיכה  באבטחת vPro של אינטל. למעשה מדובר במכונות מולטימדיה עם אפשרויות אבטחה המתקדמות בשוק.

HP20130516727

המחשבים בסדרת EliteDesk 800 G1 הם החזקים ביותר בקטגוריית ה-AiO של HP. הם מגיעים עם מסך מגע קפסיטיבי בגודל 23 אינץ' המותאם לחלונות 8 ומעוצב בדקיקות. מדובר במחשבים חסכוניים באנרגיה המצוידים ביכולות מולטימדיה, לרבות סאונד DTS ומצלמת רשת באיכות HD, ואפשרויות קישוריות מגוונות הכוללות USB 3.0 קדמי לטעינה מהירה של התקנים ניידים, נקודת גישה אלחוטית ותקשורת NFC.

HP20130610395

בנוסף, HP משיקה את סדרות המחשבים ProOne/ProDesk 600בעלי מסך 21.5”המשלבים אף הם עוצמה ויכולות מולטימדיה באריזה מעוצבת. סדרות אלו מציעות את מעבדי הדור הרביעי של אינטל במחיר נגיש לכל ארגון ומאפשרות התאמה לצרכים שונים של עסקים בין אם בפלטפורמות חלונות 8, חלונות 7 או מערכות לינוקס למיניהן.

אורן לוי, מנהל פתרונות מחשוב שולחני, HP ישראל:

"שוק הAIO גדל ב20% משנה לשנה, בעולם בו אנו מושפעים משוק צרכני, הלקוח העסקי דורש ליהנות משני העולמות – עיצוב עדכני יחד עם פרודוקטיביות, אבטחה ועוצמת מחשוב. HP מאפשרת זאת ללקוחות העסקיים שלה באמצעות גמישות מקסימאלית ללא תחרות"

חברת HP הודיעה על השקת מוצרים חדשים, טכנולוגיות וכלים שנועדו לסייע לעסקים קטנים ובינוניים (SMB) לשפר את הפרודוקטיביות ולהגדיל את הקישוריות שלהם.

כשזה מגיע להחלטות רכישה בתחום המחשוב, עסקים קטנים ובינוניים נאבקים למצוא פתרונות העונים על כל הצרכים שלהם באופן המאזן בין ביצועים, איכות ועיצוב. חברת HP מבינה זאת ומסייעת לעסקים קטנים ובינוניים להשיג את האיזון  באמצעות מחשבים ניידים בעלי ביצועים גבוהים המציעים עיצוב חדשני ואיכות ללא פשרות, ופתרונות הדפסה אמינים המשתלבים בקלות בסביבה העסקית. יתרה מכך, הפתרונות של HP נועדו לענות על התקציבים של עסקים קטנים ובינוניים, תוך מתן דגש מוגבר על פרודוקטיביות ויכולת ניהול.

הפתרונות החדשים של HP לעסקים כוללים: 

  • HP ProBook 400 Series - סדרת מחשבים ניידים עסקיים בעלי עיצוב מלוטש, חיי סוללה ארוכים, עמידות ותכונות אבטחה חיוניות המתאימות לסביבה עסקית.
  • HP 200 Series - סדרת מחשבים ניידים עסקיים עם כלי מולטימדיה וקישוריות לבית ולמשרד.
  • סורק עם הזנה אוטומטית HP Scanjet, מדפסות Laserjet ו-Officejet המסייעים לעסקים לנהל את מערך ההדפסה וההדמיה באופן שיחסוך זמן וכסף.

"לקוחותינו בתחום ה-SMB ממלאים תפקידים שונים בתוך הארגון שלהם - בין אם מנהלי חשבונות ובין אם אנשי IT - הם דורשים כלים גמישים, בעלי ביצועים גבוהים כדי להשלים את המשימות המגוונות שלהם", אמר דרור אברמוב, מנכ"ל חטיבת ההדפסה והמיחשוב, HP ישראל. חברת HP מתמקדת באספקת טכנולוגיות ידידותיות למשתמש המשפרות את הביצועים, מעצימות את הלקוחות שלנו ומסירות חסמי הפרודוקטיביות באמצעות פתרונות ניידים ורבי עוצמה"

סדרת HP ProBook 400: איכות ועמידות פוגשים עיצוב מסוגנן 

400 HP ProBook היא סדרה של ארבע מחשבים ניידים אמינים המיועדים ללקוחות עם רגישות למחיר המעוניינים לעבוד בצורה חכמה מבלי להתפשר על עיצוב מלא. המחשבים מגיעים בגדלי מסך של 17.3",  "15.6ו-13.3", ומציעים מגוון רחב של מעבדים חזקים של אינטל ו-AMD. המחשבים מסדרת HP ProBook 400 החדשה הינם כ-36% אחוזים רזים יותר ו-18% קלים יותר מהדור הקודם. העיצוב כולל מעטפת מסוגננת עם דגשים של אלומיניום ובכך מיישר קו עם העיצוב החדש של HP.

סדרת HP ProBook 400  תסייע לעסקים קטנים ובינוניים להפיק יותר מהר ולטווח ארוך באמצעות כונן היברידי המשלב את המהירות של SSD יחד עם הנפח של כונן קשיח מסורתי, קישוריות 4G, ואבטחת HP Client Security. בנוסף, הניידים מותאמים לשימוש ב-Skype עם מערכת שמע + DTS Sound לשיחות ועידה בוידיאו ואודיו באיכות גבוהה. 

HP Probook 470

דגמים בסידרה החדשה: HP ProBook 430, HP ProBook 450, HP ProBook 455, HP ProBook 470

סדרת HP 200: ניידות חיונית, עלות תועלת מיטבית לעסקים קטנים ובינוניים 

הניידים מסדרת HP 200 מגיעים בגודל מסך 15.6" עם מגוון רחב של יכולות אלחוטיות ומעבדים חזקים של אינטל ו-AMD. הם כוללים עיצוב ידידותי למשתמש ליצירת וצריכה של תוכן בעבודה או בבית והכל ארוז במעטפת קשיחה HP 3D DriveGuard המסייעת בהגנה על המחשב בכל מקום.

המחשבים בסדרה בנויים במיוחד למצגות שיווק ומכירות ומצוידים ביכולות מולטימדיה מרשימות הכוללות תוכנות ייעודיות, יציאת HDMI ורמקולים שלAltec Lansing לחוויית שמע יוצאת דופן.

דגמים בסדרה החדשה:  HP 250, HP 255

פתרונות הדפסה והדמיה של HPלעסקים קטנים ובינוניים מגדילים את התפוקה ומצמצמים עלויות

פתרונות ההדפסה וההדמיה החדשים של HP משלבים יעילות עם יכולת ניהול קלה תוך מיטוב עלות-תועלת בכדי לסייע ללקוחות עסקיים לייצר, לאחסן ולגשת לתוכן באיכות גבוהה במהירות.

התוספות החדשות כוללות:

  • מדפסת משולבת פקס HP LaserJet Pro (MFP) M521 המציעה הדפסה מהירה ואמינה בשילוב סורק כדי לסייע לעסקים להתאים עצמם בזריזות לדרישות הלקוח והשוק. בנוסף, לקוחות יכולים בקלות להדפיס תוך כדי מהטלפון החכם או מהטאבלט באמצעות HP ePrint, AirPrint או DirectPrint.
  • HP LaserJet Enterprise M725, מדפסת לייזר A3 משולבת פקס וסורק להדפסה בהיקפים גבוהים במחיר רכישה משתלם ועלות הדפסה נמוכה לדף.
  • סורק HP Scanjet Pro 3000 S2 עם הזנה אוטומטית המיועד לעסקים קטנים ובינוניים שזקוקים לסורק אינטואיטיבי שאינו תופס נפח רב. סורק חכם וקומפקטי זה מייצר תוצאות נקיות וברורות ומתאים למגוון רחב של פלטפורמות ועוזר להפוך תהליכים עסקיים ליעילים יותר.
  • · מדפסות Officejet Pro HP 251dw ו-HP Officejet Pro 276dw MFP מספקות הדפסה מקצועית בעלות של עד 50 אחוזים פחות לדף בהשוואה למדפסות לייזר. Officejet pro 276 
  • HP Officejet 7610 Wide Format e-All-in-One להדפסה בפורמט רחב מסייעת ללקוחות עסקיים לחסוך בעלויות על ידי ביטול הצורך במיקור חוץ של הדפסות אלו בפורמטים גדולים.