בארגון נפגעי הטרור "אלמגור" מתכוונים לנצל את ה"יום הפתוח" של הכנסת, עליו הוכרז לקראת ארועי יום ההולדת של הכנסת בט"ו בשבט ולנצלו לפשיטה של נפגעי טרור על הכנסת  - כפעולת מחאה נגד חברי הכנסת אחמד טיבי וחנין זועבי, שהתבטאויותיהם בזכות הטרור ממשיכות להסעיר את ישראל

בהודעה דחופה שנשלחה הערב לחברי אלמגור, נאמר: "אנו מתכננים פשיטה של הורים שכולים ונפגעי טרור על הבית ביום הפתוח החגיגי שהוכרז עליו היום. לגבינו יומה של הכנסת לא חג לאחר שחברים מתוכה פגעו בכבודם של יקירינו ז"ל והפצועים, כשהם מאדירים את מי שפגעו בהם -בנו ובבני משפחותינו".

באלמגור מתכננים לבצע פעולת הסברה מקיפה בין האזרחים המבקרים בכנסת וגם בין הח"כים. "נספר להם שזו תקופה ארוכה שיש חוסר תפקוד של הכנסת כלפי חברים מתוכה הממומנים על ידה, שחצו מזמן את הקוים אל ארגוני הטרור ופועלים זמן רב ביחד איתם, בפעילויות ומופעים משותפים והכנסת סירסה את עצמה מלפעול כלפיהם ".

במקביל פנה הערב "אלמגור" ליו"ר הכנסת מר רובי ריבלין בבקשה ליזום דיון מיוחד במליאת הכנסת בפרשת חברי כנסת אחמד טיבי וחנין זועבי. בפניה אליו נאמר : "מופעי ההזדהות והעדוד האחרונים כפי שנחשפו, עלולים להגביר את הטרור ולעלות בחייהם של אזרחים וחיילים. אף שישנם צעדים משפטיים שיכולים להינקט ע"י המשטרה על פי פקודת הטרור, אנו קוראים לכנסת לומר את דברה ובקול רם, בדיון מיוחד של מליאת הכנסת ולפני יום חגה. "

חותמי המכתב הם מאיר אינדור וד"ר אריה בכרך מראשי אלמגור, המוסיפים:  "אנו מצפים שתוביל את היוזמה. כפי שביקרת בעבר התנהגויות פסולות מחוץ לבית, ראוי שתבקר את חבריך למשכן ותעשה סדר בביתך. עשה זאת בקול רם וביד רמה. ולו על מנת להציל את כבוד הכנסת, שהיא כבודנו וכבוד האזרחים הישראלים".

אינדור מסביר: "גם אם ריבלין אמור להיות במעמד אובייקטיבי, יש רגעים שצריך להיות קודם כל -"מענטש" . להפגין מוסריות, צדק טבעי וגאווה לאומית. השקט הוא רפש, אמר ז'בוטינסקי", אמר אינדור, בכוונו ל"הדר הביתרי" שרבלין אמון עליו.