סל כביסה מתקפל ליפסקי  (צילום: דיזיין אנד שוט)

חברת "ליפסקי" הישראלית, המתמחה בפיתוח ובייצור מוצרי אינסטלציה, סניטציה ומוצרי אמבט מעוצבים, גאה להציג את המוצר החדשני שפיתחה והשיקה, הרשום כפטנט – סל כביסה מתקפל! לראשונה, אפשר לקפל את סל הכביסה בתום השימוש, כך שלא יתפוס מקום ויאפשר לשמור על הסדר והאסתטיקה בפינת הכביסה ובבית.

קרא עוד...

אין אהבה כמו אהבתה של אמא. זו אהבה שמנצחת את כל העצב שבעולם (עם החיבוק שלה), את כל החיידקים שבעולם (עם המרק שלה) ומתגברת על קשיים שונים ומשונים (מצטערים על כל קופסאות האוכל שנבזזו ממך). לשמח אנשים זו מצווה בכלל, ולשמח את אמא בפרט. הגיע הזמן לרגש אותה בחזרה, במיוחד לנוכח כל החגים שבפתח. אל דאגה, שברנו את הראש במקומכם ועלינו על מספר מתנות לאמא שלא יכולות להיכשל.

קרא עוד...

כל מה שחשוב לדעת על מיטות נוער וספות נוער

החשיבות של מיטות לילדים ונוער היא עצומה, אפילו יותר ממבוגרים. נכון, כולנו אוהבים לנוח ולישון בסופו של יום עמוס וחשוב שהמיטה תהיה יפה, איכותית ומרווחת, כדי שנזכה לשנת לילה ארוכה ועמוקה. מיטות לילדים ונוער צריכות להיות איכותיות במיוחד, משום שקצב הגדילה שלהם מצריך שינה למשך שעות ארוכות הרבה יותר.

קרא עוד...

מארזי ביוטי-טריו של פרוזן 20 ש"ח (צילום: אלון גנון)

חברת מארקווינס (MARKWINS) - מותג האיפור האמריקאי לילדות השיקה סדרת קיטים קומפקטים בכיכובן של דמויות מסרט הילדים האהוב Frozen : הנסיכות אנה ואחותה אלזה וכן איש השלג אולף.

קרא עוד...

ליפסקי - סלי כביסה בעיצוב חדש (צילום- דיזיין אנד שוט)

חברת "ליפסקי" הישראלית, המתמחה בפיתוח וייצור מוצרי אינסטלציה, סניטציה ומוצרי אמבט מעוצבים, מרחיבה את ליין סלי הכביסה, ומשיקה קולקציה חדשה של סלי כביסה בעיצוב חדש ואלגנטי.

קרא עוד...

עם אהבה אינסופית, השקעה בפרטים הכי קטנים, עיצוב ללא פשרות ואינספור אפשרויות – מציג האתר HAPPY MOMS את כל מה שאתם זקוקים לו אם אתם מחפשים מתנה מקורית ליולדת. מה מחכה לכם באתר וכיצד הוא נוצר?

קרא עוד...

עדכונים אחרונים