קונצרט "באך בסגנון מוסטונן" בניצוחו של של אנדרס מוסטונן

"באך בסגנון מוסטונן" - אנסמבל סולני תל אביב בקונצרט השני בסדרה "קצת אחרת", בניצוחו של הכנר והמנצח אנדרס מוסטונן מאסטוניה. בקונצרט יתארחו הכנר ברק טל, המנצח ומנהל המוסיקלי של האנסמבל, הצ'מבלן המוכשר בוריס זובין והחלילנית הווירטואוזית גולנרה הכט-בר דרומא. בניצוחו של מוסטונן הם יבצעו מיצירותיו של אחד המלחינים הגדולים – יוהן סבסטיאן באך:

קרא עוד...

שבוע הקולינריה הצרפתי - מגיע לטבריה בסימן "מבשלים שלום"

'שבוע הקולינריה הצרפתית' מגיע לטבריה בסימן 'מבשלים שלום' - הטבריינים כבר ממתינים לשפים הצרפתים עטורי כוכבי משלן: סטפן לז'ה, פבריס מויה ופול קורטאו - התרגשות כזו כבר מזמן לא ניכרה באוויר של טבריה. שפים בעלי כוכבי משלן יגיעו לפסטיבל קולינרי בעיר, כחלק משבוע הקולינרי הצרפתי בישראל. שלושת השפים הצרפתים שישתתפו: השף סטפן לז'אר מהעיר סנט רפאל, השף פבריס מויה מהעיר ליון והשף פול קורטאו מהעיר מונפלייה.

קרא עוד...

פרק בית - תערוכת יחיד של אמיר רווה בגלריה סאגה

פרק בֵּית - תערוכת מכירה של המעצב אמיר רווה בגלריה סאגה, המעצב אמיר רווה מציג תערוכת יחיד ראשונה, ״פרק בֵּית״, בגלרית העיצוב סאגה. בתערוכה יוצגו כעשרה פרטי ריהוט, שידה, ספה, שולחן כתיבה כיסא ועוד, אותם יצר רווה מחפצים ישנים ועזובים שליקט במרחב האורבני.

קרא עוד...

יצירתה הייחודית של נעמה פרל לתזמורת מיתרים, שמפגישה בין הצלילים העממיים של תימן עליהם גדלה, לבין עולם התזמור המערבי

"רפסודיה וינאית" אנסמבל סולני תל אביב בקונצרט שלישי בסדרה הקלאסית הגדולה בניצוחו ברק טל, ייבצע בבכורה את "עטרי"- יצירתה הייחודית של נעמה פרל לתזמורת מיתרים, שמפגישה בין הצלילים העממיים של תימן עליהם גדלה, לבין עולם התזמור המערבי אותו למדה מגיל צעיר.

קרא עוד...

מוזיאון הארכיאולוגיה בגן הלאומי גן השלושה-סחנה

מוזיאון הארכיאולוגיה בגן הלאומי גן השלושה-סחנה: חוויה מיוחדת לחורף. מחפשים הצעה מעניינת לבילוי חינוכי בימי החורף? עמוק בתוך הגן הלאומי 'גן השלושה- סחנה', בנוסף לברכות הטבעיות של מעיין נחל עמל (האסי) עם טמפרטורת מים קבועה של 28 מעלות בכל ימות השנה (נעים גם כשבחוץ קריר), למדשאות ולמתקני המשחקים, בגן שנבחר בעבר לאחד האתרים היפים בעולם על פי מגזין TIME נמצא גם המוזיאון לארכיאולוגיה אזורית וים-תיכונית המהווה חלק ממכלול תרבותי-חינוכי הכולל גם את המרכז המשוחזר של , טחנת קמח עתיקה משוחזרת ומתקנים נוספים.

קרא עוד...

בית הבד של הגולן

לרגל ט"ו בשבט - מרכז המבקרים "בית הבד של הגולן", מפעל אקולוגי לייצור שמן זית, מזמין אתכם למסע בעקבות הזית- אחד משבעת מיני חג ט"ו בשבט. בית הבד של הגולן, זוכה התחרות העולמית לאיכות הסביבה בסן פרנסיסקו (2010), פותח את שעריו לציבור הרחב ומזמין אתכם למסע מרתק בעקבות הזית, לצפות בתהליך עיבוד הזית לשמן זית מהטובים בעולם ולשמוע על שבעת המינים של החג. הפעילות תתקיים בין התאריכים 5.2-12.2.

קרא עוד...

עם הפנים לאור - מופיעים בקליפה לזכרו של דמיטרי טולפנוב

עם הפנים לאור - מופיעים בקליפה לזכרו של דמיטרי טולפנוב. במלאת שנתיים למותו של מייסד הקבוצה, היוצר והשחקן דמיטרי טולפנוב (1966-2015), חברי הקבוצה והמעגל הקרוב בוחרים לציין את התאריך עם הפנים לאור, במרתון מופעים חדשים, ומופעים מרפרטואר התאטרון אשר כולו מוקדש לטולפנוב, לבמה וליצירה מקומית פורצת דרך.

קרא עוד...