האהבה פורחת - ט"ו בשבט וולנטיין דיי במטה יהודה

האהבה פורחת - ט"ו בשבט וולנטיין דיי במטה יהודה - ממש עכשיו כשהשקדיות מלבלבות, הפריחות מכסות את צדי הדרכים, יש ריח של אהבה באוויר והכל ירוק ויפה כל כך זה הזמן לצאת לטיול במטה יהודה. בט"ו בשבט ובולנטיין אתרי התיירות מציעים פעילויות בסימן האירועים ומציעים מגוון פעילויות זוגיות וגם כאלו המתאימות לכל המשפחה.

קרא עוד...

גם פירות יבשים גם שוקולד - סקולינרי - נותנים לט"ו בשבט ריענון קולינרי שוקולדי לכל המשפחה

לחגוג את ט"ו בשבט כמו שמעולם לא חגגתם! אירועי ט"ו בשבט בסקולינרי – חגיגת טעמים לכל המשפחה עם סדנאות מיוחדות לכבוד החג. 10-11 בפברואר 2017 במתחם סקולינרי בחוצות יגור - חג הפירות היבשים מקבל ריענון קולינרי עם מגוון אירועים בסוף השבוע של 10 ו-11 בפברואר.

קרא עוד...

התזמורת הקאמרית מעלה את "תשוקה לטינית" - חגיגת סרסואלות

"תשוקה לטינית" - התזמורת הקאמרית הישראלית מציגה חגיגת סרסואלות, שירים וריקודים של מלחינים מספרד וארגנטינה לכבוד 100 שנה להולדתו של המלחין אלברטו חינסטרה. 8 ו-9 בפברואר, במוזיאון ת"א. השנה חוגגים ברחבי העולם את שנת חינסטרה, והמנצחת ג'יזל בן דור מארה"ב, שזכתה להכיר ולעבוד עם המלחין הידוע, בחרה להציג בישראל יצירה של אלברטו חינסטרה שטרם נוגנה במלואה - הבלט אסטנסיה. היצירה תעלה בשיתוף התזמורת הקאמרית.

קרא עוד...

קונצרט "באך בסגנון מוסטונן" בניצוחו של של אנדרס מוסטונן

"באך בסגנון מוסטונן" - אנסמבל סולני תל אביב בקונצרט השני בסדרה "קצת אחרת", בניצוחו של הכנר והמנצח אנדרס מוסטונן מאסטוניה. בקונצרט יתארחו הכנר ברק טל, המנצח ומנהל המוסיקלי של האנסמבל, הצ'מבלן המוכשר בוריס זובין והחלילנית הווירטואוזית גולנרה הכט-בר דרומא. בניצוחו של מוסטונן הם יבצעו מיצירותיו של אחד המלחינים הגדולים – יוהן סבסטיאן באך:

קרא עוד...

שבוע הקולינריה הצרפתי - מגיע לטבריה בסימן "מבשלים שלום"

'שבוע הקולינריה הצרפתית' מגיע לטבריה בסימן 'מבשלים שלום' - הטבריינים כבר ממתינים לשפים הצרפתים עטורי כוכבי משלן: סטפן לז'ה, פבריס מויה ופול קורטאו - התרגשות כזו כבר מזמן לא ניכרה באוויר של טבריה. שפים בעלי כוכבי משלן יגיעו לפסטיבל קולינרי בעיר, כחלק משבוע הקולינרי הצרפתי בישראל. שלושת השפים הצרפתים שישתתפו: השף סטפן לז'אר מהעיר סנט רפאל, השף פבריס מויה מהעיר ליון והשף פול קורטאו מהעיר מונפלייה.

קרא עוד...

פרק בית - תערוכת יחיד של אמיר רווה בגלריה סאגה

פרק בֵּית - תערוכת מכירה של המעצב אמיר רווה בגלריה סאגה, המעצב אמיר רווה מציג תערוכת יחיד ראשונה, ״פרק בֵּית״, בגלרית העיצוב סאגה. בתערוכה יוצגו כעשרה פרטי ריהוט, שידה, ספה, שולחן כתיבה כיסא ועוד, אותם יצר רווה מחפצים ישנים ועזובים שליקט במרחב האורבני.

קרא עוד...

יצירתה הייחודית של נעמה פרל לתזמורת מיתרים, שמפגישה בין הצלילים העממיים של תימן עליהם גדלה, לבין עולם התזמור המערבי

"רפסודיה וינאית" אנסמבל סולני תל אביב בקונצרט שלישי בסדרה הקלאסית הגדולה בניצוחו ברק טל, ייבצע בבכורה את "עטרי"- יצירתה הייחודית של נעמה פרל לתזמורת מיתרים, שמפגישה בין הצלילים העממיים של תימן עליהם גדלה, לבין עולם התזמור המערבי אותו למדה מגיל צעיר.

קרא עוד...