למה כדאי שיהיה ערוץ ביוטיוב אם יש לכם עסק או חברה שאתם רוצים לקדם ברשת, מה יותר ימשוך לקוחות פוטנציאליים פוסט בפייסבוק עם תמונה (מדהימה) או סרטון ביוטיוב. כולם בוודאי יודעים את התשובה. ברור שסרטון. אלה הפכו להיות כלי הפרסום והשיווק הכי מושכים ברשת. אם אומרים שתמונה אחת שווה אלף מילים, אז אולי זה הזמן להגיד שסרטון אחד ביוטיוב שווה אלף תמונות (ואפילו יותר). הסיבה לכך היא שכאשר אתם רוצים לגרום לגולשים להקשיב לכם, אתם צריכים ליצור אתם קשר.

קרא עוד...

מזג האוויר הקיצי שיכול לאפיין את ישראל לעתים אף בחודשים הקרירים והחורפיים, מזמן אלינו לא פעם אורחים לא רצויים בדמות חרקים ושלל מזיקים שונים. נקיטת אמצעים היגייניים מניעתיים שונים דוגמת איטום כל מוצרי מזון ושמירה על רמת ניקיון גבוהה, אכן עשויים לסייע, אך לעתים אין די בכך, והמזיקים והחרקים עדיין יכולים למצוא את ביתנו כמקום חמים, נעים ומתאים להתרבות ומחיה.

קרא עוד...

אמנם מתחתנים רק פעם אחת בחיים, אך יותר ויותר זוגות מעידים בדיעבד כי הם היו מתכננים את האירוע שלהם בצורה קצת אחרת. הרצון לחגוג ובגדול את האהבה הגדולה אמנם מובן, אך דעו כי טיב האירוע שלכם יבוסס בעיקר על קהל האורחים שלכם ומתחם האירועים שתבחרו.

לכן, רגע לפני שגם אתם יוצאים לדרך עם תקציב בלתי מוגבל (וכך גם מסיימים את האירוע עם חורים בכיסים), הכירו גם אתם כמה טריקים שבאמצעותם תוכלו לחסוך לא מעט כסף:

קרא עוד...

לא תאמינו איזו השפעה יש למיטה שלכם על איכות החיים שלכם. כאן נסביר לכם בדיוק למה ואיך!

מהות ההבדל

לפני שנעסוק בהשפעה שלה איכות החיים שלנו, חשוב להבין מהי בכלל מיטה מתכווננת ובמה היא שונה מהמיטה הרגילה. אם כן, בשונה מהמיטה הרגילה והמוכרת, המיטה המתכווננת מורכבת מחלקים שונים הניתנים לשינוי זווית ובאמצעותה ניתן לשנות את התנוחה של חלקי הגוף השונים עד להגעה אל התנוחה האופטימלית.

קרא עוד...

מדובר באחד המקצועות העתיקים ביותר, אך המתחדשים ביותר בעולם. תואר במשפטים מהווה הסמכה בעלת ערך רב שיכולה לספק לכם מגוון רחב של הצעות עבודה שונות ומשונות. עבור חלקכם, ללמוד משפטים נותן את האפשרות לתמוך בחוק ולאמת אותו.

עם זאת, החוק לא מיועד אך ורק לעורכי דין או נמצא רק בבתי המשפט. החוק מתחיל בהגנה על החיים ועל החירות ועד לשיתופי פעולה לאומיים או בינלאומיים. בוגרי תואר ראשון במשפטים מסוגלים להחזיק בתפקידים חשובים ובמקצועות שונים. מבט מהיר על היתרונות לתואר ראשון במשפטים ייתן לכם את התשובה המדויקת ביותר, למה תואר ראשון במשפטיים הוא כל כך חשוב.

קרא עוד...

לא משנה באיזה תחום בית העסק שלכם פועל – מידת ניקיון המקום הוא אחד הדברים הראשונים שהלקוח מחפש ורואה מיד עם הגעתו ולכן ניקיון הוא גם אחד הגורמים המשפיעים ביותר באופן ישיר על חווית הלקוח ובאופן עקיף על מידת הכנסתכם. משרדים רבים הם מקומות בעלי תנועת אנשים ערה ו/או מעסיקים כמות רבה של אנשים לאורך שעות רבות ביום. אם נעזרים בשרותי ניקיון ששומרים על תחזוקת המקום באופן שוטף גם לאורך כל שעות הפעילות אפשר לשמור על סטנדרט גבוה שכזה.

ניקיון וסדר מהווים סביבת עבודה נעימה ופורייה לעובדים ומשדרים ללקוחות מסר חיובי ותחושת ביטחון כי לכלוך ואי סדר הם פתח לתחלואה וטעויות ואם המקום נעים ונקי - הרי כבר התחלתם בנקודת פתיחה טובה.

קרא עוד...

קרדיט : Istock

בשנת 2015 ביצעה פורטוגל מהלך היסטורי לאחר מאות שנים, ואפשרה הוצאה של אזרחות פורטוגלית ליהודים צאצאי מגורשי פורטוגל מן המאה ה – 15.  למעשה, מדובר בצאצאי משפחות יהודיות בני עדות המזרח (מרוקו, טוניס, לוב, אלג'יר, סוריה, מצרים, קפריסין, יוון, טורקיה, בולגריה, יגוסלביה, והולנד), אשר קיים קשר בין ההיסטוריה המשפחתית שלהם לגירוש פורטוגל או ספרד.

קרא עוד...