מפיץ ריח לעסק

בעת הקמת בית עסק חדש אשר מארח בשטחו לקוחות וגורמים נוספים (בין אם מדובר בעסק המעניק שירות דוגמת מסעדה וכו', או בחנות המוכרת מוצרים מסוימים), חשוב מאוד לשים דגש על היבטים שונים בנראות המקום – חשוב שיהיה מסודר ונקי, שהאווירה השוררת בשטח העסק תהיה נעימה ומזמינה, במקרים של בתי עסק המגישים מזון הדרישות לניקיון והיגיינה מחמירות אף יותר וכו'.

קרא עוד...

בואו נודה באמת. מתישהו לאורך הדרך הפכנו להיות תלויים במכונית שלנו, ואנחנו גם לא מרגישים עם זה רע. היא מובילה אותנו ממקום למקום בקלות, מאפשרת לנו להסיע את הילדים לחוגים, להגיע בזמן לפגישות ולסחוב את השקיות מהסופרמרקט מבלי לשבור את הגב.

קרא עוד...

אחת ההחלטות הקשות ביותר שאיתן מתמודדים צעירים וצעירות שיצאו כרגע מהבקו"ם, חזרו מחופשה בתאילנד או החליטו לפתח קריירה שתביא איתה הנאה, סיפוק והכנסה, היא שאלת הלימודים. כלומר, ברור להם שהם רוצים וצריכים ללמוד, בעיקר כי הם רוצים לבנות לעצמם עתיד מקצוע, אבל הם לא ממש בטוחים איפה, איך ומה בעצם נכון ומתאים עבורם. אם גם אתם בין המתלבטים והמתלבטות, יש כמה שאלות חשובות שיעזרו לכם להגיע להחלטה.

קרא עוד...

פרסום בפייסבוק

העולם בו אנו חיים הוא עולם מסחרי - צרכני, אשר עקרונות המסחר החופשי והשוק מכתיבים את הכלכלה בו. לכן, תחום השיווק והפרסום הוא תחום עצום אשר רק הולך ומתפתח משנה לשנה, והדבר נכון לגבי מרבית המאה האחרונה.

קרא עוד...

הילד רוצה מסיבה. רגע לפני שהוא חוגג יום הולדת 13 ואחרי לא מעט אירועים שבהם השתתף ושימח את החברים לכיתה, גם תורו מגיע והוא רוצה לעמוד באור הזרקורים ולהרגיש לערב אחד כמו מלך אמיתי. בתור ההורים שלו, אלה שדואגים לשמח אותו ומתרגשים בוודאי מהמעמד המיוחד הזה, גם אתם רוצים לספק את רצונותיו וצרכיו אבל אתם לא באמת בטוחים מה הדרך הנכונה. אולם אירועים, תפריט איכותי,

קרא עוד...

לא מעט זוגות צעירים בוחרים לערוך את החתונה שלהם בחיק הטבע. אחרי שנים רבות שחתונות היו נערכות באולמות אירועים, בתוך ומחוץ לערים, ואחרי שעברנו לשלב של גני אירועים פתוחים, הן בתוך ומחוץ למקומות מיושבים, הרי שכיום לא מעט חתונות נערכות בטבע, עם זה במקומות מוסדרים ועם זה במקומות שיש להסדיר אותם.

קרא עוד...