מחלימים מסרטן משלמים מס' הכנסה רטרואקטיבית. צילום: אילוסטרציה

הזמר אמיר פרישר גוטמן: "מחלימים מסרטן נקראים לחזור מיד לעבודה ולשלם מס הכנסה רטרואקטיבית"; ח"כים: נשנה את החוק. וועדת העבודה, הרווחה והבריאות של הכנסת קיימה היום דיון על הקשיים בהם נתקלים חולים במחלות קשות בעת תהליך החלמתם. הדיון נערך ביוזמת חברי הכנסת איציק שמולי, קארין אלהרר, מסעוד גנאים, אורלי לוי-אבקסיס ועיסאווי פריג'.

קרא עוד...

צילום: אילוסטרציה

‏ ועדת הכספים אישרה הגשת דוח אחד עבור חייבי דיווח מפורט למע"מ - ועדת הכספים של הכנסת אישרה היום תיקון לחוק מע"מ לפיו עוסקים החייבים בדיווח מפורט יגישו את הדיווח המפורט כדו"ח תקופתי (דוח אחד בלבד), וזאת עד ל- 23 לכל חודש.

קרא עוד...

חה"כ איציק שמולי. צילום: יח"צ

"אין שום ספק שהעיר מתמודדת עם אתגרים גדולים ותפקידי כח"כ חברתי לחזק אותה עד כמה שניתן" כך סיכם חה"כ איציק שמולי מהמחנה הציוני הגיע ביום חמישי האחרון לעיר ערד למפגש עם תושבים במסגרת הפעילות הענפה שהמפלגה מקיימת בנגב בהובלת סניף באר שבע והדרום.

קרא עוד...

מנכ"ל התאחדות בוני הארץ, עו"ד אליאב בן שמעון

מנכ"ל התאחדות בוני הארץ, עו"ד אליאב בן שמעון: "למרות הבטחת הממשלה להציל עסקים קטנים ובינוניים בחוק מוסר תשלומים – היא קבעה תקדים שצפוי לחסל קבלנים קטנים ובינוניים הבונים דירות, מבני ציבור ותשתיות". ועדת הכלכלה קיבלה את דרישת ח"כ רועי פולקמן, וקבעה שבחוק מוסר התשלומים הקובע כי האיחור בתשלום של גופים ציבוריים לכלל סוגי העסקים לא יבוצע מעבר ל-45 יום, יוחרגו עבודות הבנייה וההנדסה, והתשלום עבורן ישולם באיחור של 70 ימים.

קרא עוד...

צילום: אילוסטרציה

הפיקוח על הבנקים בבנק ישראל פרסם היום טיוטת הוראה שמטרתה להסדיר את תחום המענה הטלפוני ללקוחות המערכת הבנקאית, ולהגביל את זמני ההמתנה לקבלת מענה אנושי בעת פניית לקוח למוקד הטלפוני.

קרא עוד...

יוזמת החוק ח"כ שולי מועלם רפאלי

גמלת אבל לעצמאים שיושבים שבעה - אושר בקריאה טרומית: ביטוח לאומי יעניק גמלת אבל לעצמאים בגין ימי השבעה. יוזמת החוק ח"כ שולי מועלם רפאלי "בעלי עסקים קטנים מפסידים לא רק מהוצאות הכרוכות באבל, אלא גם מאובדן הכנסה."

קרא עוד...

אימוץ של תזונה ים תיכונית- יותר פירות וירקות ודגים ופחות בשר. צילום: אילוסטרציה

שרגא ברוש לשי באב"ד: "אם אתם רוצים להוזיל את מחירי המזון בישראל, תיישמו מע"מ דיפרנציאלי על מזון" - נשיא התאחדות התעשיינים, שרגא ברוש, פנה למנכ"ל משרד האוצר, שי באב"ד ואמר לו כי אם המדינה רוצה להוריד את מחירי המזון בישראל, יש ליישם מע"מ דיפרנציאלי על מזון. "הדרך להוריד את המחירים בישראל היא קודם כל מע"מ. ברוב ארצות ה- OECD המע"מ על מזון הוא 0 אחוז. אחרת, עם כל המיסים שהתעשייה בישראל צריכה לשלם למדינה, אין דרך להוריד את המחיר".

קרא עוד...

עדכונים אחרונים

יול 21, 2019

פעילותו החברתית של מתן דהן

מתגייסים למען הקהילה
יול 16, 2019

להיות מוכנים מראש - צוואות וירושות

מאמרים - חברתי
יול 15, 2019

דרכו של ברוך עטאלי

זכויות האדם
יונ 24, 2019

איך לבחור ברז למטבח

מאמרים - חברתי