צילום: יח"צ

רכבת אווירת חסרת תקדים לבירה: העולם עם ירושלים - שיא של כל הזמנים במספר משתתפי מרתון ווינר ירושלים - למעלה מ 30,000 רצים; מספר התיירים מחו"ל זינק במלמעלה מ 50% לשיא חדש ברקת: "בשנת החמישים לאיחודה של ירושלים, אלפי הרצים מהעולם הם התשובה הטובה ביותר למבקשים לפגוע בשגרת חיינו" מרתון ווינר ירושלים יתקיים ב – 17.3 ראש העיר ירושלים, ניר ברקת, והמדליסט האולימפי הג'ודוקא, אורי ששון, השיקו הבוקר (ג', 28.2) את מרתון ווינר ירושלים 2017 במסיבת עיתונאים מיוחדת שנערכה בטיילת ארמון הנציב שבבירה.

קרא עוד...

ניר ברקת, ראש עיריית ירושליים. בשם האהבה להולכים על ארבע ולרווחת בעליהם. צילום: גילה ברנד

ירושליים עולה דרגה, התייחסות ראש העיר ניר ברקת לתושבי העיר ההולכים על ארבע, ממקמת את ירושליים בשורה אחת עם הרוח המתקדמת בעולם המקדמת גידול חיות מחמד בברכה וברווחה. ארבעה אתרי בילויים חדשים לכלבי צפון העיר ירושליים. עיריית ירושלים מקימה גינות חדשות לשחרור כלבים בפסגת זאב בהשקעה כספית בסך מיליון שקלים.

קרא עוד...

צילום: ששון תירם

'תעתועים' - פורים שמח במוזיאון המדע בירושלים. בפורים הקרוב מזמין מוזיאון המדע ע"ש בלומפילד בירושלים את כל המשפחה לבילוי פורימי מהנה הכולל שלל פעילויות לכל הגילאים ביניהן - סדנאות, הדגמות, סיורים וסרט טבע בתלת-ממד. הפעילויות יחלו ב-10.3 כאירוע פורימי וימשכו עד ה-1.4.

קרא עוד...

בילויים בשבת ירושלמית. צילום: אילוסטרציה

ירושלים שייכת לאוהביה שנכונים לעבוד בשבילה ולהיאבק עליה. הגיע הזמן להגיד די ולתת לפלורליזם ולגיוון לשלוט בעיר, ירושלים חייבת לחזור להיות עיר פתוחה לכל תושביה. איומים בסגירת 'פאב המפלצת' בשבת, סגירת גלריית 'ברבור', איומים מהצד העסקנים החרדיים על "פריצות" בשוק וב'שאון חורף' – כל אלה רק בשבועיים האחרונים. כל זה מתרחש בזמן שהציבור הפלורליסטי, "הכללי" ומשלם המיסים עסוק בעבודה וחיים בעיר הזו.

קרא עוד...

מרכז הכנסים בנייני האומה בירושליים נבחר לאחד מ-10 הטובים בעולם ל-2017 - נכנס למקום של כבוד ברשימה היוקרתית ע"י מגזין התיירות והעסקים Business Destinations כבוד גדול! למרות הטרור, הפיגועים ותנועת ה- BDS נגד ישראל, ברשימת 10 מרכזי הקונגרסים הטובים בעולם לשנת 2017, שמפרסם מגזין התיירות והעסקים העולמי Business Destinations, נכלל מרכז הקונגרסים הבינ"ל-בנייני האומה בירושלים, כאחד מ-10 מרכזי הקונגרסים הטובים בעולם!

קרא עוד...

עו"ד חנה דוד

האם עיריית ירושלים מזניחה בכוונה את סימוני חניות הנכים בעיר על מנת לגבות כספים מהציבור? עו"ד חנה דוד: "שורה של מקרים שהגיעו לטיפולי מצביעים על התנהלות בעייתית של העירייה" לאחרונה נחשפה עו"ד חנה דוד, העוסקת בכלל בדיני תעבורה ובחילוץ נהגים מכתבי אישום עקב עבירות תנועה - למספר רב של מקרים שבהם נהגים תמימים ואזרחים שומרי חוק בירושלים חטפו קנסות כבדים על חניה בחניית נכים – וזאת ללא ידיעתם ומבלי כל כוונה לעשות זאת.

קרא עוד...