חוק פנסיה לעצמאיים

היציאה לדרך עצמאית מבחינה כלכלית אמנם אינה קלה, אך אלה שמוצאים את נחלתם בעולם העסקי באופן עצמאי נהנים מחופש שאין לשכירים. למרות זאת, אין זה אומר שלא חלות על עצמאים חובות מסוימות שקשורות גם לעולם השכירים, ויש מספר דברים שעליהם לעשות כדי להשתלב בעולם העסקים באופן מלא. 

קרא עוד...

לכל בעל עסק יש את אותה השאלה שלא מרפה ואולי טוב שכך: "איך לשפר את התוצאות בעסק שלי?" לא משנה עם העסק הוא גדול, בינוני או קטן, אם מטרתו מכירה של מוצרים, חברת יזמות או סטארט אפ, תמיד השאלה שנשאלת היא איך לשפר את הביצועים ולהגדיל רווחיות בעסק? במאמר להלן נחשוף כמה כללים חשובים אשר יסיעו לך, בעל העסק.

קרא עוד...

איתן ליבנה, מנכ"ל אורביט (צילום: יח"צ)

החוזה האסטרטגי של אורביט ברוסיה יוצא לדרך: ענקית התעופה הרוסית Irkut השלימה בהצלחה את טיסת הניסוי במטוס הנוסעים החדשני MC-21 שמותקנת בו מערכת ניהול התקשורת של אורביט ה-Orion™

קרא עוד...

סטארטאפ

ייתכן שזה בגלל ההשקעה האדירה ביחידות הטכנולוגיות ובמפתחים הצעירים במערכות הביטחון, או שאולי אלו דווקא תכונת האופי הכה ישראליות כמו יצירתיות, תעוזה וחשיבה מחוץ לקופסה שהפכו את ישראל, המדינה קטנה מהמזרח התיכון, לבירת הסטארט אפ העולמית.

קרא עוד...

לאחר שקבוצת טיב טעם רכשה את עדן טבע מרקט בספטמבר 2015 והטמיעה את הרשת בתוך קבוצת טיב טעם, יוצאת הקבוצה בהשקה מחודשת למותג עדן טבע במטרה להעצים את חווית הבריאות ולבדל אותה מהמתחרים בתחום הבריאות המתפתח.

קרא עוד...

משאבות תעשייתיות

המשאבות התעשייתיות הן חלק בלתי נפרד מפעילותו התקינה של כל מפעל תעשייה. מפעלים רבים דורשים עבודה שוטפת עם נוזלים ועם גזים, הגורמת לאורך זמן לבלאי במשאבה. אך האם תמיד צריך להחליף את המשאבה לחדשה?

קרא עוד...

ניהול תיקי השקעות

שיפור בביצועי תיק השקעות תלוי במספר פעולות פשוטות שתוכלו לבצע לבד או בליווי אנשי מקצוע: התחילו בהפחתת דמי הניהול, שנו את הקצאת הנכסים בהתאם לביצועים, היצמדו לאסטרטגיה כללית מסוימת, פתחו חשבון בבית השקעות והעבירו חלק מהכסף לניהול חיצוני. הנה כל הפרטים

קרא עוד...