המסחר, בין אם במניות ובין אם במט"ח, חושף את הלוקחים בו חלק ללא מעט סיכונים. השוק, בעקבות התנודות הנגרמות לו (שבחלקן אינן צפויות), עשוי להיות זירה מאתגרת במיוחד, המצריכה מהסוחר מעבר לתעצומות נפש בלתי רגילות גם ידע מקצועי רחב ויכולת להתמודד עם ההפתעות שהוא מביא אתו.

קרא עוד...

פתיחת עסק

אם החלטתם לפתוח עסק, חשוב שתדעו מה צריך לעשות בזמן פתיחת עסק בכל הנוגע לבירוקרטיה, כמו גם כיצד פותחים עסק עם כלים שייסעו לכם לניהול התקין שלו. אז איך פותחים עסק? כמה טיפים בהמשך.

קרא עוד...

With Moneynetint, now it’s a simpler process for sellers located around the globe to open a US or EU bank account. Unlike regular virtual bank accounts, it's now possible to open a real bank account, without any minimum deposit, registered under each client's name and get a unique IBAN number.

קרא עוד...

חוק פנסיה לעצמאיים

היציאה לדרך עצמאית מבחינה כלכלית אמנם אינה קלה, אך אלה שמוצאים את נחלתם בעולם העסקי באופן עצמאי נהנים מחופש שאין לשכירים. למרות זאת, אין זה אומר שלא חלות על עצמאים חובות מסוימות שקשורות גם לעולם השכירים, ויש מספר דברים שעליהם לעשות כדי להשתלב בעולם העסקים באופן מלא. 

קרא עוד...

לכל בעל עסק יש את אותה השאלה שלא מרפה ואולי טוב שכך: "איך לשפר את התוצאות בעסק שלי?" לא משנה עם העסק הוא גדול, בינוני או קטן, אם מטרתו מכירה של מוצרים, חברת יזמות או סטארט אפ, תמיד השאלה שנשאלת היא איך לשפר את הביצועים ולהגדיל רווחיות בעסק? במאמר להלן נחשוף כמה כללים חשובים אשר יסיעו לך, בעל העסק.

קרא עוד...

איתן ליבנה, מנכ"ל אורביט (צילום: יח"צ)

החוזה האסטרטגי של אורביט ברוסיה יוצא לדרך: ענקית התעופה הרוסית Irkut השלימה בהצלחה את טיסת הניסוי במטוס הנוסעים החדשני MC-21 שמותקנת בו מערכת ניהול התקשורת של אורביט ה-Orion™

קרא עוד...

סטארטאפ

ייתכן שזה בגלל ההשקעה האדירה ביחידות הטכנולוגיות ובמפתחים הצעירים במערכות הביטחון, או שאולי אלו דווקא תכונת האופי הכה ישראליות כמו יצירתיות, תעוזה וחשיבה מחוץ לקופסה שהפכו את ישראל, המדינה קטנה מהמזרח התיכון, לבירת הסטארט אפ העולמית.

קרא עוד...