הלוואה לעסק קטן

בין אם אתם בתהליכים של פתיחת עסק חדש או שאתם זקוקים להלוואה עבור העסק הפעיל שלכם, תוכלו לדעת שיש לכם מספר אפשרויות מתאימות לעסקים קטנים אשר יעניקו לכם סכום כסף בלתי מבוטל למטרת הפיתוח של העסק. בכתבה הבאה תוכלו לקרוא על מספר אפשרויות אשר עומדות בפניכם להלוואה לעסק קטן.

קרא עוד...

צילום: הגר מסר

חמי פרס הגיע להאב החיפאי In-vent - חמי פרס, מבכירי תעשיית ההון סיכון בישראל, ושותף-מייסד ומנכ"ל קרן הון סיכון פיטנגו, הגיע להאב העירוני החיפאי In-vent של רשות הצעירים - עיריית חיפה. בפני עשרות יזמים ואנשים המתעניינים ביזמות דיבר פרס על חדשנות בארץ ובעולם תוך התייחסות ספציפית לפוטנציאל הטמון בחיפה בתחום היזמות.

קרא עוד...

 ד"ר אייל בלום ראש מועצה אזורית ערבה תיכונה, שגריר ישראל בסין אל"מ (במיל') מתן וילנאי ועמי אוליאל מנהל מרחב דרום בקק"ל

מתן וילנאי הכריז בתערוכה החקלאית בערבה על הקמת קרן שתסייע לחקלאות הישראלית בסין: "החקלאות הישראלית תינצל בשת"פ עם הסינים" כ-15,000 מבקרים הגיעו הבוקר (1.2) לתערוכה החקלאית הגדולה בישראל שנפתחה במו"פ ערבה תחנת יאיר, בחצבה ותסתיים מחר (חמישי ה-2.2).

קרא עוד...

צילום: אילוסטרציה

במלאת 25 שנה לכינון היחסים הדיפלומטיים של ישראל עם סין והודו הציגו אנשי משרד החוץ בפני שרי הממשלה סקירה על התפתחות היחסים בין ישראל לבין סין והודו. מארק סופר, סמנכ"ל אסיה והפסיפיק במשרד החוץ וחגי שגריר, סגן ראש אגף אסיה והפסיפיק במשרד החוץ הציגו בפני השרים את הנושאים המרכזיים שעומדים על הפרק מול כל אחת מהמדינות. חגי שגריר אמר כי הפלטפורמות הבין ממשלתיות בין ישראל לסין טובות מאוד וכי מהצד הסיני קיימת דחיפה לעשיית עסקים עם ישראל.

קרא עוד...

חנות וירטואלית

יש לכם עסק שמוכר מוצרים כלשהם? מתכננים להקים חנות בקרוב? אתם חייבים חנות אינטרנטית בשביל להגדיל את המכירות שלכם ולגייס עוד ועוד לקוחות!

מסחר אלקטרוני הוא כבר מזמן ביטוי ששגור בפי רבים, וכולם עושים בו שימוש בכל מקום בעולם. אם פעם כשהיינו רוצים לרכוש מוצר או שירות כלשהוא היינו צריכים לצאת מהבית, לעמוד בפקקים, לחפש חנייה ולהגיע פיזית לבית העסק, היום המצב אחר לגמרי. עוד ועוד חנויות אלקטרוניות מוקמות ברשת ועוד ועוד צרכנים מבינים את היתרונות שיש בקניה דרך הרשת. אפשר להשוות בקלות בין מחירים, לא צריך לבזבז זמן יקר על הגעה פיזית, המוצר מגיע עד לבית ובעיקר, תשתית האינטרנט מגשרת על פני פערי מרחק וזמן מה שאומר שניתן לקנות כל דבר כמעט מכל מקום בעולם.

קרא עוד...

אריאל שרם, מייסד משותף ומנכ"ל גייד אין מדיקל

חברת התרופות כצט הצטרפה כשותף אסטרטגי - לסטרטאפ גייד אין מדיקל מחממת NGT3 בנצרת. גייד אין מדיקל סיימה סבב גיוס ראשון בהיקף של כשני מיליון שקלים, החברה פיתחה התקן המסייע ומקל בביצוע תהליך האינטובציה המורכב, פרוצדורה רפואית חיונית ושכיחה בעולם הרפואה, במהלכה מוחדר צינור (טובוס) לקנה הנשימה, במטרה להנשים את המטופל.

קרא עוד...

מתי שם טוב, מנכ"ל אקס ליבריס

אקס ליבריס חתמה על עסקאות חדשות בהיקף של 8 מיליון דולר עם אוניברסיטאות מובילות - מוסדות נוספים הצטרפו לאחרונה למשתמשי Alma SaaS של אקס ליבריס, בהם הרווארד, אוניברסיטת פנסילבניה ואוניברסיטת קיימברידג'. אקס ליבריס, הספקית המובילה של פתרונות ענן לספריות אקדמיות ולאומיות ברחבי העולם, שמחה לדווח על שנה נוספת ומוצלחת ביותר של Alma, פתרון ניהול הספריות מבוסס הענן של אקס ליבריס.

קרא עוד...