צילום: אילוסטרציה

במלאת 25 שנה לכינון היחסים הדיפלומטיים של ישראל עם סין והודו הציגו אנשי משרד החוץ בפני שרי הממשלה סקירה על התפתחות היחסים בין ישראל לבין סין והודו. מארק סופר, סמנכ"ל אסיה והפסיפיק במשרד החוץ וחגי שגריר, סגן ראש אגף אסיה והפסיפיק במשרד החוץ הציגו בפני השרים את הנושאים המרכזיים שעומדים על הפרק מול כל אחת מהמדינות. חגי שגריר אמר כי הפלטפורמות הבין ממשלתיות בין ישראל לסין טובות מאוד וכי מהצד הסיני קיימת דחיפה לעשיית עסקים עם ישראל.

קרא עוד...

חנות וירטואלית

יש לכם עסק שמוכר מוצרים כלשהם? מתכננים להקים חנות בקרוב? אתם חייבים חנות אינטרנטית בשביל להגדיל את המכירות שלכם ולגייס עוד ועוד לקוחות!

מסחר אלקטרוני הוא כבר מזמן ביטוי ששגור בפי רבים, וכולם עושים בו שימוש בכל מקום בעולם. אם פעם כשהיינו רוצים לרכוש מוצר או שירות כלשהוא היינו צריכים לצאת מהבית, לעמוד בפקקים, לחפש חנייה ולהגיע פיזית לבית העסק, היום המצב אחר לגמרי. עוד ועוד חנויות אלקטרוניות מוקמות ברשת ועוד ועוד צרכנים מבינים את היתרונות שיש בקניה דרך הרשת. אפשר להשוות בקלות בין מחירים, לא צריך לבזבז זמן יקר על הגעה פיזית, המוצר מגיע עד לבית ובעיקר, תשתית האינטרנט מגשרת על פני פערי מרחק וזמן מה שאומר שניתן לקנות כל דבר כמעט מכל מקום בעולם.

קרא עוד...

אריאל שרם, מייסד משותף ומנכ"ל גייד אין מדיקל

חברת התרופות כצט הצטרפה כשותף אסטרטגי - לסטרטאפ גייד אין מדיקל מחממת NGT3 בנצרת. גייד אין מדיקל סיימה סבב גיוס ראשון בהיקף של כשני מיליון שקלים, החברה פיתחה התקן המסייע ומקל בביצוע תהליך האינטובציה המורכב, פרוצדורה רפואית חיונית ושכיחה בעולם הרפואה, במהלכה מוחדר צינור (טובוס) לקנה הנשימה, במטרה להנשים את המטופל.

קרא עוד...

מתי שם טוב, מנכ"ל אקס ליבריס

אקס ליבריס חתמה על עסקאות חדשות בהיקף של 8 מיליון דולר עם אוניברסיטאות מובילות - מוסדות נוספים הצטרפו לאחרונה למשתמשי Alma SaaS של אקס ליבריס, בהם הרווארד, אוניברסיטת פנסילבניה ואוניברסיטת קיימברידג'. אקס ליבריס, הספקית המובילה של פתרונות ענן לספריות אקדמיות ולאומיות ברחבי העולם, שמחה לדווח על שנה נוספת ומוצלחת ביותר של Alma, פתרון ניהול הספריות מבוסס הענן של אקס ליבריס.

קרא עוד...

מנכ"ל סיסקו ישראל: "סיסקו ממשיכה להוביל את המהפכה הדיגיטלית" תמונה: אילוסטרציה

סיסקו חוגגת 20 שנות פעילות עסקית, טכנולוגית וחברתית בישראל. מנכ"ל סיסקו העולמית צ'אק רובינס מגיע לביקור ראשון בישראל וייפגש עם בכירים, בהם: ראש הממשלה ונשיא המדינה, מנכ"לים במגזר העסקי ויזמים. ייפגש עם ראש הממשלה לקידום והטמעת הדיגיטציה במדינה. ייפגש עם נשיא המדינה, ראובן ריבלין לקידום אג'נדות חברתיות משותפות.

קרא עוד...

מהמטבח הביתי לחברת קייטרינג מצליחה - מי-טל חי

מהמטבח הביתי לחברת קייטרינג מצליחה - מי-טל חי, תושבת להבים, חלמה להקים עסק משלה בו היא תוכל להכין ולמכור עוגות, עוגיות ומנות מלוחות. מי-טל החלה את העסק מביתה ולאחר ביקוש רב, החליטה לפנות למומחים של מעוף לסיוע בהגדלת העסק והפיכתו לעצמאי.

קרא עוד...

שלום רב קוראים יקרים, שמי מרטין מחברת "יד ביד משכנתאות" ואני יועץ משכנתאות עצמאי, חיצוני למערכת הבנקאית. אני עובד עם אנשים שנמצאים לפני המשכנתא שלכם או כאלו שרוצים למחזר משכנתא ובמקרים לא מעטים אני יכול לחסוך להם אפילו מעל 100 אלף שקלים. תאמינו או לא, לפעמים אפילו 700 אלף. הכול תלוי בפרטים כמובן.

קרא עוד...