הנהלת מכון הרובוטיקה סין-ישראל: (מימין) מר גאומינג זאנג, מנכל, פרופ' משה שהם, פרופ' צבי שילר, דיויד זאנג, סמנכ"ל

עליית מדרגה בשיתוף הפעולה - סין-וישראל משתפות פעולה בתחום הרובוטיקה. מכון הרובוטיקה סין-ישראל נחנך בכנס הרובוטיקה סין-ישראל, בו השתתפו מעל ל- 100 חברות רובוטיקה, ולמעלה מ-40 מתוכן השתתפו בפגישות עם 9 החברות הישראליות.

קרא עוד...

רו"ח ניר ייני, שותף בפירמת פאהן קנה ושות'

בכיר ב-Grant Thornton International : "חברות טכנולוגיה ישראליות הן מועמדות טבעיות למיזוג עם פירמות שירותים מקצועיים". דניאל ליכטנשטיין (Daniel Lichtenstein), היועץ המשפטי של Grant Thornton International, בביקור בפאהן קנה ושות': "חברות שירותים מקצועיים הן בעצם חברות טכנולוגיה שמנהלות נתונים, ממירות אותם לפורמטים שימושיים ומפענחות אותם בדרכים שמוסיפות ערך ללקוחות שלהן.

קרא עוד...

מפעל הקייטרינג של אל סנבאל במגדל העמק

הקייטרינג אלסנבאל הפועל ביישוב הבדואי חורה בנגב כמיזם משותף של ארגון "אג'יק – מכון הנגב" יחד עם ראש המועצה המקומית חורה, פתח מפעל נוסף במגדל העמק המספק אלפי מנות חמות לתלמידי בתי ספר בצפון

קרא עוד...

רשות החדשנות מזמינה 20 חברות ישראליות לייצג את המדינה בכנס הביו-מד השנתי בסן דייגו. צילום: אילוסטרציה

רשות החדשנות מזמינה 20 חברות ישראליות לייצג את המדינה בכנס הביו-מד השנתי בסן דייגו. בחודש יוני יפתח כנס ה-BIO הבינלאומי השנתי בסן דייגו. הכנס, שיתקיים בין התאריכים 19-22 ליוני, הינו הכנס הגדול בעולם בתחום מדעי החיים, המארח למעלה מ-15,000 משתתפים מכ-60 מדינות, ומציג את מיטב החברות והפיתוחים המובילים בעולם בתחום הטכנולוגיה הרפואית ומדעי החיים.

קרא עוד...

קרדיט צילום: ABILISENSE

האפליקציה מצילת החיים שמאפשרת לאנשים "מנותקים" מצלילים לקבל התראות בזמן אמת על סכנות שבסביבתם, נבחרה לאחת מ-100 הסטארטאפים החדשניים בעולם על ידי ארגון Startup Grind"" ותציג בתערוכה הבינלאומית של הארגון בסיליקון ואלי

קרא עוד...

ח"כ חנין, "הרי מדובר בקרקע מאד יקרה, שיכולה לפרנס פתרון ראוי לתושבים, וגם להניב המון רווחים ליזמים"

בדיון היום על הצעת החוק להבטחת דיור חלופי לתושבי גבעת עמל בוועדת הפנים, הבהיר ח"כ דב חנין, מיוזמי הצעת החוק וממובילי המאבק בכנסת לצד תושבי השכונה: "היום כולם מבינים שהאחריות לפיצוי התושבים חלה על היזמים. את הזמן בין הדיונים ניצלנו לעבודה מול משרדי הממשלה ואף הגענו להבנות עם המדינה, שהודיעה שתתמוך בהצעה. כך שאפשר לסיים את החוק ולהעבירו לקריאה ראשונה".

קרא עוד...

מטבע ביטקוין

במהלך שנת 2016 זינק הביטקוין, המטבע הוירטואלי, ביותר מ- 100%. לפיכך, כל מי שקנה ביטקוין בתחילת 2016 יותר מהכפיל את שווי ההשקעה שלו עד תום השנה! זהו הישג מרשים למטבע הווירטואלי אשר להבדיל ממטבעות "מסורתיים" אינו מופק או מנוהל על ידי ממשלה או בנק מרכזי של מדינה כלשהי, ואינו כפוף להסכמים בין מדינות ריבוניות אשר משפיעות על שערו. במילים אחרות - שערו של הביטקוין נקבע באופן חופשי בין המשתמשים והסוחרים בו, ללא כל מעורבות חיצונית. בכתבה הנוכחית ננסה לעמוד על הגורמים שתרמו להכפלת שווי הביטקוין בשנת 2016.

קרא עוד...