יזמות

(השקעות ויזמות)
גיל הורסקי (Gil Horsky). ישתתף בכנס עם משלחת ממונדלייז

FoodTech IL - אירוע הפודטק המרכזי של ישראל, ייערך השנה, ב-7 במאי 2018, בהשתתפות בכירים רבים מהתעשייה, וביניהם יזמים, משקיעים, מנהלים מתעשית המזון, חוקרים וספקי שירותים, שיתרכזו תחת קורת גג אחת. בניגוד לשנים קודמות, השנה, מארגני הכנס, אלפא שטראוס ו-The Kitchen, החליטו לשים דגש על החיבור בין יזמי פודטק ישראלים, לבין חברות מזון ומשקאות ומשקיעים בינלאומיים.

(השקעות ויזמות)

הבנק הבינלאומי משיק שרות חדשני בשם advise.me. השרות מאפשר ליועץ ההשקעות, לראשונה במערכת הבנקאית, לספק ללקוח ייעוץ השקעות מקצועי, אישי, רלוונטי ומעודכן היישר למכשיר הסלולר שלו.

(השקעות ויזמות)
צילום: אילוסטרציה

במלאת 25 שנה לכינון היחסים הדיפלומטיים של ישראל עם סין והודו הציגו אנשי משרד החוץ בפני שרי הממשלה סקירה על התפתחות היחסים בין ישראל לבין סין והודו. מארק סופר, סמנכ"ל אסיה והפסיפיק במשרד החוץ וחגי שגריר, סגן ראש אגף אסיה והפסיפיק במשרד החוץ הציגו בפני השרים את הנושאים המרכזיים שעומדים על הפרק מול כל אחת מהמדינות. חגי שגריר אמר כי הפלטפורמות הבין ממשלתיות בין ישראל לסין טובות מאוד וכי מהצד הסיני קיימת דחיפה לעשיית עסקים עם ישראל.

(השקעות ויזמות)
מפעל הקייטרינג של אל סנבאל במגדל העמק

הקייטרינג אלסנבאל הפועל ביישוב הבדואי חורה בנגב כמיזם משותף של ארגון "אג'יק – מכון הנגב" יחד עם ראש המועצה המקומית חורה, פתח מפעל נוסף במגדל העמק המספק אלפי מנות חמות לתלמידי בתי ספר בצפון

(השקעות ויזמות)
קרדיט צילום: ABILISENSE

האפליקציה מצילת החיים שמאפשרת לאנשים "מנותקים" מצלילים לקבל התראות בזמן אמת על סכנות שבסביבתם, נבחרה לאחת מ-100 הסטארטאפים החדשניים בעולם על ידי ארגון Startup Grind"" ותציג בתערוכה הבינלאומית של הארגון בסיליקון ואלי

(השקעות ויזמות)
הסקיילרטור בחיפה. צילום: Takwin Labs

התכנית היוקרתית ביותר כיום להאצה ולחדשנות תפעל החל מינואר 2017 בחיפה ותעבוד עם שישה סטארטאפים על עולמות ההשקעה, פיתוח עסקי וטכנולוגיה.

נוצר ב-22.11.2016 03:11
(השקעות ויזמות)

חברות העוסקות בשיווק או בייצור של סחורה בעלת ניידות גבוהה זקוקים לפתרונות אחסון המשלבים יכולת לאתר בקלות את המוצרים השונים, לאחסן ולשנע אותם – בין אם מדובר בציוד, במוצר מוגמר או בכל סוג של מוצר גלם לשלבי היצור שונים.

(השקעות ויזמות)

יוסי אבו, מנכ"ל דלק קידוחים ואבנר, בנאומו בוועידת האנרגיה והעסקים 2016: "הסכמי המימון ללוייתן הם בשלבים סופיים של משא ומתן"

(חדשות הקמפוס)
פרופ' ידלין נשיא מכללת ספיר בכנס, קרדיט: ערן ליפשטיין

התורם, היזם הטכנולוגי, ויו"ר עמותת "לתת – עתיד" ניסים בר-אל: "כדי להיות יזמיים מובילים אתם צריכים להחזיר לחברה בחזרה"

(השקעות ויזמות)
אירוע Fuckup Nights Tel Aviv - ב-21/11 בבורסה

​​קהילת יזמות חדשה שלא מפחדת לדבר על הכשלונות והדרך להצלחה - פעם בחודש עולים על הבמה 4 דמויות מוכרות בחברה הישראלית לדבר על הכשלון הגדול שלהם, כל זאת על מנת לעודד יזמות ויצירה. השבוע יתקיים הערב העשירי בסדרת Fuckup Nights Tel Aviv , לאחר הצלחה מטורפת ופתיחת הפעילות גם בירושלים, ב21.11 ייערך אירוע מיוחד בבורסה לניירות ערך.