יו"ר המשמרת הצעירה של מפלגת העבודה בעבר עו"ד ערן חרמוני הכריז כי יתמודד על מקום ברשימת המפלגה לכנסת הבאה

חרמוני (32(, נשוי, בוגר תואר ראשון במשפטים וממשל במרכז הבינתחומי בהרצליה, החל את דרכו במפלגה כנער ובגיל 17, נבחר ליו"ר הארצי של "נוער העבודה", עם סיום שירותו הצבאי כלוחם בחיל ההנדסה הקרבית, חזר חרמוני לעשייה הציבורית והוביל בשנת 2003 ביחד עם חברים נוספים מצעירי המפלגה שביתת רעב שנמשכה 16 ימים, מול משרד ראש הממשלה, במחאה על הגזירות הכלכליות שהובלו על ידי אריאל שרון ושר האוצר דאז, בנימין נתניהו.

בשנת 2004 נבחר לראשות "המשמרת הצעירה" הארצית של מפלגת העבודה וכיהן בתפקיד 4 שנים. עם סיום לימודיו החל לעבוד כעו"ד שכיר במשרד פרטי, שם צבר ניסיון משפטי רב, בין היתר בייצוג מספר עתירות חברתיות חשובות בבג"צ דוגמת העתירה ליישום תכנית החומש בנושא קליטתם של עולי אתיופיה. . בימים אלה משמש חרמוני כיועץ המשפטי של קרן בית ברל וכמזכיר סניף מפלגת העבודה במודיעין-מכבים-רעות.

: "עם היבחרי לכנסת ישראל, אפעל לביטול חוק ההסדרים ולצמצום כוחם של פקידי האוצר, המכתיבים מדיניות ניאו-ליברלית קיצונית שאינה מתחשבת בבחירותיהם הדמוקרטיות של אזרחי ישראל. כמו כן אעשה ככל יכולתי להחזרת הנושא המדיני למקום מרכזי בסדר יומה של המפלגה ובנוסף, בכוונתי לקדם תכנית לדיור בר השגה אותה יזמתי וכן להיאבק בגילויי גזענות ואפליה פסולה, שלצערי הפכו לאחת מבעיותיה הבוערות של מדינת ישראל.

alt

כלים