יוליה מלינובסקי

(משאבי אנוש)
צילום: אילוסטרציה

הצעת החוק המבקשת להסדיר את תנאי העסקתם הפיזיים של המאבטחים והשומרים עובדי הקבלן אושרה היום בוועדת העבודה הרווחה והבריאות לקריאה ראשונה במליאה – ח"כ יוליה מלינובסקי (ישראל ביתנו) "הצעת החוק נועדה לדאוג לזכויות וכבוד האדם העובד וזאת לאחר שעובדי הקבלן בתחום השמירה והאבטחה מועסקים בתנאים פיזיים לא נאותים ולא ראויים במקומות רבים"

(הדופק הפוליטי)
צילום: אילוסטרציה

הישג במלחמה בכרטיסי הזנות בוועדת השרים לחקיקה אושרה היום הצעת החוק של ח"כ מרב מיכאלי (יו"ר סיעת המחנה הציוני) וח"כ יוליה מלינובסקי (ישראל ביתנו) המאפשרת לחסום גישה לקווי טלפון שעל כרטיסי פרסום לשירותי מין.ח"כ מרב מיכאלי: "זנות היא לא מקצוע ולא בחירה. ניתוק הקווים הוא צעד חשוב בדרך לאכיפת האיסור על פרסום זנות ולצמצום ניצול של נשים בזנות."

(ירושלים)
חה״כ יוליה מלינובסקי

בין השנים 2006-2014 בוצעו כ-530 תקיפות והטרדות מיניות של נשים על ידי ערבים באיזור ירושלים בלבד. מתוכם 70 מקרי אונס. בעקבות הפרסום שמשרד הביטחון הכיר בתקיפה מינית של צעירה כארוע על רקע לאומני אמרה ח״כ יוליה מלינובסקי (ישראל ביתנו): ״אני מברכת את משרד הביטחון שגילה אומץ והכיר בעוד מקרה של תקיפה מינית כארוע על רקע לאומני.

(זיהום ליד הבית)
אושרה בקריאה טרומית הצעת חוק של ח״כ יוליה מלינובסקי. צילום: דוברות ישראל ביתנו

היום אושרה בקריאה טרומית הצעת חוק של ח״כ יוליה מלינובסקי (ישראל ביתנו) המבקשת לאסור על הפצת פליירים על רכבים לפי הצעת החוק תאסר התופעה של הצמדת עלוני פרסומת לרכבים. התופעה מטרידה את בעלי הרכבים וכן גורמת לזיהום הסביבה מאחר שדברי הפרסומות מושלכים לרצפה.

(נדל"ן)
ח"כ יוליה מלינובסקי (ישראל ביתנו)

בעקבות פרסום הנתונים של מינהל התכנון כי רק ל- 44 רשויות מקומיות מתוך 182 יש תכנית מתאר בתוקף: ח"כ יוליה מלינובסקי (ישראל ביתנו): "הנתונים מראים כי אין ביטחון תכנוני ברוב הרשויות המקומיות ולכן קיים קושי ממשי לתכנן ולבנות כמות גדולה יותר של דירות בערים. ללא תכניות מתאר מקומיות לא יהיה פתרון למשבר הדיור."

(כלכלה צודקת)
ח"כ יוליה מלינובסקי (ישראל ביתנו)

חוק שיסדיר את תנאי העסקתם הפיזיים של המאבטחים, השומרים, המנקים ועובדי הקבלן – ח"כ יוליה מלינובסקי (ישראל ביתנו): "למאבטחים ולעובדי הקבלן שאנו פוגשים בכניסה לכל מקום יש רגשות וצרכים, גם להם מגיעים תנאי עבודה בסיסיים ויחס מכובד"

(דופק החינוך)
חה"כ יוליה מלינובסקי (ישראל ביתנו)

חבילות בסיס במחיר השווה לכל כיס: הצעת חוק חדשה מבקשת לקבוע קריטריונים ברורים ומחיר מפוקח על קיטנות, חוגים וצהרונים עירוניים. חה"כ יוליה מלינובסקי (ישראל ביתנו): "עלינו לאפשר מסגרות חינוכיות בסיסיות במחירים מפוקחים לכולם - קייטנות, צהרונים וחוגים עירוניים. חבילות בסיס עירוניות במחירים מפוקחים יחסכו מאות ואף אלפי שקלים להורים מדי חודש."