טיול לסוכות

(טיולים למשפחה)
סוכות קק''ל בטבע---קרדיט דוברות קק''ל

כמה סוגי זיתים יש? איך ולמה בוקעים אותם? ומה הקשר של כל זה לסוכות? מסיק קק"ל השנתי יתקיים ביום ד' 19/10/2016 החל משעה 10 בבוקר בצומת גילת.

(טיולים למשפחה)
פסטיבל נווה יוסף (צילום: דוברות עיריית חיפה)

שפע של אטרקציות, פסטיבל הסרטים, הופעות חיות, ירידים, תערוכות, סדנאות יצירה לילדים ועוד

(ירושלים)

במלון וולדורף אסטוריה ירושלים נערכים להקמת הסוכה התלויה הגדולה בעולם- גודלה כ-400 מטרים והיא בגובה של כחמישה מטרים.

(טיולים למשפחה)
הרובע היהודי בחוהמ סוכות 2016 , צילום: יעל הרמן

החברה לשיקום ופיתוח הרובע היהודי בעיר העתיקה בירושלים מזמינה את הקהל הרחב, משפחות, מבוגרים וילדים, לעלות לרגל בחול המועד סוכות, לבקר באתרי הרובע היהודי וליהנות מחוויה משפחתית בין סמטאות העיר העתיקה ובין אבני הדרך מלאות הרגש וההיסטוריה, עליהן פסעו מלכי ונכבדי העיר.

(הופעות ואירועים)

"תנועת תרבות" יוצרים במתחם השוק החדש בעפולה פסטיבל איכותי החובק את אמני עפולה והאזור לאירוע של תסיסה תרבותית והתרחשות אמנותית מודרנית.

נוצר ב-26.09.2016 05:09
(טיולים למשפחה)
טיולי גמלים עם בן המדבר - צילום נורית עגור

בדיוק עכשיו, בסוף העונה החמה, אזור הר הנגב הופך להיות נעים במיוחד - האקלים היבש וגובהו של האזור הופכים אותו לקייצי אך לא לוהט בשעות היום, וקריר בלילה. תיירות הר הנגב מזמינה להצטרף לנופש אתגרי, לטיול אופניים או סגווי על שפת מכתש רמון עם גיאופן, לגלישת חולות על דיונות ענק עם דרור במדבר, להשתלשל מטה עם סנפלינג במכתש רמון או לטוס מעל כל היופי הזה בכדור פורח, להכין נייר מצמחים ותבלינים או לתפוס רגע ריחני ונעים במפעל פארן שבו אוספים את כל הטוב שבטבע לקרמים וסבונים אורגניים.

(טיולים למשפחה)

סוכות 2016 בגן החיות התנ"כי בירושלים ,סיפור בלשי מרתק נחשף בסוכות בגן החיות התנ"כי ,המבקרים יעקבו אחר כתב חידה מסתורי יצאו למסע מותח ודרמטי בעקבות הביצים האחרונות של העזנייה הארצישראלית. בסיום ההרפתקה המבקרים יצאו גם עם חוויה בלתי נשכחת וגם עם ידע חשוב על שימור הדורסים בארץ והשבתם חיים אל הטבע בנוסף, האכלות מודרכות, סדנאות מיוחדות ועוד

(טיולים למשפחה)

"סקולינרי": עולם חדש של סדנאות בישול ואפייה בניצוחם של השף קונדיטור ושוקולטייר, ערן דה-בר והשף שגיא שטיינפלד יפתח בחוה"מ סוכות בחוצות יגור.

מתחם הבילוי הקולינרי – "סקולינרי " מתפרס על-פני 250 מ"ר מעוצבים, ובו שני אזורי לימוד לסדנאות מקצועיות: האזור המתוק, שבו יתקיימו סדנאות האפייה והשוקולד, ואזור סדנאות הבישול.

(טיולים למשפחה)

להיפגש עם שלגיה, היפיפיה הנרדמת, כיפה אדומה ופינוקיו, לטייל בשביל התגליות ולפתור חידות וכתב סתרים ,שני מסלולים שונים לילדים קטנים וגדולים יהפכו את חוה"מ סוכות בגן הבוטני לחוויה ייחודית וקסומה. במהלך חוה"מ סוכות מזמין אתכם הגן הבוטני בירושלים לחוויה מרתקת בשביל התגליות הקסום. בחוה"מ סוכות הגן יתמלא בסיפורים, משחקים והפעלות למבקרים.

(טיולים למשפחה)

במהלך שנות חייו, קיבל דוד בן-גוריון מתנות רבות ומגוונות. אבל מי שבאמת הכיר את האדם, יודע לספר שהמתנה שהוא הכי אהב לקבל היא דווקא ברכות ומכתבים. המילה הכתובה משכה וסקרנה את בן-גוריון הרבה יותר מכל מתנה אחרת, לא משנה עד כמה מקורית או יוקרתית היא הייתה.