קידום אתרים

עולם העסקים הוא אף פעם לא עולם פשוט. ההתמודדות עם התחרות עם עסקים אחרים יכולה להרתיע רבים מפתיחת עסק. אם אנחנו רוצים לפתוח עסק חדש לא כדאי לנו לפחד מהמתחרים – אלא פשוט לחשוב על דרכים בהם אנחנו יכולים להקדים אותם. קידום אורגני של אתרים יכול לאפשר לנו להקדים את המתחרים שלנו. קידום מסוג זה עובד על פרמטרים שונים אותם קובע מנוע החיפוש גוגל. אחד מהפרמטרים הכי חשובים בקידום של כל אתר הוא התוכן שיש באתר. בחירה של תוכן ייחודי לאתר שלנו ושמירה על סגנון כתיבה בהיר ומעניין שמתאים גם לכללי הקידום של גוגל יכול לאפשר לקדם את האתר שלנו בגוגל באופן אורגני כך שהוא יהיה במקומות הראשונים בתוצאות החיפוש של גוגל בביטויים בהם נבחר לקדם אותו.

קרא עוד...

"לא ביקשתי אל תשלח"

בצעד חריג הסירה פייסבוק את דף הפייסבוק "לא ביקשתי אל תשלח" שהוקם כדי להיאבק בתופעת שליחת איברים אינטימיים לנשים ברשת. התופעה, שזכתה לכינוי דיק פיק, חושפת נשים רבות למעשה מגונה כשללא הזמנה ומבלי שביקשו הן מקבלות לתיבת המסנג'ר שלהן תמונות אינטימיות של איברי גברים.

קרא עוד...

האתר החדש

החברה מקדמת מוצרים אלטרנטיביים לעישון בעלי פוטנציאל לסיכון מופחת. מעל מיליון מעשנים בגירים בעולם עברו ל-IQOS - מוצר המחמם טבק של פיליפ מוריס שבקרוב מושק גם בישראל

קרא עוד...

צילום: אילוסטרציה

לקראת יום הפרטיות הבינלאומי - הצעת חוק: ילדים יוכלו לדרוש להסיר מידע אודותיהם מהרשת- הצעת חוק ביוזמת איגוד האינטרנט הישראלי ובהובלת ח"כ ד"ר יפעת שאשא-ביטון, יו"ר הוועדה לזכויות הילד בכנסת, מבקשת להרחיב את ההגנות על פרטיותם של ילדים ברשת האינטרנט. על פי ההצעה יוכלו ילדים שבגרו לדרוש הסרת תמונות, סרטונים ומידע שפורסמו או נאספו עליהם בשנות ילדותם, וגופים שאוספים מידע על קטינים יידרשו לקבל את הסכמת ההורים לכך.

קרא עוד...

עדי דר, מנכ"ל סייברביט אמר: " דירוג CNR הוא הכרה בינלאומית בהיותה של סייברביט חברה מובילה ומעניינת בזירת הסייבר העולמית. סייברביט משנה את שוק הסייבר, מסייעת בהגנה על תשתיות קריטיות מפני התקפות סייבר מתקדמות

סייברביט דורגה כאחת מעשר חברות הסטרטאפ המעניינות ביותר על ידי המגזין הטכנולוגי היוקרתי האמריקאי CRN - סייברביט, חברת הבת של אלביט מערכות העוסקת בפתרונות סייבר, נבחרה על ידי CRN Magazine, המגזין האינטרנטי האמריקאי המוביל בתחום טכנולוגיות מידע, כאחת מתוך עשרת הסטרט-אפים "המדליקים" בתחום האבטחה לשנת 2016 (The 10 Coolest Security Startups of 2016).

קרא עוד...

חברת סייבריזן הישראלית מכריזה מלחמה על תוכנות הכופר

חברת סייבריזן הישראלית מכריזה מלחמה על תוכנות הכופר: משיקה תוכנה חינמית להגנה מפני תוכנות כופר - RansomFree - סייבריזן (Cybereason) הישראלית, מפתחת הפלטפורמה המובילה בעולם לזיהוי ותגובה נגד מתקפות סייבר בזמן אמת, משיקה הבוקר את RansomFree, תוכנה חינמית, הראשונה מסוגה בעולם, המסוגלת להגן מפני מתקפות כופר. התוכנה RansomFree מסוגלת לזהות ולעצור 99% מתוכנות הכופר ומבטיחה להגן על משתמשים וארגונים מפני איומי כופר עתידיים.

קרא עוד...