הבשורה החדשה לחג שבועות 2010 - גלידת חלב עיזים. חלב אדיר מציגים לקראת החג חמישה טעמים של גלידות העשויות מחלב עיזים או יוגורט עיזים בטעמים מפתיעים: וניל, שוקולד, תותים, דובדבנים ורימונים. גלידת חלב אדיר הינה גלידה קטיפתית וטבעית בעלת מרקם עשיר, עמוסה בתוספות מפתיעות ומשובחות

כלים
כל הגלידות הינם 100% חלב או יוגורט עיזים, עשויות מרכיבים טבעיים בלבד ומיוצרת בקפידה. הגלידות מגיעות באחוזי שומן שונים ונעות בטווח של 3%-10% שומן, הכמות הינה 500 מ"ל באריזה ומחיר לצרכן הינו 30 ₪.

בלבו של הגליל העליון, במורדות הר אדמון, שוכנת המחלבה המשפחתית חלב אדיר, המייצרת מוצרי איכות מחלב עזים מאז 1995. משפחות אשכנזי ורוזנברג, מדור המייסדים של מושב כרם בן זמרה, הקימו ב-1981 את העדר, שמונה היום כ2,000 עזים חולבות. הידע לייצור הגבינות נרכש על ידי טכנולוגים מצרפת שהוזמנו לישראל במיוחד על מנת ללמד את אליהו אשכנזי, מנהל הייצור של המחלבה ומבעליה. הם למדו להכין גבינות קשות, חצי קשות, גבינות רכות ויוגורט והפכו למחלבה הגדולה בארץ בייצור גבינות מחלב עזים ממשק בודד. לאור ההצלחה ביצור מוצרי חלב עיזים למחלבות רבות בפריסה ארצית באופן קבוע במשך כל ימות השנה, פותח מותג פרטי "חלב אדיר" המעניק לצרכנים טעימה מהמורשת המשפחתית הייחודית.

מוצרי חלב אדיר מיוצרים בתשומת לב מרבית, תוך הישענות על ארבעה עשורים של מומחיות ושל רוח משפחתית. ההתמחות רבת השנים בענף החקלאות וההיכרות המעמיקה עם תנאי השטח, עם עבודת האדמה ועם האקלים בסביבה תורמות רבות לאיכות התוצרת של המחלבה. בחלב אדיר דוגלים בעבודה אישית ומעשית בכל תחומי העשייה ומקפידים ללוות את כל התהליכים הכרוכים בהכנת המוצרים ובמעורבות בכל שלבי הייצור ללא פשרות.

טעמי הגלידות 100% רכיבים טבעיים:

גלידת דובדבנים מחלב עיזים 3% שומן

גלידת רימונים מיוגורט עיזים ,3.5% שומן

גלידת תותים מחלב עיזים,5.5% שומן

גלידת שוקולד מחלב עיזים 6.5% שומן

גלידת וניל מחלב עזים 10% שומן

כל מארזי גלידות 'חלב אדיר' מגיעים באריזה משפחתית 500 מ"ל במחיר 30 ₪. את מוצרי "חלב אדיר" ניתן להשיג בחנויות המובחרות, ברשתות השיווק, ובמרכז המבקרים של חלב אדיר בפארק תעשייה דלתון.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS