כלים

המחלקה לתקשורת חזותית ב"שנקר" תארח בסוף החודש, את צמד המעצבים פביאן בורי (Fabienne Burri) ושיבו רישלי (Cybu Richli) הנמנים בין המעצבים החדשניים והמרתקים באירופה. העבודות הייחודיות של הצמד השווייצרי זיכו אותם בשנים האחרונות בפרסים יוקרתיים, בהם פרס הארד עבור פוסטר שעיצבו לביאנלה הבינלאומית בסין

לפני מספר שנים הקימו בורי ורישלי את סטודיו F2C, המתמחה בהיבטים שונים של תקשורת חזותית, בדגש על: עיצוב, אמנות, תרבות ומדע. בפרויקטים שלהם ניתן למצוא חיבורים מסקרנים ומאתגרים בין עיצוב לעריכה, מידענות ומגוון תחומים של תרבות ויצירה. המוטיבים ונקודות ההתייחסות של עבודותיהם מגיעים ממקורות שונים ומגוונים מרחבי העולם, החל ממעצבים בולטים כמו ג'יאקומו סנטיאגו רוגאדו ואנסטסיה קצידיס, עד לגופים ומוסדות מובילים, בהם הניו-יורק טיימס, פנטגרם הבינלאומית ומורנינגסטאר האמריקנית.

בסדנא שיעבירו השניים בבית הספר לעיצוב בשנקר, הם יעבדו עם הסטודנטים על בריף משונה ומסקרן, הנושא את הכותרת "כיצד לאפות עוגה", יציגו את עבודותיהם הבולטות ויסקרו את תהליך העיצוב; החל משלב הרעיון עד לפיתוח וביצוע היצירה. בנוסף, בורי ורישלי יתנו הרצאה במסגרת פעילות "צהריים בשנקר", הפתוחה לקהל הרחב, בה יציגו את תפיסותיהם האישיות בנוגע לעיצוב, יספרו על ההשראה והמוטיבציה לעבודותיהם ויספקו הצצה בלעדית לשגרת העבודה בסטודיו שלהם.

שיבו רישלי הוא פרופסור לעיצוב מידע בתקשורת חזותית באוניברסיטה לאומנויות בציריך (ZHdK) ופרופסור עמית במספר אוניברסיטאות מובילות; בעל השכלה אקדמית בתקשורת חזותית ובארכיטקטורה. פביאן בורי היא בוגרת לימודי תקשורת חזותית באוניברסיטה לאומנות ולעיצוב בלוצרן, שווייץ, ומשמשת כפרופסור עמית במספר אוניברסיטאות.

הציבור מוזמן להגיע להרצאתם במסגרת "צהריים בשנקר" - יום שלישי, ה-27.03.12 בשעה 12:30, אודיטוריום 2000, רחוב ידע-עם 8, רמת-גן.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

עדכונים אחרונים

דצמ 18, 2019

תואר ראשון בחינוך למען דור העתיד

ככול שהעולם בו אנו חיים משתנה ומתאים את עצמו לעתיד הטכנולוגי, כך גם דרכי ההוראה וחומרי…
דצמ 11, 2019

כיצד אפשר להשלים כיום בגרויות

לא מעט אנשים אשר אינם סיימו בתיכון את כלל הבגרויות אשר נדרשו להם על מנת שיקבלו תעודת…
נוב 12, 2019

עבודות סמינריון ולימודים

סמינריון, עבודות סמינריון, עבודה סמינריונית, כתיבת סמינריון, כתיבת עבודות, כתיבת עבודה…
יונ 13, 2019

מתקשים במקצועות אנגלית ומתמטיקה? מרכזי לימוד מטיק- הצלחה אישית לכל תלמיד

כמעט כל הורה עם ילדים בחטיבת הביניים והתיכון, מכיר את הקשיים בהם נתקלים התלמידים כתוצאה…
אפר 01, 2019

מיהו אגרונום ומהם תחומי העיסוק שלו

החקלאות מציעה אופציות שונות לצורך ייצור מזון, שימור מזון ושיפור מזון. מעבר לכך, החקלאות…