העדלאידע של הארגונים החברתיים יוצאת לדרך: פעילי המחאה החברתית מהארגונים "המחנה המשותף" ו"ישראל יקרה לנו" יצעדו מחר לאורך תל אביב כשהם מחופשים לגיבורי על, ביום מחאה מחופשת שיסתיים בהפגנה מול משרדי שטראוס בפ"ת. המארגנים: "גם סופרמן היה בורח לחו"ל עם כזה אוברדראפט בסוף החודש"

קרנבל פורים ססגוני של פעילי המחאה החברתית, שיתחפשו לגיבורי על במחאה על יוקר המחייה ואטימותן של החברות הכלכליות, יצעד מחר ברחובות תל אביב.

הארגונים "המחנה המשותף" ו"ישראל יקרה לנו", המובילים את מאבק המחאה החברתית, יסיימו את הקרנבל בהפגנת מחאה מול משרדי חברת שטראוס, המואשמת ע"י הפעילים בכך שמחירי מוצריה בישראל יקרים מדי, וממשיכה למכור חטיפים כמו "פסק זמן" במחיר יקר יותר אף מהמחיר בו הם נמכרים בארה"ב.

העלאידע החברתית תיפתח מחר, ה- 8.3.2012, בשעה 11:00 בבוקר בפארק יהושע בת"א, ומשם יצעדו הפעילים המחופשים ברחובות ת"א עד לגינת לוינסקי, שם יתקיים קרנבל מחאה ססגוני בשעה 15:00.

משם יעלו הפעילים על אוטובוס של תנועת ה"מחנה המשותף", שיישא שלט ענק "גיבורי העל נגד יוקר המחייה", שייקח אותם לפתח תקווה להפגנה מול משרדי שטראוס. ההפגנה מול משרדי שטראוס תתקיים בשעה 16:30, ברחוב הסיבים 50, פתח תקווה.

מובילי המחאה, בועז נול ועידן מילר מתנועת "המחנה המשותף", אומרים הערב: "הציבור הישראלי ממשיך להיחנק כתוצאה מיוקר המחייה, מחאת הקייץ עדיין לא הניבה שום פתרונות מעשיים. לפעמים נדמה כאילו הממשלה כבר לא סופרת את האנשים ברחוב מרוב שאננות, טרכטנברג אמר את שלו אבל דבר לא קרה. ישראל היום צריכה סופר טרכטנברג, חבילת צעדים חברתיים מעשיים שיבוצעו באופן מיידי כי הציבור כורע תחת הנטל. הרוב הדומם של הציבור בישראל כורע תחת הנטל, הישראלים אינם גיבורי על – גם סופרמן היה בורח לחו"ל עם כזה אוברדראפט בסוף החודש".