אסף סלומון - אמן חושים וטלפתיה

לאחרונה אני שומע בכל מקום את שמו של אמן החושים אסף סלומון, אכן יצא לי לראות אותו מידי פעם בערוצי הטלויזיה, אך רציתי לפגוש אותו , לבדוק את מהות אמנות החושים! קבעתי פגישה באחד מבתי הקפה בתל אביב עם אסף , הגעתי כ-5 דק לפני הפגישה המתוכננת וחיכיתי לאמן הטלפתיה. לאחר כ-5 דקות בשעה היעודה אסף הגיע, יושבי בית הקפה והמלצרית שהכירו אותו מבעוד מועד- ישר התכנסו סביבו ורצו לראות את מעלליו מקרוב

קרא עוד...

צילום יח"צ

פותחים את עונת האביב בסחנה, מטיילים בין מעיינות בפארק המעיינות, פותרים כתב חידה בגשר, דגים בגני חוגה, מסיירים במוזיאון הקיבוץ ועוד הרבה הפתעות... עמק המעיינות פורס בפניכם שלל הצעות לבילוי בחג הפסח לילדים, מבוגרים ולכל המשפחה, שיהיה חג שמח!

קרא עוד...

בתמונה (מימין): איילת נחמיאס ורבין, ד"ר יחיאל לסרי, סימונה מורלי, מאיר בן סימון. צילום: צבי תקשורת

איילת נחמיאס ורבין: "אני קוראת לראש הממשלה למנות שר/ה לענייני משפחה" כך אמרה הבוקר (א') חה"כ איילת נחמיאס ורבין (המחנ"צ) בכנס בנושא אתגרי ההורות בעידן הפוסט-מודרני באשדוד. ורבין הוסיפה כי רק כאשר הממשלה תקדם מדיניות פרו-הורית ישתפר החוסן החברתי והכלכלי במדינה.

קרא עוד...

צילום: אילוסטרציה

ועדת הכלכלה החלה לדון בהצעת החוק לפיקוח על צעצועים מסוכנים; בטרם: "מספר הילדים ובני הנוער הנפגעים מצעצועים מסוכנים בפורים כפול משאר ימות השנה". ח"כ פרי ביקש לברר האם במשרד הכלכלה נערכים במיוחד לפורים ובתשובה לשאלת ח"כ נורית קורן התברר כי במשרד הכלכלה ישנם רק 10 פקחים; משרד הכלכלה: נערכים לקראת חגים כמו רמאדן ופורים ופושטים על כל מקום שיש לנו עליו טיפת מודיעין. 

קרא עוד...

צילום: אילוסטרציה

טיפ!רים - פורים בפתח. ד"ר עמי הירש ממרכז רפואי "עיניים" מגיש המלצות להורים ולילדים. איך לשמור על העיניים במהלך חגיגות פורים: חשוב להשתמש באיפור שאינו "אבקתי" על מנת להימנע מחדירת האבקה לעיניים שעלולה לגרום לגירוי ואדמומיות. בכל מקרה יש להשתמש באיפור היפואלרגני.

קרא עוד...

הספר "בוביק" מאת: דליה ערן בהמלצת מכון אדלר

הספר "בוביק" מאת: דליה ערן בהמלצת מכון אדלר - גיל יעד: 3-6 : המלצת מכון אדלר: "הספר מציג את עולמו של הילד תוך התייחסות לשגרת יומו ומפגשיו השונים במהלך היום. מדובר על הורים הרגישים לילד ולחוויותיו היומיומיות. הם מפנקים וגם מציגים גבולות. הם מלמדים את בנם וגם מעודדים אותו. הילד מוקף ואהוב. עריכה: יחיעם פדן איורים: יונת קציר הוצאת אוריון.

קרא עוד...

צילום: טלי בקון

טיפים לפורים בטיחותי מאת אסתי לזר, בעלי מותג התחפושות הבינלאומי -LOLA: לדברי אסתי לזר "פורים הוא החג השמח בשנה, אך עם כל ההתלהבות והחגיגות צריך גם לשמור על בטיחות הילדים שלנו" הדבר הראשון שאתם צריכים לבדוק כשאתם קונים תחפושת הוא – האם יש לה אישור ממכון התקנים. חשוב מאוד להקפיד לקנות תחפושות שעברו בדיקה של מכון התקנים הישראלי, לכן חשוב וכדאי לרכוש את התחפושת ברשתות גדולות ומוכרות.

קרא עוד...