על מה אתם צריכים לחשוב כשאתם מלבישים את תינוקכם בחילופי העונות

חורף גשום וסוער, חדר לידה מלא ברעש, לאחר כמה שעות ארוכות יצא לאויר העולם התינוק לו חיכיתם במשך 9 חודשים. מבית החולים תשוחררו כשהתינוק עטוף כולו, כולל כובע צמר וגרביים פצפוניות, ומוכן להגיע למשכנו החדש. הבית החמים שלכם.

קרא עוד...

פעילויות לילדים בחג סוכות

חג סוכות מעבר לפינה, ואם עדיין לא הצלחתם להתאושש מהחופש הגדול – מחכה לכם שבוע שלם בו תצטרכו למצוא דרכים להעסיק את הילדים. בין אם תבחרו לבלות את חול המועד מחוץ לבית או בתוכו – אספנו עבורכם כמה רעיונות נהדרים.

קרא עוד...

תינוק חדש, במיוחד כאשר הוא הראשון שלכם, לצד השמחה הגדולה יביא עמו גם ספקות וחוסר ודאות טבעיים. התמודדות עם מצבים שטרם התמודדתם איתם בעבר, יכולה להיות עניין מלחיץ, במיוחד כאשר מדובר בתופעות שאינן מוכרות, כמו בעיות במערכת העיכול של התינוק. כמו כל שלב בהתפתחות התינוק שלכם, גם את השלב הזה תעברו איתו יד ביד, ועל מנת שלא תהיו לחוצים ותגיעו עם מלוא הידע בנושא, ריכזנו עבורכם ידע וטיפים להתמודדות עם גזים ועצירות אצל התינוק שלכם.

קרא עוד...

אז אתם מארגנים אירוע רב משתתפים – וזה לא ממש משנה אם האירוע הוא בר מצווה, שבת חתן או אירוע לצוות שלכם בעבודה. כל ארגון של כל אירוע דורש מתן תשומת לב להרבה מאוד פרטים שונים כולל בחירה של איזה הופעה או אטרקציה מרכזית תהיה באירוע. אחד הדברים שהכי חשוב לשים לב אליהם כאשר אנחנו מארגנים את האירוע שלנו הוא איזה הופעה תהיה בו. הבחירה שבאירוע שלנו תהיה הופעה של אמן חושים מקצועי יכול להפוך את כל האירוע להרבה יותר מהנה וייחודי. אירוע שיש בו אמן חושים הוא תמיד אירוע מעניין, מהנה וייחודי יותר. אמן החושים יכול להשתלב באירוע שלכם על ידי כך שהוא יופיע בפני כל האורחים ויפתיע אותם עם החוש השישי והכישרון הטבעי שלו לקרוא אנשים לעומק.

קרא עוד...

ארגון יום הולדת

ארגון יום הולדת לילדים עשוי להיראות כמו משימה בלתי אפשרית, אבל כדאי לדעת שעם תכנון מדויק והיערכות מראש, תוכלו לארגן אירוע צבעוני, תוסס ובלתי נשכח. אמנם ישנם הרבה דברים לדאוג להם, לרבות אוכל והפעלה לילדים, אך כל עוד תתכננו את יום ההולדת באופן המיטבי, אין ספק שתוכלו להרים אירוע ייחודי שישמח את ילד יום ההולדת. אז איך עושים זאת? הנה כמה טיפים שימושיים.

קרא עוד...

בין אם מדובר בילדכם הראשון ובין שאתם הורים למודי ניסיון, דבר אחד בטוח – אתם תמיד תדאגו לילדיכם ותרצו את הטוב ביותר עבורם. הדאגה הזו מתחילה עוד בבסיס, כאשר תינוקות נמצאים בתוך סביבה מוגנת בתוך בטן אמם, והיא נמשכת הרבה אחרי שהם יוצאים לאוויר העולם. על מנת שתוכלו להעניק לילדיכם את הטוב ביותר, חדרי תינוקות מורד מעוצבים רהיטים ברמה הגבוהה ביותר שלא רק יאפשרו להם לישון בנחת, אלא אף ישמרו על בריאותם וביטחונם.

קרא עוד...

אבא, אמא: איך כסף בא לעולם

ישנם שלוש מילים שכאשר מצרפים אותם ביחד לתוך אותו משפט, מובטח כי השומעים יחפשו סביבם דלת דרכו הם יוכלו לברוח. צרוף המילים הוא: "הורים, ילדים וכסף". על פי מחקרים שנעשו בארה"ב, הורים מעדיפים לדבר עם הילדים שלהם על כל נושא שבעולם כל עוד זה לא על כסף. כאשר דיון בשילוב הנושאים האלו בכל זאת מתגלגל לפתחינו, אנחנו מייד נדרכים לקראת עוד מריבה. המריבה תהיה עם הבן\בת זוג שלנו, עם הילדים, או לכל הפחות עם המצפון המיוסר של עצמינו.

קרא עוד...